صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

جلسه هیئت مدیره بانک رسالت با شورای شهر میبد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، طی جلسه‌ای با حضور جمعی از اعضای این شورا و هیئت مدیره بانک رسالت یزد در خصوص فعالیت‌های انجام گرفته توسط این بانک در راستای اعطای وام‌های کم‌بهره مطالبی عنوان شد.

اختصاص هزار تن قیر جهت بهسازی معابر شهر میبد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، با پیگیری‌های شورای اسلامی شهر و شهردار میبد هزار تن قیر رایگان جهت آسفالت و بهسازی مناطق و معابر این شهرستان اختصاص یافت.

برنامه‌ریزی جهت موضوعات فرهنگی شهر میبد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در جلسات اخیر کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی این شورا ضمن دعوت از جمعی از هنرمندان و نویسندگان در خصوص موضوعات فرهنگی برنامه‌ریزی و پیشنهاداتی مطرح گردید.

راهکارهای افزایش تعامل شهرداری و دانشگاه آزاد بررسی شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد در چهل و سومین جلسه شورا با حضور شهردار، اعضای شورا و رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد زمینه‌های همکاری و تعامل بین شهرداری، شورا و دانشگاه بررسی و تبادل نظر شد.

اولین جلسه پرسش و پاسخ مردمی شهردار و شورای اسلامی شهر میبد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، اعضای این شورا به همراه شهردار با حضور در مسجد ابوالفضل(ع) بیده، پاسخگوی سؤالات و درخواست‌های شهروندان بودند.

تجلیل شهردار و شورای اسلامی شهر از حاج مصطفی بقائی خیر میبدی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، اعضای این شورا با حضور در منزل حاج مصطفی بقائی خیر میبدی از زحمات ایشان در اجرای طرح‌های عام‌المنفعه تجلیل کردند.