صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

جلسه هم‌اندیشی کارشناسان فضای سبز با اعضای شورای شهر

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، جلسه هم‌اندیشی ارتقای فضای سبز شهر میبد با حضور اعضای این شورا، کارشناسان فضای سبز میبد و اردکان برگزار شد. در این جلسه که پیمانکار...

پیام تبریک ایام الله دهه فجر و دعوت از آحاد مردم شریف میبد جهت حضور در حماسه 22 بهمن

رئیس شورای اسلامی شهر میبد، طی پیامی ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر و به ویژه روز غرورآفرین بیست و دوم بهمن، از آحاد مردم گرانقدر میبد دعوت کرد تا با حضور در راهپیمایی این روز بزرگ، نمایشی از عظمت ملت ایران به نمایش بگذارند.

مصاحبه سخنگوی شورای اسلامی شهر میبد با صدای میبد / بخش اول

داوود دهقانی سخنگوی شورای اسلامی شهر میبد در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی صدای میبد، پاسخگوی سوالات خبرنگار این سایت بوده است. در ابتدای این نشست، داوود دهقانی ضمن تبریک ایام الله...

جلسه مشترک اعضای شورای اسلامی شهر میبد با نماینده مجلس

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، اعضای این شورا طی نشستی با حضور دکتر دهقانی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی موضوعات مختلف در حوزه شهری را بیان و پیگیری نمودند.

پیلم تسلیت شورای اسلامی شهر میبد در پی ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، اعضای این شورا ضمن پیامی در سوگ و اندوه درگذشت یار امام و انقلاب با مردم شریف ایران ابراز همدردی نمودند.

تحلیف عضو جدید شورای اسلامی شهر میبد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، دکتر کمال بیکی ده‌آبادی با حضور در جلسه علنی و ادای مراسم تحلیف به عنوان عضو جدید این شورا رسماً مشغول به فعالیت شد.