صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

جلسه ساماندهی تمثال‌ شهدای میبد برگزار شد

به منظور ساماندهی و بهسازی تمثال‌های شهدای میبد در سطح شهر، جلسه‌ای با حضور نمایندگانی از سپاه پاسداران ناحیه مقاومت بسیج میبد، بنیاد شهید و امور ایثارگران، شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر میبد، در محل این شورا برگزار گردید.

تأکید بر ضرورت بازنگری و تغییر در حریم شهر میبد

به منظور بررسی مشکلات مربوط به حریم شهری، جلسه‌ای با همین موضوع در محل شورای اسلامی شهر با حضور بخشدار مرکزی، کارشناسان فرمانداری و اعضای شورا تشکیل گردید.

پیام تسلیت اعضای شورای اسلامی شهر میبد به رئیس شورا

بدین وسیله مصیبت وارده را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت عرض می‌نماییم و از خداوند سبحان برای آن مرحومه مغفوره طلب غفران و بخشش و برای بازماندگان طلب صبر و شکیبایی داریم.

جلسه مشترک اعضای شورای اسلامی شهر با فرماندار و شهردار میبد

جلسه‌ای با حضور فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد به منظور بررسی و ارائه راهکار درخصوص موضوعات مهم شهری در محل شورا برگزار گردید.

تبریک روز شهرداری به پرسنل شهرداری میبد

سید حسین آتشی، رئیس شورای اسلامی شهر میبد، طی پیامی فرارسیدن چهاردهم تیرماه روز شهرداری را به شهردار و تمامی پرسنل و نیروهای شهرداری میبد تبریک و تهنیت گفت.

تخصیص پنج میلیارد ریال جهت پروژه آسفالت معابر شهر میبد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، اجرای پروژه زیرسازی و آسفالت معابر سطح شهر با اختصاص اعتبار پنج میلیارد ریال، در جلسه نوزدهم این شورا، به تصویب رسید.