صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

بررسی طرح بازآفرینی بافت شارستان میبد در شورای شهر

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، با حضور مسئولین و کارشناسان میراث فرهنگی و نیز شرکت مشاور، طرح ساماندهی و بازآفرینی بافت تاریخی شارستان میبد بررسی شد.

اجرای طرح کوچه خلاق در شورای شهر میبد بررسی شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، به دعوت این شورا و با حضور مسئولین ادارات حفار در شهرستان شامل برق، گاز، آب، مخابرات و نیز با حضور شهردار میبد و نمایندگانی از ساکنین کوچه نیلوفر35 موضوع اجرای طرح کوچه خلاق بررسی شد.

جلسه مشترک شورای اسلامی شهر میبد با نظام مهندسی یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در جلسه‌ای با حضور شهردار، اعضای شورا و مسئولین نظام مهندسی ساختمان یزد و میبد مسائل مربوط به ساخت و ساز در شهر میبد برگزار شد.

مسائل بهداشتی شهر میبد در جلسه شورا بررسی شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در پنجاه و سومین جلسه شورا با حضور مسئولین شبکه بهداشت و درمان مسائل بهداشتی شهرستان بیان و بررسی شد.

جلسه ستاد نوروزی شهرستان میبد با حضور رئیس شورای شهر برگزار شد / تشریح برنامه‌های نوروزی کمیسیون فرهنگی شورا

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان با حضور فرماندار، رئیس شورا و جمعی از مسئولین و کارشناسان ادارات در محل فرمانداری میبد برگزار شد.

گزارش تصویری بازدید شهردار و اعضای شورای شهر میبد از شهر تاریخی نائین

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، شهردار و اعضای شورای شهر میبد با حضور در شهر تاریخی نائین ضمن بازدید از این شهر و بناهای تاریخی آن، پیمان خواهرخواندگی این دو شهر را به امضا رساندند.