رئیس شورای اسلامی شهر میبد، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان گرانقدر رجائی و باهنر، آغاز هفته دولت را تبریک گفت:

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در متن پیام سیدحسین آتشی آمده است:

«

بسمه تعالی

هفته دولت را می‌توان فرصتی برای تجدید میثاق دولتمردان و کارکنان دولت با مردم شریف ایران و نیز آرمان‌های امام راحل(ره) در تحقق دولتی خدمتگزار و مردم‌سالار دانست که ثمره یک سال، مجاهدت و مدیریت دولتی جهت افراشتن بیرق عدالت، توسعه اقتصادی و تأمین رفاه شهروندان در عرصه جهانی است.

 هفته دولت یادآور این نکته می‌باشد که هرکس در نظام جمهوری اسلامی جامه خدمت به تن نمود می‌بایست فرصت خدمتگزاری را قدر دانسته و با الگوپذیری از شهید محمدعلی رجائی و شهید حجت‌الاسلام و المسلمین محمدجواد باهنر، با عملگرایی در میدان همت و تلاش، راه تعالی جمهوری اسلامی و تحقق فرامین مقام معظم رهبری به ویژه تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل را هموار سازد و هر گامی که موجب شوق‌آفرینی و افزایش روحیه امید به نظام مقدس جمهوری اسلامی شود ارزشمند و ستودنی است.

اینجانب به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی شهر میبد، شهادت شهیدان گرانقدر رجائی و باهنر را گرامی داشته و آغاز هفته دولت را به همه دولتمردان به ویژه کارمندان شایسته میبدی، خانواده شهدای کارمند و کارگزاران دولت تبریک و تهنیت می‌گویم.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با رهبری آگاهانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله‌العالی)، نظام جمهوری اسلامی ایران پابرجا و پرافتخار به حکومت عدل مهدوی بپیوندد.

سیدحسین آتشی – رئیس شورای اسلامی شهر میبد

»