صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

تصویب تعرفه عوارض و بهای خدمات و ارزش معاملاتی 1401 شهرداری میبد

تعرفه عوارض و بهای خدمات و ارزش معاملاتی شهرداری میبد پس از بررسی در تاریخ 11بهمن1400 به تصویب شورای اسلامی شهر میبد رسیده و از ابتدای سال 1401 قابل اجرا خواهد بود.

راه‌اندازی وب سایت جدید شورای اسلامی شهر میبد

وب سایت جدید به آدرس shorameybod.ir شامل بخش های مختلف از جمله مصوبات، گزارش خبری، گزارش تصویری، گزارش جلسات کمیسیون‌ها، معرفی کمیسیون‌ها، آخرین اطلاعیه‌ها و بخش چندرسانه‌ای می‌باشد.

بررسی مشکلات محله شهرک شهدا با حضور مجموعه مدیریت شهری میبد

با توجه به لزوم برقراری ارتباطی پويا و دوسويه بين شهروندان با مجموعه مدیریت شهری، شب گذشته مدیران شهری با حضور در مسجد سیدالشهدای شهرک شهدا با شهروندان دیدار و گفتگو کردند.

دیدار مجموعه مدیریت شهری با وشوکاران نوجوان میبدی

شب گذشته اعضای شورای اسلامی شهر میبد به همراه مهندس بهارستانی شهردار، در جمع وشوکاران نوجوان میبدی، از تلاش و افتخارآفرینی آنان که در مسابقات استانی حائز مقام شدند، تجلیل کردند.

دیدار مردمی اعضای شورای اسلامی شهر میبد و شهردار با شهروندان محله مسجد جامع میبد

شب گذشته در راستای ارج نهادن و اهمیت به خواسته ها و دیدگاه های شهروندان، دیدار مردمی با حضور مدیران شهری در مسجد جامع میبد برگزار شد.

دیدار مدیران شهری با مدیرعامل بنیاد تعاون سپاه پاسداران کشور

روز گذشته مجید بهارستانی شهردار و جواد فیاضی رئیس شورای اسلامی شهر میبد با حضور در مؤسسه بنیاد تعاون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با سردار سیدامین اله امامی مدیرعامل بنیاد تعاون سپاه و سایرمدیران زیرمجموعه این نهاد دیدار کردند.