صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

مشکل مسیر چاه آب کشاورزی در شهرک شهدا پیگیری شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، با هماهنگی و پیگیری شورای شهر به منظور تسریع در مشکل پیش آمده در شهرک شهدا، دستور خاموشی چاه آب کشاورزی محمودآباد گرفته شد.

طرح تفصیلی شهر میبد در شورای اسلامی شهر بررسی شد

در جلسه‌ای با حضور فرماندار، دادستان، شهردار منتخب و اعضای شورای اسلامی شهر میبد، هماهنگی و تبادل نظر در خصوص طرح تفصیلی شهر میبد انجام شد.

بررسی مسائل ورزشی شهرستان در کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر میبد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، دومین جلسه کمیسیون فرهنگی شورا همراه با بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات مربوط به حوزه ورزش شهرستان با حضور شهردار منتخب، رئیس اداره ورزش و جوانان میبد و فعالین این عرصه برگزار شد.

جلسه بررسی مشکلات سازمان حمل و نقل همگانی شهر میبد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در بیست و پنجمین جلسه شورا، با حضور شهردار منتخب، اعضای شورا و مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر میبد و حومه مسائل مربوط به این سازمان بررسی شد.

سومین جلسه شورای مراکز آموزش عالی شهرستان میبد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، سومین جلسه شورای مراکز آموزش عالی با حضور شهردار منتخب و رئیس شورای اسلامی شهر میبد، رؤسا و کارشناسان مراکز آموزش عالی و حوزه‌های علمیه...

گزارش تصویری از جلسات علنی شورای شهر میبد

اغلب جلسات شورای اسلامی شهر میبد به صورت علنی برگزار می‌گردد که علاوه بر اعضای شورا و مدعوین، اصحاب رسانه و شهروندان نیز حضور پیدا می‌کنند و متن مصوبات از طریق پایگاه رسمی شورا به آدرس meybodshora.ir اطلاع‌رسانی می‌شود.