Skip to Content
« بازگشت

اولین جلسه کمیسیون فرهنگی شورا با شهردار / دیدار همزمان اعضای شورای شهر و شهردار با شهروندان


اولین جلسه کمیسیون فرهنگی شورا با شهردار / دیدار همزمان اعضای شورای شهر و شهردار با شهروندان

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر میبد دوشنبه 8 بهمن ماه با حضور نقوی شهردار منتخب در محل شورا برگزار گردید.

 

مهمترین موضوع مطرح شده در این نشست ضرورت تهیه نقشه gis شهری بود که به دلیل نبود این زیر ساخت اصلی عملا تصمیم گیری در مورد فعالیت کمیته نامگذاری تا کنون نتوانسته است به نتیجه ای دست یابد. ضمنا روند پیگیری و درخواست های مردمی از شورا و شهرداری نیز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که مقرر شد بر اساس عدالت محوری و ظرفیت تأمین اعتبار آن، اجرایی شود.

- المانهای شهری، نمایشگاه دهه فجر، آماده سازی ورودی های شهر برای نوروز، برگزاری مسابقه طراحی پارک مینیاتور، حمایت از طراح ساخت دستگاه روتبال ( جابجا کننده درخت) ، فراهم کردن مقدمات راه اندازی سالن همایش شورای اسلامی شهر و همچنین فرهنگسرای شهرداری و ... از دیگر مسائل مطرح شده در این جلسه بود.

اهم تصمیماتی که در این جلسه گرفته شد به شرح ذیل می باشد:

- بیان ضرورت ارتباط با صدا و سیما با وجود قدمت تاریخی میبد و ثبت آن به عنوان شهر جهانی زیلو.

- هماهنگی در خصوص برگزاری المپیاد ورزشی محلات میبد در رشته های مختلف با عنوان شهدای ورزشکار میبد و شهردار شهید مهدی باکری که از22 بهمن ماه آغاز و تا 25 اسفند ماه انجام خواهد شد.

- هماهنگی در خصوص برگزاری سمپوزیوم ملی سفال در میبد با محوریت رونق صنعت سفال و سرامیک که می تواند نقش عمده ای در معرفی این صنعت اصیل میبد در کشور داشته باشد.

- برنامه ریزی و بررسی جلسات ملاقات عمومی شورا، شهردار محترم و کارشناسان شهرداری با شهروندان که حضور همه این عزیران در یک محل به حل مشکلات مردمی کمک شایانی خواهد کرد.

- موضوع برند شهری و فراهم کردن مقدمات نوروزی با طراوت برای شهروندان و گردشگران .

- هماهنگی در خصوص فضا سازی دهه فجر و عدم استفاده از داربست با استفاده از سازه های جایگزین که توسط شهرداری میبد ساخته شده است.


تقدیر پدر شهید فتوحی ا ز شورای اسلامی شهر میبد

پدر شهید مهدی فتوحی اردکانی با اهدای لوح‌هایی به شورای اسلامی شهر و شهرداری میبد، از نصب تصویر شهید در مموقعیت شهادت ایشان تقدیر کرد.

جلسه بررسی گزارش حسابرسی شهرداری میبد و سازمان‌های وابسته برگزار شد

جلسه بررسی گزارش حسابرسی شهرداری میبد و سازمان‌های وابسته و شورای اسلامی شهر میبد، با حضور شهردار، کارشناسان مالی استانداری یزد و شهرداری، مسئولین سازمان‌های حمل و نقل و عمران و بازآفرینی، نماینده...

گزارش تصویری از جلسات ملاقات عمومی شورای اسلامی شهر میبد

جلسات ملاقات عمومی اعضای شورا با شهروندان در روزهای شنبه هر هفته، از ساعت 16 الی 19 عصر با حضور شهردار و معاونین و کارشناسان شهرداری در محل شورا برگزار می‌گردد.

بازدید سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد از شورای شهر میبد (گزارش تصویری)

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، با حضور امیر شاکری سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد به همراه کارشناسان این دفتر در روز دوشنبه 24 تیرماه سال جاری از شورای شهر میبد بازدید به...

صورت بودجه و هزینه شورای اسلامی شهر میبد در سال97

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، صورت بودجه و هزینه این شورا در سال 97 اطلاع‌رسانی می‌گردد.

اولین جلسه کمیسیون فرهنگی شورا با شهردار / دیدار همزمان اعضای شورای شهر و شهردار با شهروندان

اولین جلسه کمیسیون فرهنگی شورا با شهردار / دیدار همزمان اعضای شورای شهر و شهردار با شهروندان به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، جلسه کمیسیون فرهنگی شورای...
نمایش 1 - 6 از 461 نتیجه
تعداد در هر صفحه 6
از 77