به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، اعضای شورای اسلامی شهر میبد به همراه مهندس بهارستانی شهردار، در جمع وشوکاران نوجوان میبدی، از تلاش و افتخارآفرینی آنان که در مسابقات استانی حائز مقام شدند، تجلیل کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر میبد ضمن تقدیر از زحمات مربیانی که در کسب این موفقیت سهم بسزایی داشتند عنوان کرد: مربیان قشر دلسوزی هستند که با تمام توان برای اعتلای ورزش شهرستان تلاش می‌کنند و با ترویج و گسترش ورزش باعث ایجاد جامعه‌ای پویا، سالم و عاری از ناهنجاری‌های اجتماعی که از شاخصه های توسعه جوامع است، می‌شوند. امروزه کشورهای دنیا در تلاشند تا با توسعه فعالیت های بدنی و مهیا کردن بستر لازم برای آن، میزان امید به زندگی، ایجاد رفاقت و مودت در جامعه و سلامتی و استحکام بنیان خانواده هارا تضمین نمایند.
وی در ادامه با ابزار خرسندی از فعالیت رشته های متنوع ورزشی در سطح شهرستان تاکید کرد: فعالیت رشته های مختلف ورزشی در رده‌های سنی در شهرستان، باعث خوشنودی و مسرت است و توجه و حمایت والدین و تلاش های مربیان به منظور سلامت جسمی و رشد و ارتقای نوجوانان در زمینه های ورزشی ستودنی است.
فیاضی با بیان اینکه مجموعه مدیریت شهری تلاش می‌کند تا مشوق خوبی در زمینه ارتقا سطح ورزش کهن شهر میبد باشد خاطر نشان کرد: امیدوارم با برنامه ریزی های عملیاتی بتوانیم حمایت‌های شایسته‌ای از ورزشکاران بخصوص ورزشکاران نوجوان که آینده سازان کشور هستند، داشته باشیم.

شهردار میبد ورزش را یکی از ارکان اصلی رشد و تعالی روح و جسم دانست و اظهار کرد: ورزش به عنوان پدیده اجتماعی و فرهنگی، نقشی اساسی و بنیادی در زندگی امروز دارد و رمز سلامتی، تندرستی و پویایی است و توسعه آن، ارتقاء سلامت عمومی و افزایش روحیه و نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.
بهارستانی، کسب موفقیت های نوجوانان میبدی در مسابقات ورزشی را پیامی غرورانگیز از توانایی های آنان دانست و افزود: افتخارآفرینی شما می‌تواند خیل عظیمی از نوجوانان میبدی را به ورزش سوق دهد که این امر باعث ایجاد نشاط، تحرک و سلامتی خواهد شد.