صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

همایش پیاده‌روی اربعین در میبد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، همایش پیاده‌روی به مناسبت اربعین حسینی(ع) با حضور مسئولین و کارکنان ادارات و نیز حضور پرشور مردم در میبد برگزار شد.

بازدید شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد از شرکت میبدنور

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، شهردار و جمعی از اعضای شورای شهر از شرکت تولیدی لامپ‌های فوق کم‌مصرف میبدنور بازدید کردند.

حضور اعضای شورای اسلامی شهر میبد در دبیرستان دخترانه خدیجه کبری(س)

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، به مناسبت فرارسیدن 13 آبان روز دانش آموز، مسئولین شهرستان و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر میبد با حضور در دبیرستان خدیجه کبری(س) این روز را به دانش‌آموزان سخت‌کوش این آموزشگاه تبریک و گرامی داشتند.

بازدید رئیس شورای اسلامی شهر میبد از کارخانه کاشی باستان

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، رئیس شورای شهر در جلسه با مدیرعامل کارخانه باستان در خصوص موضوعات فرهنگی بحث و تبادل نظر کردند.

جلسه هم‌اندیشی رؤسای اداره امور مالیاتی شهرستان و شورای اسلامی شهر میبد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در جلسه مشترک رئیس شورا با مدیر امور مالیاتی شهرستان میبد بر ضرورت توجه ویژه به مسائل فرهنگی تأکید شد.

بازدید رئیس شورای اسلامی شهر میبد از شرکت پترو انرژی ارگ

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، حجت‌الاسلام علیرضا آقایی رئیس شورا از محل شرکت بین‌المللی پترو انرژی ارگ در محدوده صنعتی غرب میبد و روند احداث و توسعه این شرکت بازدید نمود.