Skip to Content
« بازگشت

دیدار نظام مهندسی استان با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد


دیدار نظام مهندسی استان با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد

نشست هم اندیشی شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر میبد با دکتر سالاری رئیس سازمان نظام مهندسی استان یزد درسالن کنفرانس شورای اسلامی شهر میبد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، نشست هم اندیشی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد با دکتر سالاری رئیس سازمان نظام مهندسی استان یزد درسالن کنفرانس شورای اسلامی شهر میبد برگزار گردید.

در آغاز این نشست ریاست شورای اسلامی شهر میبد ضمن خیر مقدم به حاضرین،  تاکید نمودند که شهرداری و نظام مهندسی لازم و ملزوم یکدیگر هستند و نظر براین است که همکاری و همیاری سر لوحه قرار گیرد.

مهندس نقوی شهردار میبد در سخنانش به طرح تفضیلی شهرمیبد اشاره و ضرورت   فرهنگ سازی ومسائل و مشکلات تعامل شهروندان با نظام ، عدم اطلاع از خدمات نظام مهندسی . ضرورت آگاهی آنان  تعامل و هماهنگی هرچه بیشتر در جهت رفع مشکلات مردم را خواستار شد .

در ادامه اعضای شورای اسلامی شهر میبد به ابراز دیدگاه های خود پرداختند از جمله موارد  :  تعرفه نظام مهندسی و مقایسه آن با سایر شهرستانها ، نظارت مهندسین ناظر ساختمانی  ، آسیب شناسی  ریشه تخلفات ساختمانی ، تشکیل کمیسیون بانوان در نظام مهندسی

مهندس صباغ رئیس نظام مهندسی شهرستان میبد ضمن تشکر و قدردانی از شورای اسلامی شهر درخصوص نظارت مضاعف برروی کارکرد مهندسین ناظر اشاره و در خصوص تعرفه  توضیحاتی ارائه نمود.

در ادامه دکتر سالاری رئیس نظام مهندسی استان یزد به ایراد سخن پرداخت و افزود: با توجه به شرایط جامعه، ضرورت نگاه ویژه در حل مشکلات مردم، توجه به گزارش ناظرین توسط کارشناسان شهرداری، قابلیت سازی از طریق آموزش کسب و کار و اخلاق حرفه ای لازم می باشد.

وی وظایف سازمان را، طراحی، نظارت، اجراعنوان نمود و در خصوص انجام کار کارشناسی در ارسال مدارک به کمیسیون ماده 5 تاکید کرد وخواستار تشکیل جلسات هم اندیشی  در این زمینه شد.


تقدیر شهروندان محله شهیدیه از خدمات شهرداری

گزارش تصویری تقدیر شهروندان محله شهیدیه از خدمات شهرداری به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، روز گذشته جمعی از شهروندان محله شهیدیه با حضور در صحن علنی شورای این...

موزه ها نقش زیادی در زنده بودن شهر و انتقال فرهنگ دارند/ برنامه حساب شده پنج و یا ده ساله در زمینه فرهنگی برای شهر تهیه کنید/ کارهای فرهنگی با کمک مردم و نهادهای مردمی در سطح شهر برگزار شود

روز گذشته (شنبه 21 دیماه) اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر میبد با آیت الله اعرافی امام جمعه میبد دیدار و گفتگو کردند.

نشست بررسی عملکرد شورای اسلامی شهر میبد در دوره پنجم از نگاه شهروندان برگزار شد

در این نشست پرسش و پاسخ مردم با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در سالن اجتماعات شورای شهر میبد برگزار و مسائل و مشکلات شهری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

دیدار نظام مهندسی استان با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد

نشست هم اندیشی شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر میبد با دکتر سالاری رئیس سازمان نظام مهندسی استان یزد درسالن کنفرانس شورای اسلامی شهر میبد برگزار گردید.

تقدیر پدر شهید فتوحی ا ز شورای اسلامی شهر میبد

پدر شهید مهدی فتوحی اردکانی با اهدای لوح‌هایی به شورای اسلامی شهر و شهرداری میبد، از نصب تصویر شهید در مموقعیت شهادت ایشان تقدیر کرد.

جلسه بررسی گزارش حسابرسی شهرداری میبد و سازمان‌های وابسته برگزار شد

جلسه بررسی گزارش حسابرسی شهرداری میبد و سازمان‌های وابسته و شورای اسلامی شهر میبد، با حضور شهردار، کارشناسان مالی استانداری یزد و شهرداری، مسئولین سازمان‌های حمل و نقل و عمران و بازآفرینی، نماینده...
نمایش 1 - 6 از 465 نتیجه
تعداد در هر صفحه 6
از 78