اولین جلسه شورای اسلامی شهر میبد در سال 95 روز شنبه مورخ 14فروردین با حضور اکثریت اعضا تشکیل شد.

ابتدا ریاست محترم شورا ضمن تبریک سال جدید، اعضای شورا را به هماهنگی بیشتر و فعالیت گسترده‌تر در امور شهر میبد سفارش نمود و سپس نامه‌های رسیده بررسی شد.

درخواست مجوز شهرداری با موضوع خرید لودرCDM855 با اعتبار اولیه به مبلغ یک میلیارد ریال در جلسه مطرح و به تصویب رسید. هزینه مربوط از محل خرید ماشین آلات عمرانی تأمین خواهد شد.

درخواست مجوز شهرداری با موضوع تقدیر و تشکر از زحمات بانوان شاغل شهرداری میبد به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن در جلسه قرائت و مصوب شد.

درخواست مجوز شهرداری با موضوع اخذ وام کم بهره از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور جهت امور عمرانی و تسریع به موقع در انجام پروژه‌ها در سال جاری در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

درخواست مجوز شهرداری مبنی بر تمدید قرارداد بازرسی و اجرائیات شهرداری برای مدت یک ماه از تاریخ 31 فروردین95 در جلسه مطرح و به تصویب رسید. هزینه مذکور از محل هزینه واگذاری خدمات شهری و اداری تأمین خواهد شد.

درخواست مجوز شهرداری با موضوع پرداخت خسارت پلاک ثبتی واقع در بخش 22 یزد در مسیر خیابان آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله) به مبلغ هفتاد میلیون ریال خدمات بر روی مانده پلاک طبق توافقنامه، به تصویب رسید.

درخواست مجوز شهرداری مبنی بر اصلاح مصوبه مورخ 30تیر94 این شورا در جلسه قرائت و چون مالک آن در حین کار اقدام به اصلاح حدود سند مالکیت به خیابان نموده مقرر گردید اقدامات لازم جهت پرداخت خدمات به منظور جلوگیری از تضییع حقوق مالک صورت گیرد.

هشتاد و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد روز سه شنبه مورخ 25 اسفند94 با حضور کلیه اعضای شورا، شهردار و برخی از مسئولین واحدهای شهرداری تشکیل گردید.

در ابتدای جلسه ریاست شورا ضمن خیر مقدم به شهردار محترم و همراهان، از زحمات  آنان در سال جاری تشکر نمود و سپس شهردار و مسئولین واحدها به ارائه گزارش و عملکرد واحدهای مربوطه پرداختند و همچنین برنامه‌های کاری ایام نوروز توسط حاضرین بیان شد و در ادامه، مطالب ذیل مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

1- نامه شهرداری منضم به چهار جلد متمّم بودجه سال 1394 شهرداری به مبلغ 206 میلیارد ریال در جلسه مطرح و پس از بحث و بررسی به تصویب رسید.

2- نامه سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری میبد منضم به چهار جلد متمّم بودجه سال 1394 سازمان مذکور به مبلغ دو میلیارد ریال  در جلسه مطرح و پس از بحث و بررسی به تصویب رسید.

3- متمّم بودجه سال 1394 شورای اسلامی شهر میبد به مبلغ یک میلیارد و 858 میلیون و 406هزار ریال در جلسه مطرح و پس از بحث و بررسی به تصویب رسید.

هشتاد و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد روز دوشنبه مورخ 24 اسفند 94 با حضور اکثریت اعضا تشکیل و موارد ذیل مورد تصمیم و بررسی قرار گرفت.

مصوبات:

1-نامه شهرداری مبنی بر معرفی نماینده شورا در پایان سال مالی جهت انبارگردانی در جلسه قرائت و آقای سیدعلی‌محمد میرحسینی (خزانه‌دار شورا) معرفی شد.

2-درخواست مجوز شهرداری با موضوع برگه محاسباتی واگذاری زمین جهت احداث ساختمان شهرداری در جلسه مطرح و مصوب گردید. هزینه مربوطه از محل تملک زمین و املاک واقع در مسیر تأمین خواهد شد.

3-درخواست مجوز شهرداری با موضوع پرداخت خسارت بابت پلاک ثبتی واقع در بخش 21 یزد در مسیر خیابان آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله) به مبلغ 970 میلیون ریال خدمات بر روی مانده پلاک طبق توافقنامه به تصویب رسید.

در این جلسه دو نامه که از طرف داوود دهقانی ریاست محترم کمیسیون حقوقی به شورا ارائه شده بود توسط نامبرده قرائت گردید و همچنین درخواست مهندس مجید بهارستانی ریاست محترم کمیسیون عمران نیز توسط ایشان قرائت و خواستار پیگیری شورا شد. آقای داورپور نیز دو نامه به ریاست شورا ارائه نمود که جهت پیگیری آن، از سوی رئیس شورا نکاتی تذکر داده شد.

هشتاد و سومین جلسه شورای اسلامی شهر میبد روز یکشنبه مورخ 16 اسفند 94 با حضور اکثریت اعضا تشکیل و موارد ذیل مورد تصمیم و بررسی قرار گرفت.

ابتدا به نامه‌های رسیده به شورا پرداخته شد.

مصوبات:

1-درخواست مجوز شهرداری مبنی بر پرداخت پاداش پایان سال به شهردار محترم در جلسه مطرح و مصوب گردید.

2-درخواست مجوز شهرداری با موضوع تقدیر و تشکر از اعضای شورای سازمان حمل و نقل شهر میبد و حومه در جلسه مطرح و مصوب گردید.

3-درخواست مجوز شهرداری با موضوع پرداخت خسارت بابت پلاک ثبتی واقع در بخش 23 یزد در مسیر خیابان شهید بهشتی(ره) به مبلغ 375میلیون ریال خدمات شامل حق تشرف و تغییر کاربری و تفکیک بر روی باقیمانده پلاک به تصویب رسید.

در پایان آقای داورپور مطالبی را مطرح نمود.

هشتاد و دومین جلسه شورای اسلامی شهر میبد روز شنبه مورخ 15 اسفند 94 با حضور اکثریت اعضا تشکیل و موارد ذیل مورد تصمیم و بررسی قرار گرفت.

ابتدا آقای آتشی ریاست محترم شورا راجع به سفر ریاست جمهوری به استان یزد سخنانی ایراد نمود و سپس به نامه‌های رسیده به شورا پرداخته شد.

الف : نامه نظام مهندسی میبد با موضوع تقاضای لغو مصوبه مورخ 16 آبان 94 شورای اسلامی شهر میبد در جلسه مطرح و با مخالفت اعضاء قرار گرفت و مصوبه قبلی به قوت خود باقی است.

در پایان موارد زیر به عنوان برنامه‌های شورا از طرف ریاست محترم شورا پیشنهاد شد:

1- مشارکت شورا در برگزاری یادواره شهدای ورزشکار در تاریخ 25 بهمن 94 با مساعدت مالی 2- مساعدت شورا و همکاری جهت برگزاری مسابقات و جشنواره مرشدی یادواره شهدای باستانی کار 3- تهیه ساک و پکیج هدیه با آرم میبد شهر خورشید و شورای شهر 4- تدارک برنامه ویژه بانوان گرامیداشت میلاد حضرت زهرا(س) 5- بازدید از خانواده‌های خاص شهر در ایام نوروز و مناسبت‌ها 6- بازدید مجدد از مراکز شبه خانواده شهرستان و تهیه هدیه مناسب.

هشتاد و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد روز یکشنبه مورخ 9 اسفند 94 با حضور اکثریت اعضا تشکیل و موارد ذیل مورد تصمیم و بررسی قرار گرفت.

1-درخواست مجوز شهرداری درخصوص پرداخت خسارت به پلاک ثبتی واقع در بخش 21 یزد در مسیر طرح ورودی خیابان سیدالشهداء خانقاه معادل مبلغ 144میلیون ریال خدمات شناور از طرف شهرداری بررسی و به تصویب رسید.

2-درخواست مجوز شهرداری درخصوص پرداخت خسارت به پلاک ثبتی واقع در بخش 22 یزد در مسیر خیابان آیت‌ا... خامنه‌ای(مدظله) معادل مبلغ یک میلیارد و هفتصد میلیون ریال خدمات بر روی مانده پلاک شامل حق تشرف، تغییر کاربری و پروانه ساختمانی از طرف شهرداری بررسی و به تصویب رسید.

3-درخواست مجوز شهرداری پرداخت خسارت به پلاک ثبتی واقع در بخش 23 یزد در مسیر بلوار 65 متری امامزاده میرشمس‌الحق معادل مبلغ 173 میلیون ریال خدمات بر روی مانده پلاک، بررسی و به تصویب رسید.

4-درخواست مجوز شهرداری درخصوص پرداخت خسارت به پلاک ثبتی واقع در بخش 21 یزد در مسیر خیابان شهید رجایی(ره) معادل مبلغ 504 میلیون ریال خدمات بر روی مانده پلاک، بررسی و به تصویب رسید.

هشتادمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد روز شنبه مورخ 8 اسفند94 با حضور کلیه اعضا تشکیل و موارد ذیل مورد تصمیم و بررسی قرار گرفت.

در ابتدا سیدحسین آتشی رئیس شورای اسلامی شهر، با اشاره به حضور گسترده و تحسین‌برانگیز مردم در انتخابات، از همه دست‌اندرکاران برگزاری این انتخابات باشکوه، تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه نیز دیگر اعضای شورا در رابطه با برگزاری پرشور انتخابات و همچنین همکاری با نماینده جدید شهرستان در مجلس شورای اسلامی و دعوت از ایشان جهت بررسی مشکلات شهرستان، نکاتی بیان داشتند.

موضوعات بررسی شده:

الف: نامه فرمانداری با موضوع اعلام وصول صورتجلسه 25/11/94 در جلسه قرائت گردید.

ب: نامه شهرداری با موضوع لغو جلسه کمیته فنی و ابهامات اشاره شده در جلسه قرائت گردید.

ج: نامه با موضوع مدارک ارسالی شرکت شاران مشاور طرح تفصیلی میبد در جلسه قرائت گردید.

1- درخواست مجوز شهرداری با موضوع پرداخت دیه در پی حادثه برق گرفتگی واقع در شهیدیه مورد بررسی قرار گرفت و مصوب گردید.

هفتاد و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد روز یکشنبه مورخ دوم اسفند94 با حضور کلیه اعضا تشکیل و موارد ذیل مورد تصمیم و بررسی قرار گرفت.

1- درخواست مجوز شهرداری منضم به توافقنامه مربوط به پرداخت خسارت به پلاک ثبتی واقع در بخش 21 یزد، در مسیر میدان ابوالفضلی مهرجرد معادل مبلغ 873 میلیون ریال خدمات بر روی مانده پلاک مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.

2-  درخواست مجوز شهرداری منضم به توافقنامه مربوط به پرداخت خسارت به پلاک ثبتی واقع در بخش 21 یزد، در مسیر بلوار شهید مطهری(ره) معادل مبلغ یک میلیارد و 538 میلیون ریال خدمات بر روی مانده پلاک مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.

3-  درخواست مجوز شهرداری منضم به توافقنامه مربوط به پرداخت خسارت به پلاک ثبتی واقع در بخش 21 یزد، در مسیر خیابان آزادگان معادل مبلغ 452 میلیون ریال خدمات بر روی مانده پلاک مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.

هفتاد و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد شنبه مورخ اول اسفند 94 با حضور کلیه اعضا تشکیل و مطالب ذیل مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

 1. موضوع قرارداد بهره‌برداری از شن مخلوط و اصلاح قرارداد آن طرح و مصوب گردید.
 2. درخواست مجوز شهرداری با موضوع برگزاری مناقصه محدود جهت اجرای پروژه زیرسازی و آسفالت بلوار مرحوم یحیی‌زاده (باند غربی) با برآورد اولیه به مبلغ 8میلیارد و 803میلیون ریال در جلسه مطرح و مصوب گردید. ضمناً هزینه مربوطه از محل تکمیل خیابانهای نیمه تمام (ردیف 523301039) تأمین خواهد شد.
 3. درخواست مجوز شهرداری منضم به توافقنامه مربوط به پرداخت خسارت به پلاک ثبتی واقع در بخش 22 یزد در مسیر ادامه خیابان آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله‌العالی) معادل مبلغ 763میلیون ریال شامل پرداخت نقدی و خدمات بر روی مانده پلاک مصوب شد.
 4. درخواست مجوز شهرداری با موضوع خرید خودروی سواری جهت آتش نشانی در جلسه مورد بررسی قرار گرفت و مصوب گردید. ضمنا هزینه مذکور تا سقف مبلغ (000/000/320) ریال از محل خرید ماشین آلات و وسایط نقلیه (511031201) تامین خواهد شد.
 5. نامه فرمانداری با موضوع اعلام وصول صورت جلسه مورخ 3بهمن94 شورا در جلسه قرائت گردید.
 6. نامه فرمانداری با موضوع اعلام وصول صورتجلسه 18بهمن94 در خصوص بند 2 (موضوع واگذاری کانکس) در جلسه قرائت گردید و تاکید بر رعایت کلیه قوانین و مقررات و آئین نامه مالی شهرداری ها.
 7. نامه فرمانداری با موضوع اعلام وصول صوتجلسه مورخ 12بهمن94 شورا در جلسه قرائت گردید.
 8. نامه شهرداری با موضوع جدولگذاری بشرح زیر اصلاح می‌گردد: الف:بلوار شهیدجعفری نژاد (حدفاصل میدان مهدیه تا میدان سرامیک سازی) ب: بلوار خرمشهر (حدفاصل میدان رشیدالدین تا میدان سرامیک سازی) ج: بلوار سرامیک سازی ( حدفاصل میدان سرامیک سازی تا میدان دفاع مقدس) .
 9. درخواست مجوز شهرداری منضم به توافقنامه مربوط به پرداخت خسارت به پلاک ثبتی واقع در بخش 23 یزد که 5/122 مترمربع از آن در مسیر خیابان قرار گرفته در جلسه قرائت و مصوب گردید بابت انتقال متراژ در مسیر بنام شهرداری و کلیه خسارات وارده شهرداری میبد معادل 428 میلیون ریال خدمات بر روی مانده پلاک طبق توافقنامه ارائه نماید.

هفتاد و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد روز یکشنبه مورخ 25 بهمن 94 با حضور اکثریت اعضاء تشکیل و مطالب ذیل مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

 1. بودجه شورای اسلامی شهر میبد در سال 1395 به مبلغ دو میلیارد و هشتصد میلیون ریال در جلسه مطرح و پس از بحث و بررسی  به تصویب رسید.
 2. نامه شهرداری با موضوع بودجه پیشنهادی سال 1395 سازمان حمل و نقل شهر میبد به مبلغ هشت میلیارد و هفتصد و هفتاد میلیون ریال در جلسه مطرح پس از بحث و بررسی به تصویب رسید.                 
 3.  نامه مؤسسه حسابداری ایساتیس به پیوست سه نسخه قرارداد حسابرسی شورای اسلامی شهر میبد برای سال منتهی به 29 اسفند 94 در جلسه مطرح و پس از بحث و بررسی به تصویب رسید.
 4.  نامه شهرداری به انضمام چهار جلد بودجه سال 1395 به مبلغ 253میلیارد ریال در جلسه مطرح و پس از بحث و بررسی به تصویب رسید.