صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

بررسی تعرفه‌های نظام مهندسی میبد جهت نظارت و طراحی ساخت

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در سی و هشتمین جلسه این شورا با حضور رئیس نظام مهندسی ساختمان شهرستان میبد تعرفه‌های نظارت و طراحی در این ارگان و راهکارهای نظارت دقیق‌تر بر ساخت و سازهای شهر میبد بررسی شد.

در ملاقات اعضای شورای اسلامی شهر میبد با مدیرکل راه و شهرسازی یزد، طرح تفصیلی شهر میبد بررسی شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد جمعی از اعضای این شورا با حضور در اداره کل راه و شهرسازی استان یزد طرح تفصیلی این شهر را با حضور مدیرکل و کارشناسان مربوطه بررسی نمودند.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد با امام جمعه شهرستان دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، روز شنبه بیستم آبان‌ماه طی جلسه‌ای شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با آیت‌الله اعرافی امام جمعه شهرستان میبد دیدار و در خصوص موضوعات مهم شهرداری گفتگو کردند.

همایش پیاده‌روی اربعین در میبد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، همایش پیاده‌روی به مناسبت اربعین حسینی(ع) با حضور مسئولین و کارکنان ادارات و نیز حضور پرشور مردم در میبد برگزار شد.

بازدید شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد از شرکت میبدنور

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، شهردار و جمعی از اعضای شورای شهر از شرکت تولیدی لامپ‌های فوق کم‌مصرف میبدنور بازدید کردند.

حضور اعضای شورای اسلامی شهر میبد در دبیرستان دخترانه خدیجه کبری(س)

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، به مناسبت فرارسیدن 13 آبان روز دانش آموز، مسئولین شهرستان و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر میبد با حضور در دبیرستان خدیجه کبری(س) این روز را به دانش‌آموزان سخت‌کوش این آموزشگاه تبریک و گرامی داشتند.