صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

جلسه بررسی مشکلات سازمان حمل و نقل همگانی شهر میبد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در بیست و پنجمین جلسه شورا، با حضور شهردار منتخب، اعضای شورا و مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر میبد و حومه مسائل مربوط به این سازمان بررسی شد.

سومین جلسه شورای مراکز آموزش عالی شهرستان میبد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، سومین جلسه شورای مراکز آموزش عالی با حضور شهردار منتخب و رئیس شورای اسلامی شهر میبد، رؤسا و کارشناسان مراکز آموزش عالی و حوزه‌های علمیه...

گزارش تصویری از جلسات علنی شورای شهر میبد

اغلب جلسات شورای اسلامی شهر میبد به صورت علنی برگزار می‌گردد که علاوه بر اعضای شورا و مدعوین، اصحاب رسانه و شهروندان نیز حضور پیدا می‌کنند و متن مصوبات از طریق پایگاه رسمی شورا به آدرس meybodshora.ir اطلاع‌رسانی می‌شود.

اولین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر میبد برگزار شد

اولین جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهر اسلامی شهر میبد، با حضور اکثریت اعضای این کمیسیون و آقایان افخمی و آقایی در روز پنجشنبه 30 شهریورماه برگزار گردید.

پیام شورای اسلامی شهر میبد به مناسبت هفته دفاع مقدس

اعضای شورای اسلامی شهر میبد طی پیامی، ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران عرصه پایداری، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را گرامی داشتند.

بازدید اعضای شورای شهر و شهردار منتخب میبد از روند بهسازی مسیرهای عزداری ماه محرم

عصر دیروز چند تن از اعضای شورا به همراه شهردار منتخب و مسئولین شهرداری از امور در دست اقدام جهت بهسازی مسیرهای عزاداری ماه محرم بازدید نمودند.