صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

پروژه ممیزی املاک شهر میبد بررسی شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در چهل و دومین جلسه این شورا موضوع ممیزی املاک شهر میبد با حضور شهردار و کارشناسان شهرداری، اعضای شورای شهر و مدیرعامل شرکت مجری طرح بررسی شد.

جلسه هم‌اندیشی مدیرکل آب و فاضلاب شهری استان یزد و شورای اسلامی شهر میبد تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، اعضای این شورا در چهلمین جلسه خود در دوره پنجم میزبان مهندس اسلامی مدیرکل آب و فاضلاب شهری استان یزد بودند.

تأکید بر ارتقای سلامت اداری مجموعه شهرداری

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، با حضور رئیس محترم شعبه نهم دادگاه تجدیدنظر استان در جلسه شورای شهر در خصوص نحوه آموزش پرسنل شهرداری به منظور ارتقای سلامت اداری مجموعه شهرداری بررسی شد.

بررسی تعرفه‌های نظام مهندسی میبد جهت نظارت و طراحی ساخت

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در سی و هشتمین جلسه این شورا با حضور رئیس نظام مهندسی ساختمان شهرستان میبد تعرفه‌های نظارت و طراحی در این ارگان و راهکارهای نظارت دقیق‌تر بر ساخت و سازهای شهر میبد بررسی شد.

در ملاقات اعضای شورای اسلامی شهر میبد با مدیرکل راه و شهرسازی یزد، طرح تفصیلی شهر میبد بررسی شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد جمعی از اعضای این شورا با حضور در اداره کل راه و شهرسازی استان یزد طرح تفصیلی این شهر را با حضور مدیرکل و کارشناسان مربوطه بررسی نمودند.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد با امام جمعه شهرستان دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، روز شنبه بیستم آبان‌ماه طی جلسه‌ای شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با آیت‌الله اعرافی امام جمعه شهرستان میبد دیدار و در خصوص موضوعات مهم شهرداری گفتگو کردند.