صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

جلسه هم‌اندیشی مسئولین قضایی با مدیران شهری میبد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، جلسه هم‌اندیشی مسئولین قضایی میبد با حضور مدیران شهری از جمله نماینده مردم تفت و میبد، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد.

گزارش تصویری از نشست مردمی شهردار و شورای شهر میبد با اهالی مهرجرد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، اعضای این شورا، شهردار و مسئولین شهرداری میبد پاسخگوی سؤالات و درخواست‌های اهالی محله مهرجرد بودند.

دفع پسماندهای عفونی در جلسه شورای شهر میبد بررسی شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، موضوع دفع پسماندها و زباله‌های عفونی در جلسه این شورا با حضور مدیر و مسئولین بیمارستان امام جعفر صادق(ع) بررسی شد.

نشست مردمی شهردار و شورای اسلامی شهر میبد با اهالی مهرجرد برگزار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، اعضای این شورا به همراه شهردار میبد با حضور در مسجد جامع مهرجرد، پاسخگوی سؤالات و درخواست‌های شهروندان خواهند بود.

اولین جلسه شورای شهر میبد با فرماندار در سال 97 برگزار شد

در اولین جلسه شورای اسلامی شهر میبد با حضور حسین فلاح فرماندار شهرستان به منظور هماهنگی بیشتر جهت اجرای برنامه‌ها و طرح‌های شهری اعم از خدماتی، عمرانی و بهداشتی در محل شورا برگزار شد.

ویژه برنامه جشن نوروزی بهاریه برگزار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، با همکار ی شهرداری و شورای اسلامی شهر میبد و شبکه تابان ویژه برنامه جشن نوروزی بهاریه سوم فروردین در محل کاروانسرای شاه عباسی میبد برگزار خواهد شد.