پنجاه و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 6 صبح پنجشنبه مورخ 30آذر96 تشکیل گردید.

1-در ابتدای جلسه گزارشی از پروژه‌های اجرایی تعریف شده با اعتبارات مورد نیاز آن‌ها جهت طرح تأمین بودجه برای بازآفرینی شهر میبد در محلات جامعه هدف (شهیدیه، میبد در دو منطقه بالا و پایین و قسمتی از بافت تاریخی فیروزآباد) توسط آقای مجید زارعی و آقای صفرعلی دهقانی ارائه و به تصویب اعضای شورا رسید.

2-درخواست مجوز شهرداری به شماره 9136 /2796 /ص مورخ 25آذر1396 در خصوص تأمین کانکس جهت زلزله‌زدگان مصوب گردید که مبلغ 76میلیون ریال  از محل ماده 17 پرداخت گردد.

جلسه رأس ساعت8:30 خاتمه یافت.

1-علیرضا آقائی 2-انسیه فلاح 3–محمدرضا هدایی 4-مجید زارعی 5-علیرضا آزادمنش 6-حسینعلی فلاح  7-صفرعلی دهقانی

رونوشت برابر اصل است.

پنجاهمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد به صورت فوق‌العاده ساعت 18 یکشنبه مورخ 26آذرماه96 با تلاوتی چند از کلام‌الله مجید و با حضور اکثریت اعضای شورا تشکیل و مسائل زیر مورد بررسی قرار گرفت.

1-در ابتدای جلسه آقای فلاح ریاست محترم اداره بهزیستی میبد مطالبی در خصوص فعالیت‌های بهزیستی از جمله آزمایشگاه ژنتیک و نمونه‌گیری‌های انجام شده، دستگاه‌های مدرن مرکز ژنتیک، معلولیت‌ها و مشکلات آن‌ها، اشتغال معلولین، اشتغال زنان سرپرست خانوار، پیاده‌روهای عبور معلولین، حوزه اورژانس اجتماعی و فعالیت‌های آن، مشکلات اجتماعی خانواده‌ها، موضوع طلاق و مشاوره زوجین، آسیب‌های اجتماعی محلات شهر، آسیب‌های اجتماعی خانواده‌های معتاد، موضوع فرزندان بی‌سرپرست و بدسرپرست و نحوه نگهداری و تحصیل و مسکن آنها، موضوع خانواده‌های          بی‌فرزند، تحقیقات ژنتیک در میبد، نحوه فعالیت خیرین در مؤسسه ژنتیک میبد، آموزش زوجین، دانشنامه ازدواج، موضوع طلاق در میبد، (بومی و غیربومی) و ... بحث کرد و درخواست‌هایی از شورا داشت که مقرر شد نیازهای بهزیستی طی نامه‌ای  به شورا ارسال تا تصمیم‌گیری شود.

2-بحث تجمیع گورستان‌های سطح شهر یکی دیگر از مطالب آقای فلاح بود که ایشان بحث‌های روحی وروانی ساکنان اطراف گورستان‌ها را ارائه کرد و خواهان تشکیل جلساتی برای اجرای طرح یکپارچه‌سازی گورستان‌های سطح شهر شد.

3-نامه شهرداری به شماره 9076 /2796 /ص مورخ 23آذرماه1396 با موضوع تفویض اختیار شهردار محترم به آقایان محمدرضا نصیری‌پور و علیرضا فاتحی (صدور دستور کلیه مکاتبات وارده به جز اسناد مالی تعهدآور) در جلسه قرائت و ضمن تصویب، مقرر شد ضوابط و مقررات شهرداری توسط نامبردگان رعایت شود.

در پایان جلسه با حضور مسئول فضای سبز شهرداری و کارشناسان زیربط موضوع نگهداری و حفظ فضای سبز محدوده شهر و حریم شهر میبد بررسی و هماهنگی های لازم به عمل آمد.

جلسه رأس ساعت22 خاتمه یافت.

1-علیرضا آقائی  2-انسیه فلاح 3–محمدرضا هدایی 4-مجید زارعی 5-علیرضا آزادمنش 6-حسینعلی فلاح

رونوشت برابر اصل است.

چهل و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 6 صبح پنجشنبه مورخ 23آذرماه96 و با حضور کلیه اعضا شورا تشکیل گردید.

در ابتدای جلسه توسط رؤسای کمیسیون عمران، فرهنگی و بودجه گزارشی از مباحث مطرح شده در جلسه و تصمیمات اتخاذ گردیده ارائه شد و کلیه اعضا از روند فعالیت‌های کمیسیون‌ها آگاه شدند و مقرر گردید گروه‌هایی که در زمینه‌های فرهنگی پتانسیل خوبی دارند، برای همکاری با شهرداری و شورا در بودجه‌بندی سال آینده ردیف‌هایی جهت این گروه‌های فعال در نظر گرفته شود.

در خصوص برگزاری جشن‌ها به ویژه جشن تعطیلات نوروزی با همکاری تیم آقای جلیلیان و شورا تعامل لازم برقرار گردد؛ البته با در نظر گرفتن ضوابط و قوانین اخلاق دینی و مذهبی و رعایت شئونات اسلامی که در اجرای برنامه‌های جشن باید مد نظر قرار گیرد.

در مورد بودجه سال آینده منطقه ورودی شهر میبد که محدوده بازار کاشی و سرامیک ویژه میبد می‌باشد جهت دریافت عوارض از آنان که این موضوع راه‌های جذب بودجه و درآمدزایی خوبی برای شهرداری می‌توان لحاظ گردد.

بودجه سال آینده را مبنی بر 15% گذاشته که بین 38 تا 40 میلیارد تومان در نظر بگیریم ولی روش جذب بودجه را باید تغییر دهیم و برای آن پیوست در نظر بگیریم. البته با رعایت عدالت در همه محلات که در تدوین بودجه سالانه باید مدنظر باشد.

مباحث مطرح شده در کمیسیون عمران شامل دو بخش بود که یکی طرح ترافیک در محلات مختلف ارائه گردید و بخش دیگر مباحث پیرامون فضای سبز و اینکه هزینه حق‌الزحمه پروژه‌های فضای سبز و بودجه در این واحد شهرداری به صورت حجمی بسته شود.

پیشنهاد گردید که برای موفقیت و پیشبرد اهداف شورا در طول یکسال نیاز است که برنامه‌ای جامع تدوین شود تا بتوانیم در راستای این برنامه به اهداف عالیه که رضایت مردم می‌باشد در مسیر مدیریت شهری قدم برداریم و در ضمن یک جلسه با رسانه‌ها جهت ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده توسط شورای پنجم نشستی داشته باشیم.

برای ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده  شورا و شهرداری مکاتبه‌ای با صدا و سیمای یزد انجام شود تا گزارشاتی از شهرستان‌ها در صدا و سیما پخش گردد که در این مورد مقرر شد که در جلسه‌ای از رئیس سازمان صدا وسیمای یزد دعوت به عمل آید و تعاملات لازم بین این سازمان و شورا برگزار گردد.

1-مقرر شد با اداره راه جهت نصب تابلوهای ورودی میبد از طرف شمال هماهنگی‌های لازم صورت گیرد و خواهر خواندگی با شهرستان نائین به ویژه در جهت جذب گردشگری و توریست برقرار شود.

2-مقرر شد شهرداری زمینی که جهت احداث ساختمان جدید شهرداری در نظر گرفته شده است برای تکمیل ساختمان اقدامات لازم را پیگیری و انجام دهند.

3-درخواست مجوز شهرداری به شماره 9077 /2796 /ص مورخ 23آذرماه1396 مبنی بر آسفالت معابر سطح شهر میبد به مبلغ 20میلیارد ریال در جلسه مطرح و به تصویب رسید. ضمناً هزینه مربوطه از محل طرح زیرسازی، جدولگذاری و آسفالت معابر (ردیف55233001) تأمین و مابه‌التفاوت اعتبار در متمم بودجه پادار خواهد شد.

4-درخواست مجوز شهرداری به شماره 7969 /2796 /ص مورخ 14آبان1396در جلسه مطرح و مقرر گردید که موضوع از طریق کمیسیون ماده 77 پیگیری و نتیجه را اعلام نمایند.

5-درخواست مجوز شهرداری به شماره 9035 /2796 /ص مورخ 21آذرماه1396 با موضوع تأمین اعتبار به مبلغ تقریبی 18 میلیارد ریال برای پارک کمربندی به مساحت حدود (5.6 هکتار واقع در حریم شهر میبد) در جلسه مطرح و مورد تصویب قرار گرفت.

جلسه رأس ساعت9صبح خاتمه یافت.

1-علیرضا آقائی 2-انسیه فلاح 3–محمدرضا هدایی  4-مجید زارعی  5-صفرعلی دهقانی 6-علیرضا آزادمنش 7-حسینعلی فلاح

رونوشت برابر اصل است.

چهل و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 18 روز یکشنبه مورخ 19آذرماه96 و با حضور شهردار محترم و کلیه اعضای شورا تشکیل و در مورد بازدید مدیرعامل شرکت بهسازی و نوسازی بافت‌های تاریخی و فرسوده آقای روستا و همراهان ایشان، گزارشی توسط مجید زارعی ارائه گردید.

در ادامه جلسه آقای اسدزاده گزارشی از عملکرد خود در مدیریت شهرداری و نیروی انسانی ارائه نمود و در مورد روابط عمومی و واحد حقوقی شهرداری نیز از شورا درخواست پیشنهاداتی کرد.

در مورد ارائه تسهیلات و خدمات به افرادی که به شهرک تلاشگران جهت احداث کارگاه‌های خود مراجعه نمودند بحث و تبادل نظر گردید و گزارشی توسط دهقانی مدیرعامل محترم شهرک تلاشگران بیان گردید و از مطالبات جامعه صنف صنعتگران ساکن شهرک تلاشگران این بود که شورا و مسئولین شهر همت و یاری کنند تا برای این قشر تلاشگر که توانایی مالی چندان هم ندارند هزینه‌های سنگینی در نظر گرفته نشود.

زمین 3000 هکتار زمین است و پتانسیل 440 واحد صنعتی آلاینده را دارد که مقرر گردید اسناد و مدارک مورد نیاز را آماده و در جلسه کمیسیون عمران ارائه و دستور نهایی مصوب گردد.

-درخواست مجوز شهرداری به شماره 8941 /2796 /ص مورخ 19آذرماه1396 در زمینه اخذ خسارت از آقای حاجی مقرر گردید که در کمیسیون ماده 77 مطرح و تصمیمات نهایی اتخاذ و مصوب گردد.

جلسه رأس ساعت21:30 خاتمه یافت.

1-علیرضا آقائی  2-انسیه فلاح  3–محمدرضاهدایی  4-مجید  زارعی  5-صفرعلی دهقانی  6-علیرضا آزادمنش  7-حسینعلی فلاح

رونوشت برابر اصل است.

چهل و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 19 روز جمعه مورخ 17آذر96 و با حضور شهردار محترم و کلیه اعضا برگزار گردید.

از کارشناسان بافت تاریخی در این جلسه حضور داشتند.

آقایان: سیدحبیب دهقانی، محمود علیزاده، فاضلی و خانم حشمت

دستور کار جلسه

1-بحث و بررسی پیرامون بافت تاریخی میبد.

2-اولویت‌بندی محلاتی از میبد که در بافت تاریخی قرار دارد جهت بازدید مدیرکل بازسازی کشور آقای روستا و تیم همراهان.

در این جلسه ابتدا سیدحبیب دهقانی کارشناس بافت تاریخی پاورپونیت‌هایی از محلات مختلف میبد که دارای پتانسیل بافت تاریخی است تهیه و در جلسه توضیحات کارشناسی ارائه داد و دیگر اعضای کارشناس نیز هر کدام نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون برنامه بازدید مسئولین کارشناس اعزامی از وزارت کشور به میبد ارائه دادند. در پایان جلسه مقرر گردید که تیم بازرس ابتدا در تمامی محلاتی که بافت تاریخی دارند بازدید کنند و بعد در محلاتی چون شارستان، بیده، فیروزآباد، شهیدیه و مهرجرد به گونه‌ای که اولویت‌بندی شود جهت اجرای طرح مرمت بافت تاریخی این نواحی اجرا گردد.

جلسه رأس ساعت20:30 خاتمه یافت.

1-علیرضا آقائی  2-انسیه فلاح  3–محمدرضاهدایی  4-مجید زارعی   5-صفرعلی دهقانی  6-علیرضا آزادمنش  7-حسینعلی فلاح

رونوشت برابر اصل است.

چهل و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 6 صبح روز پنج‌شنبه مورخ 16آذر96 و با حضور شهردار محترم و کلیه اعضا برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا اعضای کمیسیون عمران و برنامه بودجه و کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و ورزشی گزارش عملکرد و فعالیت‌های انجام شده در طول یک ماه ارائه دادند و نظرات و هماهنگی‌ها و پیشنهاداتی در این مورد ارائه شده بیان گردید  و تصمیمات و مصوباتی اتخاذ گردید.

1-نامه شهرداری به شماره 8326 /2796 /ص مورخ 27آبان1396 در خصوص معرفی نماینده شورا در جلسات آزادسازی و تملک اراضی که به صورت هفتگی در روزهای دوشنبه در ساعت 12:30 در محل شهرداری برگزار می‌گردد. مقرر گردید آقایان دکتر مجید زارعی و دکتر صفرعلی دهقانی به عنوان نمایندگان شورا در این جلسه معرفی شوند.

2-نامه شهرداری شماره 8681 /2796 /ص مورخ 11آذر96 در خصوص پرداخت خسارت به آقای سیدباقر خورشید بابت پلاک در مسیر خیابان شهید باهنر به شماره پلاک 8161 بخش 21 یزد از (ردیف552310020001) تملک زمین و املاک واقع در مسیر  مصوب گردید با توجه به توافقنامه پیوست و نظر کارشناسی مربوطه پرداخت گردد.

3-با توجه به درخواست ضیاء وهابی مالک زمین پلاک ثبتی 0/ 12001 واقع در بلوار سنتو نبش میدان امام خامنه‌ای، کلیات درخواست مصوب گردید و مقرر شد که جهت اخذ مجوز شهرداری از شورا به سازمان شهرداری ارجاع گردد.

جلسه رأس ساعت8:30 خاتمه یافت.

1-علیرضا آقائی  2-انسیه فلاح  3–محمدرضا هدایی  4-مجید زارعی  5-صفرعلی دهقانی 6-علیرضا آزادمنش  7-حسینعلی فلاح

رونوشت برابراصل است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در جلسات اخیر کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی این شورا ضمن دعوت از جمعی از هنرمندان و نویسندگان در خصوص موضوعات فرهنگی برنامه‌ریزی و پیشنهاداتی مطرح گردید.

در سومین جلسه این کمیسیون پیشنهاد شد تقویم فرهنگی برای برنامه‌های آتی تدوین گردد؛ همچنین بر اساس آن بودجه سال آینده شورا و شهرداری با در نظر گرفتن آیتم‌های فرهنگی لحاظ شود.

در این جلسه بر ضرورت نظارت بیشتر بر کیفیت اجرای جشن‌ها، همایش‌ها و نمایشگاه‌های ویژه هنرهای دستی و دست‌سازهای بانوان و نیز نصب بنر در سطح شهر تأکید شد.

تشکیل کمیته‌ای از گروه‌های مختلف از جمله روحانیت، فعالین فرهنگی، موسیقی‌دان‌ها و دیگر تشکل‌ها،

رونق بخشیدن به راسته بازار و احداث سایت شهرداری؛ راه‌اندازی کوهنوردی خانوادگی و فعال نمودن پیست ویژه دوچرخه‌سواری بانوان با در نظر گرفتن شئونات اسلامی و اخلاق طیبه از موضوعاتی بود که به آن پرداخته شد.

اعضای کمیسیون فرهنگی حمایت از هنرمندان و دلگرمی آنان و نیز استفاده از مساجد و حسینیه‌ها برای فعالیت‌های فرهنگی و تجهیز این مراکز به سالن مطالعات و همچنین احداث کتابخانه‌های محلی و سیار در بوستان‌ها و ایستگاه‌های شهر را عنوان کردند.

در این جلسه به تشکیل بانک هنرمندان، مدیران بانوان، کمیته تدوین منشور و ارائه رزومه‌کاری به اداره ارشاد در مورد مجریان جشن‌ها و همایش‌ها اشاره شد.

در چهارمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی در خصوص بودجه فرهنگی در سال آتی پیشنهاد شد اعتباری بالغ بر ده میلیارد ریال در نظر گرفته شود و تعدادی از پروژه‌های اجرایی نیز به امور فرهنگی اختصاص یابد.

همچنین پیشنهاد گردید بخشی از درآمد حاصل از صرفه‌جویی در هزینه‌کرد امورات جاری شهرداری به خصوص قراردادهای بخش خصوصی برای بحث امور فرهنگی لحاظ شود.

همچنین مقرر شد تا پایان آذرماه، جلسه هماهنگی تشکیل ستاد نوروزی و اجرای برنامه‌ها و تبلیغات ویژه ایام نوروز برگزار گردد.

برگزاری جلسات هفتگی و ماهیانه در مساجد و ایجاد تفاهم‌نامه‌هایی در زمینه‌های برگزاری برنامه‌های فرهنگی در سطح شهر نیز جزء تصمیمات اعضا در این جلسه می‌باشد.

چهل و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 18:30 روز یکشنبه مورخ 12آذرماه96 و با حضور شهردار محترم و اکثریت اعضا پیرامون مجوزهایی که در دستور کار شورا قرار داشت بحث وتصمیماتی اتخاذ گردید.

1-ساماندهی نیروهای انسانی در شهرداری که شهردار محترم توضیحاتی در این باب دادند که این مهم در حال انجام است.

2-ساختار و عناوین موجود در شهرداری که جناب شهردار توضیحاتی در مورد عناوین غیر ضابطه‌مند ارائه دادند که در حال ساماندهی می‌باشد.

3-در مورد برگزاری مسابقات فوتسال یادواره شهدای میبد که قرار شد شهرداری درخواست مجوز دو میلیون تومان را به شورا اعلام نماید.

4-در مورد برنامه همکاری شهرداری در زمینه‌های فرهنگی و ورزشی با محوریت استفاده از بیلبوردها

5-با توجه به مناسبت‌ها و برنامه‌ریزی هفتگی و به صورت مناسبت‌های فرهنگی مصوب گردید که در هر هفته به صورت ثابت در روزهای دوشنبه از ساعت 18 الی 20:30 جلسه کمیسیون فرهنگی برگزار گردد.

6-پیگیری ساماندهی کامل کشتارگاه با هدف تأمین شرایط به بخش خصوصی واگذار گردد و از هدر رفتن هزینه جلوگیری گردد.

7-ارائه گزارشی از قوانین و ضوابط عهد قراردادنامه‌ها توسط جناب دکتر صفرعلی دهقانی و پیگیری امور توسط ایشان

8-بررسی فرم ماهیانه هر کارگر در فضای سبز در اسل 1396 و پیگیری در جلسات بعدی

جلسه رأس ساعت21:30 خاتمه یافت.

1-حسینعلی فلاح 2-انسیه فلاح 3–محمدرضا هدایی 4-مجید زارعی 5-صفرعلی دهقانی  6-علیرضا آزادمنش

رونوشت برابر اصل است.

چهل و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 6 صبح روز پنج‌شنبه مورخ 9آذر96 با حضور شهردار محترم و اکثریت اعضا در مورد مسائل مختلف مدیریت شهری و قراردادها و امور اجرائیات بحث و تبادل نظر گردید.

1-ارائه گزارش مختصری از نواقص و ایرادات ارسالی از سازمان بازرسی استان در محور فعالیت‌های شهرداری

2-بحث و بررسی پیرامون چارت سازمانی شهرداری وتکمیل و درخواست نیرو در ردیف‌های تعریف شده که در چارت سازمانی خالی است و جذب نیرو از طریق آزمون‌های استاندارد

3-تعریف و معرفی یک نفر جهت ارتقای کیفیت و بهره‌وری و انتصاب در این سمت در شهرداری

4-بررسی و تحلیل پیرامون علل ضعف اجرائیات در شهرداری و ارائه راهکارهای مختلف و ایجاد تحولاتی در این حوزه از شهرداری

5-مقرر شد در راستای بهینه‌سازی ارائه خدمات و افزایش رضایت‌مندی مردم یک نفر مشخص به عنوان کارشناس یا مسئول واحد بهبود کیفیت و بهره‌برداری معرفی نمایند که حداقل شرح وظیفه آن ترسیم و ارتقای فرایندها در نهایت استقرار مدیریت کیفیت جامع در مجموعه مدیریت شهری می‌باشد.

6-مقرر گردید زمین مختص شهرداری در شهرک فجر بیده که به منظور پارک در نظر گرفته شده است مطالعه و بررسی گردد تا پارک ترافیک در آنجا احداث گردد. شهرداری موظف شد تا در اسرع وقت نسبت به تهیه طرح و فراهم نمودن ساز و کار اجرایی آن اقدام نماید.

7-مقرر گردید آقای حسینعلی فلاح به عنوان نماینده و عضو ثابت شورا در جلسه ساماندهی املاک که دوشنبه هر هفته از ساعت 18 الی 20 برگزار می‌گردد شرکت نماید.

8-درخواست مجوز شهرداری به شماره 8613 /2796 /ص مورخ 8آذر1396 در خصوص حل مشکل آب کشاورزی محمودآباد و پرداخت 50میلیون ریال از محل جداسازی آب فضای سبز (ردیف552350010008) در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

9-نامه شماره 8103 /2796 /ص مورخ 17آبان1396 در خصوص آزادسازی پلاک‌ها به مالکیت آقای سالکی مصوب گردید شهردای در این مورد از شورا درخواست مجوز نماید.

جلسه رأس ساعت 9صبح خاتمه یافت.

1-حسینعلی فلاح 2-انسیه فلاح 3–محمدرضا هدایی 4-مجید زارعی 5-صفرعلی دهقانی 6-علیرضا آزادمنش

رونوشت برابر اصل است.

چهل و سومین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 18 روز یکشنبه مورخ 5آذرماه96 با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید و با حضور شهردار محترم، ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد جناب آقای دکتر اعرافی و همراهان ایشان برگزار گردید و پیرامون مباحث مختلف در محور همکاری و تعامل مشترک بین شهرداری و شورا و دانشگاه آزاد تبادل نظر و تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید و تعاملاتی در این موارد به شور گذاشته شد.

1-سالن جشن و پذیرایی و سردخانه

2-سالن آمفی تئاتر

3-مرکز سایت پرورش گل و گیاه

4-ساختمان جنب سایت گل و گیاه

5-سالن‌های ورزشی به صورت مجزا ویژه بانوان و آقایان

6-احداث پارک بانوان و پیست دوچرخه‌سواری بانوان

مقرر گردید که بعضی از اعضای شورا به اتفاق شهردار از موارد فوق بازدید و پس از ارائه گزارش بازدید به شورا در جلسات آینده اتخاذ تصمیم نهایی گردد.

درخواست مجوز شهرداری به شماره 8443 /2796 /ص مورخ 1آذر1396 مبنی بر تهیه بن کارت جهت نیروهای شهرداری به مبلغ 390میلیون ریال و پرداخت هزینه آن از محل هزینه رفاهی کارکنان (ردیف551102050016) تأمین خواهد شد.

درخواست مجوز شهرداری به شماره 8557 /2796 /ص مورخ 5آذر1396 در خصوص پرداخت خسارت به ورثه حسن اسلامی به مبلغ 101میلیون و 200هزار ریال از (ردیف 552310020001) محل تملک املاک واقع در مسیر پرداخت خواهد شد.

جلسه رأس ساعت 22 خاتمه یافت.

1-علیرضا آقائی 2-حسینعلی فلاح 3-انسیه فلاح 4–محمدرضا هدایی 5-مجید زارعی 6-صفرعلی دهقانی 7-علیرضا آزادمنش

رونوشت برابر اصل است.