به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، علیرضا نقوی شهردار و جواد فیاضی رئیس شورای اسلامی شهر میبد طی پیامی مشترک فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفتند
متن پیام به شرح ذیل می باشد:
حدیث هشت سال دفاع مقدس، مقاومت و مظلومیت ملتى که قله‌هاى سربلند ایثار و حماسه و شرف را در راه دفاع از کیان مکتب، انقلاب و میهن اسلامى خویش در نوردیده است، حکایت ماندگار دلاورى شهیدان و شاهدانى است که با خون و جانشان سطر سطر تاریخ این مرز و بوم اسلامى را نگاشته‌اند .
این هفته در واقع نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از حریم این سرزمین است. روزهایی که رشادت های جوانان برومند، انقلاب و نظام را بیمه کرد و نشان داد که با داشتن پشتوانه مردمی و در پرتو حاکمیت اسلام و وحدت نیروها می توان هر دشمنی را به ورطه نابودی و شکست کشاند.
این دوران گویای مقاومت و مظلومیت ملتی است که با رهبری داهیانه حضرت امام (ره) و  ایمان و توکل بر خداوند متعال و رشادت های سربازان اسلام برگ زرینی را در تاریخ ثبت نمودند.
اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر و فرا رسيدن هفته دفاع مقدس را به ساحت مقدس حضرت بقية ا... الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت ا... خامنه اي (مد ظله العالي) و ملت شهيد پرور ايران اسلامي به خصوص مردم شريف، ولايت مدار و شهيد پرور شهر میبد تبريك عرض نموده و از حماسه آفرینی جانبازان، آزادگان، ایثارگران و صبر و استقامت بی مثال خانواده محترم آنان به ویژه خانواده معظم شهدا تقدیر و تشکر می نماییم و از خداوند متعال توفیق پاسداری از خون شهدا و رهروی راه آن عزیزان را برای همگان مسئلت داریم.
جواد فیاضی                                  علیرضا نقوی
رئیس شورای اسلامی شهر میبد            شهردار میبد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، باتوجه به الزام حضور یکی از اعضای شورای اسلامی شهر میبد به عنوان نماینده این شورا در شورای شهرستان، روز گذشته جلسه ای پیرامون این موضوع تشکیل و بعد از ارائه نظرات و تبادل اطلاعات با رای همه اعضا، علیرضا آزادمنش به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر میبد در شورای شهرستان انتخاب شد.

نام و نام خانوادگي: محمدکاظم صباغی


 

نام و نام خانوادگي: محمدجواد کارگر


 

نام و نام خانوادگي: سیدایمان علوی


 

نام و نام خانوادگي: علی دهقانی


 

نام و نام خانوادگي: سیدابوالحسن گلاب


 

نام و نام خانوادگي: جواد فیاضی 


 

به اطلاع شهروندان عزیز می‌رساند که در هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد، جناب آقای مهندس مجید بهارستانی با رای اکثریت اعضاء به عنوان شهردار میبد انتخاب شد.

لازم به ذکر است تا زمان تاییدصلاحیت فنی، تخصصی و عمومی شهردار منتخب، فرآیند مذکور نهایی و قطعی نبوده و مطابق با روال قانونی پس از تایید مراجع ذی‌صلاح شهردار منتخب کار خود را آغاز خواهد نمود.

روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد

بسم الله الرحمن الرحیم ‌

با سلام و عرض ادب خدمت تمامی همشهریان عزیز، بدینوسیله به اطلاع می‌رساند خبرسازی اخیر یکی از رسانه‌ها پیرامون انتخاب شدن شهردار جدید میبد و محول شدن معرفی وی توسط استانداری یزد در دقیقه 90 قویا تکذیب می‌گردد.
افرادی که با فرآیند حقوقی انتخاب شهردار، کمترین آشنایی را داشته باشند می‌دانند که انتخاب شهردار با رای اکثریت اعضای شورای شهر صورت می‌گیرد و هیچ شخص یا نهاد دیگری نمی‌تواند راسا شهردار انتخاب و معرفی کند.
از رسانه‌ها تقاضا داریم با رعایت اخلاق و موازین قانونی، پیش از انتشار هر خبری از صحت و سقم آن مطمئن شوند تا مانع از انتشار مطالب خلاف واقع در افکارعمومی شوند.