Skip to Content
« بازگشت

اولین جلسه کمیسیون فرهنگی شورا با شهردار / دیدار همزمان اعضای شورای شهر و شهردار با شهروندان


اولین جلسه کمیسیون فرهنگی شورا با شهردار / دیدار همزمان اعضای شورای شهر و شهردار با شهروندان

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر میبد دوشنبه 8 بهمن ماه با حضور نقوی شهردار منتخب در محل شورا برگزار گردید.

 

مهمترین موضوع مطرح شده در این نشست ضرورت تهیه نقشه gis شهری بود که به دلیل نبود این زیر ساخت اصلی عملا تصمیم گیری در مورد فعالیت کمیته نامگذاری تا کنون نتوانسته است به نتیجه ای دست یابد. ضمنا روند پیگیری و درخواست های مردمی از شورا و شهرداری نیز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که مقرر شد بر اساس عدالت محوری و ظرفیت تأمین اعتبار آن، اجرایی شود.

- المانهای شهری، نمایشگاه دهه فجر، آماده سازی ورودی های شهر برای نوروز، برگزاری مسابقه طراحی پارک مینیاتور، حمایت از طراح ساخت دستگاه روتبال ( جابجا کننده درخت) ، فراهم کردن مقدمات راه اندازی سالن همایش شورای اسلامی شهر و همچنین فرهنگسرای شهرداری و ... از دیگر مسائل مطرح شده در این جلسه بود.

اهم تصمیماتی که در این جلسه گرفته شد به شرح ذیل می باشد:

- بیان ضرورت ارتباط با صدا و سیما با وجود قدمت تاریخی میبد و ثبت آن به عنوان شهر جهانی زیلو.

- هماهنگی در خصوص برگزاری المپیاد ورزشی محلات میبد در رشته های مختلف با عنوان شهدای ورزشکار میبد و شهردار شهید مهدی باکری که از22 بهمن ماه آغاز و تا 25 اسفند ماه انجام خواهد شد.

- هماهنگی در خصوص برگزاری سمپوزیوم ملی سفال در میبد با محوریت رونق صنعت سفال و سرامیک که می تواند نقش عمده ای در معرفی این صنعت اصیل میبد در کشور داشته باشد.

- برنامه ریزی و بررسی جلسات ملاقات عمومی شورا، شهردار محترم و کارشناسان شهرداری با شهروندان که حضور همه این عزیران در یک محل به حل مشکلات مردمی کمک شایانی خواهد کرد.

- موضوع برند شهری و فراهم کردن مقدمات نوروزی با طراوت برای شهروندان و گردشگران .

- هماهنگی در خصوص فضا سازی دهه فجر و عدم استفاده از داربست با استفاده از سازه های جایگزین که توسط شهرداری میبد ساخته شده است.


اولین جلسه کمیسیون فرهنگی شورا با شهردار / دیدار همزمان اعضای شورای شهر و شهردار با شهروندان

اولین جلسه کمیسیون فرهنگی شورا با شهردار / دیدار همزمان اعضای شورای شهر و شهردار با شهروندان به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، جلسه کمیسیون فرهنگی شورای...

نوروز امسال باغ پرندگان میبد افتتاح می شود

نوروز امسال باغ پرندگان میبد افتتاح می شود به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، شهردار و اعضای شورای شهر میبد از باغ پرندگان، آموزشگاه مرحوم سید احمد آتشی و...

بازدید رئیس شورای اسلامی شهر میبد از پروژه‌های عمرانی شهر

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، حسینعلی فلاح رئیس شورا به همراه فرمانده سپاه مقاومت بسیج شهرستان میبد از پروژه بازسازی و مرمت سالن شهدای بسیج این شهرستان بازدید نموده و جهت مساعدت در...

بررسی مسائل شهرک آیت‌الله حائری(ره) میبد

در جلسه‌ای با حضور مدیرعامل شرکت ایثارگران، کارشناسان شهرداری و اعضای شورای شهر، موضوعات مربوط به اراضی شهرک آیت‌الله حائری(ره) بررسی شد.

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر از کارخانه قند میبد

جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری میبد و مسئولینی از فرمانداری میبد به همراه هیأت مدیره کارخانه قند از این کارخانه بازدید نمودند.

حسینعلی فلاح یخدانی به عنوان ریاست شورای شهر میبد انتخاب شد

در پی استعفای شیخ علیرضا آقایی میبدی رییس شورای اسلامی شهر میبد از سمت خود، اعضای این شورا با اکثریت مطلق آرا حسینعلی فلاح‌ یخدانی را به عنوان رییس جدید شورای شهر انتخاب کردند.
نمایش 1 - 6 از 456 نتیجه
تعداد در هر صفحه 6
از 76