صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

راهکارهای افزایش تعامل شهرداری و دانشگاه آزاد بررسی شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد در چهل و سومین جلسه شورا با حضور شهردار، اعضای شورا و رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد زمینه‌های همکاری و تعامل بین شهرداری، شورا و دانشگاه بررسی و تبادل نظر شد.

اولین جلسه پرسش و پاسخ مردمی شهردار و شورای اسلامی شهر میبد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، اعضای این شورا به همراه شهردار با حضور در مسجد ابوالفضل(ع) بیده، پاسخگوی سؤالات و درخواست‌های شهروندان بودند.

تجلیل شهردار و شورای اسلامی شهر از حاج مصطفی بقائی خیر میبدی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، اعضای این شورا با حضور در منزل حاج مصطفی بقائی خیر میبدی از زحمات ایشان در اجرای طرح‌های عام‌المنفعه تجلیل کردند.

پروژه ممیزی املاک شهر میبد بررسی شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در چهل و دومین جلسه این شورا موضوع ممیزی املاک شهر میبد با حضور شهردار و کارشناسان شهرداری، اعضای شورای شهر و مدیرعامل شرکت مجری طرح بررسی شد.

جلسه هم‌اندیشی مدیرکل آب و فاضلاب شهری استان یزد و شورای اسلامی شهر میبد تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، اعضای این شورا در چهلمین جلسه خود در دوره پنجم میزبان مهندس اسلامی مدیرکل آب و فاضلاب شهری استان یزد بودند.

تأکید بر ارتقای سلامت اداری مجموعه شهرداری

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، با حضور رئیس محترم شعبه نهم دادگاه تجدیدنظر استان در جلسه شورای شهر در خصوص نحوه آموزش پرسنل شهرداری به منظور ارتقای سلامت اداری مجموعه شهرداری بررسی شد.