صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

اعلام زمان برگزاری جلسات علنی شورای اسلامی شهر میبد / ملاقات عمومی با شهروندان در روزهای یکشنبه

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، جلسات اصلی و علنی این شورا در عصر روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هر هفته و جلسات کمیسیون‌های شورا نیز صبح روزهای پنجشنبه هر هفته تشکیل خواهد شد.

دکتر زارعی به عضویت شورای اسلامی شهرستان میبد درآمد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، دکتر مجید زارعی محمودآبادی از سوی اعضای شورای اسلامی شهر میبد به عنوان نماینده این شورا در شورای اسلامی شهرستان میبد انتخاب گردید.

نمایندگان شورای اسلامی شهر میبد در کمیسیون‌های دیگر ارگان‌ها تعیین شدند

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در اولین جلسه این شورا در دوره پنجم، نمایندگان شورا جهت شرکت در کمیسیون‌های مربوط به شهرداری و دیگر ارگان‌ها انتخاب و تعیین شدند.

ابقای شهردار فعلی میبد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، طبق مصوبه اولین جلسه این شورا در دوره پنجم، مجید بهارستانی شهردار فعلی میبد تا زمان صدور حکم شهردار جدید به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

مراسم تحلیف اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر میبد انجام شد / انتخاب شیخ علیرضا آقایی به عنوان رئیس شورا

اعضای این شورا در اولین جلسه خود، آقایان شیخ علیرضا آقائی میبدی به عنوان رئیس شورا، محمدرضا هدائی نائب رئیس، صفرعلی دهقانی شورکی خزانه‌دار، حسینعلی فلاح سخنگو و خانم انسیه فلاح یخدانی به عنوان منشی انتخاب نمودند.

جلسه حسابرسی شورای اسلامی شهر، شهرداری میبد و سازمان‌های تابعه برگزار شد

جلسه‌ای به منظور بررسی گزارش حسابرسی بودجه و عملکرد سال 95 شورای اسلامی شهر، شهرداری و سازمان‌های تابعه با حضور کارشناسان استانداری، اعضای شورا و حسابرس در محل این شورا تشکیل گردید.