صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

دیدار صمیمی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد با شهروندان محله خواجه خضر

با توجه به ضرورت رفع مشکلات شهروندان، مجید بهارستانی شهردار و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر میبد با حضور در مسجد خواجه خضر از نزدیک در جریان مشکلات شهروندان محله خواجه خضر واقع در شهدیه قرار گرفتند.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد از تنها کارمند روشندل شهرداری میبد تجلیل کردند

به مناسبت روز جهانی عصای سفید مجید بهارستانی شهردار و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر میبد با حضور در منزل تنها کارمند روشندل شهرداری میبد، این روز را به وی تبریک گفتند.

ادای احترام و تجدید میثاق شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهر میبد با شهید گمنام

شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهر میبد بعد از مراسم تکریم علیرضا نقوی و معارفه مجید بهارستانی به عنوان شهردار شهر جهانی میبد، با حضور بر مرقد شهید گمنام هشت سال جنگ تحمیلی ادای احترام و تجدید میثاق کردند.

مراسم تکریم و معارفه شهردار میبد برگزار شد

صبح امروز آیین تکریم علیرضا نقوی و معارفه مجید بهارستانی با حضور مسئولین استانی، شهرستانی، اعضای شورای اسلامی شهر میبد و پرسنل این شهرداری برگزار شد.

افتتاح مرکز تامین و پشتیبانی خوشه زیلو و انجمن صنفی بافندگان زیلو

همزمان با 17 مهرماه روز زیلو در تقویم میبد با حضور شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر میبد و سایر مسئولین استان و شهرستان، مرکز تامین و پشتیبانی خوشه زیلو و انجمن صنفی بافندگان زیلو افتتاح شد.

دیدار رئیس اداره اوقاف میبد با اعضای شورای اسلامی شهر

در این دیدار پیرامون موضوعات و راهکارهای تعامل بین شهرداری، شورا و اوقاف به منظور تسهیل در امور مردم و استفاده بهینه از اراضی وقفی مطرح شد.