مشروح صورتجلسات شورا (دوره پنجم) در سال 1397

متن صورتجلسه یکصد و شصت و هفتم شورای اسلامی شهر میبد (دوره پنجم)

یکصد و شصت و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد با حضورکلیه اعضای شورا، سرپرست شهرداری جناب آقای نصیری‌پور، مدیران وکارشناسان شهرداری در واحدهای درآمد و عمران  رأس ساعت 15 دوشنبه مورخ 17دی1397 با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید تشکیل گردید.

دستور کار جلسه بر محوریت دو موضوع زیر می‌باشد:

1-بررسی مسائل ویژه شهرک آیت‌الله حائری(ره) (ایثارگران) با حضور مدیرعامل شرکت جناب آقای رجبی؛ در این خصوص موضوعاتی چون تعیین تکلیف شبکه معابر که مورد تأیید امور کمیسیون زیربنایی می‌باشد و میزان سطوح خدمات در داخل شهرک از قبیل آموزشی، ورزشی، فرهنگی و موضوعات دیگر مورد بحث و بررسی قرار گرفت. مقرر گردید نماینده‌ای از شرکت ایثارکاران در شهرداری حضور یابد و تمام هزینه‌های آن برآورد نمایند و تصمیم نهایی جهت صدور پروانه ساختمان توسط شهرداری در تبادل ارائه خدمات به شهرداری و... شهرداری اقدام نماید و اتخاذ گردد.

در ادامه جلسه با حضور کارشناس واحد درآمد آقای فاتحی در خصوص بررسی تعرفه عوارض ساختمان و عوارض دیگر ویژه سال 1398 بررسی و تصمیماتی اتخاذ گردید.

2-نامه شماره 10062 مورخ 13دی1397 فرمانداری در اعتراض به مصوبه مورخ 29آذر1397 شورا در جلسه قرائت و به شرح ذیل پاسخگویی گردید:

الف: در خصوص بند 5 صورتجلسه (موضوع تشکیل هیئت ارزیابی)مصوب گردید به هر یک از اعضای هیئت ارزیابی شهرداری به ازای هر مورد ارزیابی مبلغ 500هزار ریال از طرف شهرداری پرداخت شود.

جلسه رأس ساعت17:30 با ذکر صلوات به پایان رسید.

1-علیرضاآقائی میبدی2-مجید زارعی 3-محمدرضا هدایی 4-علیرضا آزادمنش 5-حسینعلی فلاح 6 -صفرعلی دهقانی 7-انسیه فلاح

میانگین (0 رأی)
The average rating is 0.0 stars out of 5.