صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

تفاهم‌نامه‌ خواهرخواندگی شهر‌های میبد و نائین امضا شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، پیمان خواهرخواندگی شهرهای میبد و نائین با حضور اعضای شورای شهر، میان شهرداران این دو شهر امضا شد.

مسائل مربوط به بهزیستی در شورای شهر میبد بررسی شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در پنجاهمین جلسه این شورا مسائل مربوط به بهزیستی با حضور سیدمحسن فلاح رئیس اداره بهزیستی میبد بررسی شد.

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر میبد از سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، جمعی از اعضای کمیسیون فرهنگی شورا با حضور در سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از فعالیت‌های این سازمان بازدید نمودند.

جلسه هیئت مدیره بانک رسالت با شورای شهر میبد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، طی جلسه‌ای با حضور جمعی از اعضای این شورا و هیئت مدیره بانک رسالت یزد در خصوص فعالیت‌های انجام گرفته توسط این بانک در راستای اعطای وام‌های کم‌بهره مطالبی عنوان شد.

اختصاص هزار تن قیر جهت بهسازی معابر شهر میبد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، با پیگیری‌های شورای اسلامی شهر و شهردار میبد هزار تن قیر رایگان جهت آسفالت و بهسازی مناطق و معابر این شهرستان اختصاص یافت.

برنامه‌ریزی جهت موضوعات فرهنگی شهر میبد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در جلسات اخیر کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی این شورا ضمن دعوت از جمعی از هنرمندان و نویسندگان در خصوص موضوعات فرهنگی برنامه‌ریزی و پیشنهاداتی مطرح گردید.