صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

اجرای برنامه چهارشنبه‌های با نشاط این هفته شهرستان میبد با آموزش روغن گیری از گیاهان دارویی و دانه‌های روغنی/ ایجاد اولین شرکت تعاونی بانوان کارآفرین شهر خورشید

در راستای اجرای برنامه چهارشنبه‌های با نشاط، با همکاری مدیریت جهاد کشاورزی میبد دوره آموزشی «روغن گیری از گیاهان دارویی و دانه‌های روغنی» ۲۹ شهریور از ساعت ۷ تا ۹ صبح در محل پارک بانوان واقع در پارک بهاران برگزار می‌شود.

جلسه گردهمایی و هم اندیشی بانوان کارآفرین میبدی با حضور رئیس و اعضای شورای شهر برگزار گردید

جلسه گردهمایی و هم اندیشی بانوان کارآفرین میبدی با حضور فرماندار میبد، مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد، کارشناسان فرمانداری، رئیس شورای اسلامی شهر میبد و نائب‌ رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورا و دیگر مسئولین در محل فرمانداری میبد برگزار شد.

جلسه خوانش کتاب با حضور اعضای کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای شهر میبد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، جلسه خوانش کتاب با حضور اعضای کمیسیون فرهنگی، اجتماعی این شورا با موضوع نقد و بررسی پیرامون کتاب ویژه شخصیت قاضی میرحسین اثر محمدحسین رافی برگزار گردید.

گزارشی از مراسم اختتامیه ترم تابستان طرح آموزشکده قرآنی ثقلین شهرستان میبد

مراسم اختتامیه ترم تابستان طرح آموزشکده قرآنی ثقلین شهرستان میبد با حضور جمعی از مسئولین به ویژه شهردار منتخب و چند تن از اعضای شورای شهر در سالن آمفی تئاتر اداره ارشاد برگزار گردید.

برنامه‌ریزی شورای شهر جهت افزایش شور و نشاط در میان بانوان

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، انسیه فلاح نماینده بانوان و نائب‌رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورا در مراسم افتتاح چهارشنبه‌های با نشاط از برنامه‌ریزی این شورا جهت افزایش شور و نشاط در میان بانوان خبر داد.

انتخاب محمود اسدزاده به عنوان شهردار میبد

اعضای شورای اسلامی شهر میبد در جلسه علنی امروز صبح، با شش رأی موافق محمود اسدزاده را به عنوان شهردار میبد انتخاب نمودند.