سیدحسین آتشی رئیس شورای اسلامی شهر میبد در پیامی از شهروندان محترم میبدی خواست تا با حضور منسجم پای صندوق‌های رأی، اقتدار، وحدت و مشارکت سیاسی خود را به نمایش بگذارند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در متن این پیام آمده است:

"

بسمه تعالی

عرصه انتخابات، یکی از نشانه‌های بارز مردم‌سالاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و با برگزاری نزدیک به چهل انتخابات سالم و همراه با امنیت و مشارکت بالای مردمی بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی، کشور ایران را به یکی از کشورهای الگو و پیشتاز با شاخصه مردم‌سالاری دینی بدل ساخته است.

در اوضاع کنونی جهان و خاورمیانه و به دلیل تأثیرگذاری ایران در مسائل منطقه و همچنین بدخواهی و دشمنی استکبار و کشورهای مرتجع منطقه، مهمترین عنصر برای عزت و سربلندی کشور، حضور و مشارکت بالای مردم در انتخابات می‌باشد و در وهله دوم، رأی به نامزد اصلح و کارآمد که بتواند با پشتوانه آرای مردم، به پیشرفت و آبادانی کشور به ویژه شهر میبد کمک نماید.

اینجانب به نمایندگی از اعضای محترم شورای اسلامی شهر میبد از شهروندان شریف و گرانقدر دعوت می‌نمایم بعد از افتخارآفرینی در حماسه راهپیمایی 22 بهمن، حماسه‌ای دیگر خلق کنند و ان‌شاءالله ما نیز همراه و همدل با شما در عرصه انتخابات حضور خواهیم یافت و فردایی بهتر برای شهر و کشور عزیزمان رقم خواهیم زد.

سید حسین آتشی – رئیس شورای اسلامی شهر میبد

"