صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

تبریک اعضای شورای اسلامی شهر میبد به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، اعضای این شورا در پیامی هفدهم مردادماه روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفتند.

نشست صمیمی اعضای دوره چهارم شورای اسلامی شهر میبد با منتخبین دوره پنجم با حضور شهردار + تصاویر جلسه

در جلسه‌ای صمیمی به منظور هم‌اندیشی در خصوص مسائل شهر، اعضای دوره چهارم شورای اسلامی شهر میبد میزبان منتخبین دوره پنجم و همچنین شهردار میبد در محل این شورا بودند.

پیام رییس شورای اسلامی شهر میبد در پی حضور باشکوه مردم در انتخابات

سیدحسین آتشی رییس شورای شهر میبد با صدور پیامی ضمن قدردانی از حضور شکوهمند مردم در انتخابات اخیر، از تلاش‌های چهار ساله اعضای فعلی شورا تقدیر نموده و به منتخبین دوره پنجم شورای اسلامی شهر میبد تبریک گفت.

جلسه بررسی مشکلات شهرک صنفی تلاشگران برگزار شد

در این جلسه که در محل شورای شهر و به دعوت این شورا برگزار گردید بر تسریع در انتقال واحدهای آلاینده داخل شهر به شهرک صنفی و ارائه خدمات تشویقی به آنان تأکید شد و از همه دستگاه‌های مرتبط خواسته شد تا همکاری لازم را در راه‌اندازی این شهرک داشته باشند.

صورت بودجه و هزینه شورای اسلامی شهر میبد در سال95

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، صورت بودجه و هزینه این شورا در سال 95 اطلاع‌رسانی می‌گردد.

افزایش نجومی عوارض شهر میبد، گزارشی سراسر دروغ

بهتر و بایسته است فعالین عرصه رسانه و خبر مطالبی را نشر دهند که همراه با اسناد و مدارک معتبر باشد و حداقل قبل از انتشار از مقام مسئول در آن حوزه کاری، در رابطه با صحت و سقم آن توضیح بخواهند و در صورتی که اقناع نشده و مطالب را با واقعیت مغایر دانستند اقدام به نشر آن موضوع نمایند تا شهروندان نیز مطلع و آگاه شوند. بدیهی است پس از انتشار یک خبر و یا گزارش دروغ، تبعاتی به دنبال خواهد داشت که جبران آن شاید امکان‌پذیر نباشد.