صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

تأکید اعضای شورای اسلامی شهر میبد بر صیانت از آثار تاریخی و فرهنگی

اعضای شورای اسلامی شهر میبد ضمن محکوم کردن اقدامات اخیر در محله خانقاه، بر حفظ و صیانت از آثار تاریخی و میراث فرهنگی و مذهبی که نشان از اصالت، هویت و فرهنگ پیشینیان و سرمایه‌ ماندگار آیندگان است تأکید نمودند.

پروژه گازرسانی به کارخانه آسفالت شهرداری تأمین مالی می‌شود

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، با نظر موافق اعضای این شورا، هزینه پروژه گازرسانی به کارخانه آسفالت شهرداری در مسیر جاده ندوشن، با تخصیص اعتبار دو میلیارد و 500میلیون ریال تأمین مالی می‌شود.

مشکلات آب و فاضلاب شهرستان میبد با حضور مسئولین استانی و شهرستانی بررسی شد

به منظور بررسی مشکلات آب و فاضلاب شهری، جلسه‌ای با حضور مدیرکل آب و فاضلاب شهری استان یزد، فرماندار، شهردار، رئیس آبفای میبد و اعضای شورای اسلامی شهر میبد در محل این شورا تشکیل گردید.

برگزاری جلسه هماهنگی ساخت و ساز در حریم شهر میبد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، جلسه‌ای به منظور هماهنگی ساخت و ساز در حریم شهر میبد با حضور فرماندار، شهردار، بخشدار مرکزی و اعضای شورای اسلامی شهر میبد در محل این شورا...

جلسه صمیمانه اعضای شورای اسلامی شهر میبد با شهردار

شهردار میبد، مهمان ویژه جلسه این هفته شورای اسلامی شهر میبد بود و طی این جلسه صمیمانه، در مورد موضوعات مختلف در حوزه کار شهرداری، بحث و بررسی شد.

جلسه ساماندهی تمثال‌ شهدای میبد برگزار شد

به منظور ساماندهی و بهسازی تمثال‌های شهدای میبد در سطح شهر، جلسه‌ای با حضور نمایندگانی از سپاه پاسداران ناحیه مقاومت بسیج میبد، بنیاد شهید و امور ایثارگران، شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر میبد، در محل این شورا برگزار گردید.