صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

جلسه بررسی مشکلات شهرک صنفی تلاشگران برگزار شد

در این جلسه که در محل شورای شهر و به دعوت این شورا برگزار گردید بر تسریع در انتقال واحدهای آلاینده داخل شهر به شهرک صنفی و ارائه خدمات تشویقی به آنان تأکید شد و از همه دستگاه‌های مرتبط خواسته شد تا همکاری لازم را در راه‌اندازی این شهرک داشته باشند.

صورت بودجه و هزینه شورای اسلامی شهر میبد در سال95

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، صورت بودجه و هزینه این شورا در سال 95 اطلاع‌رسانی می‌گردد.

افزایش نجومی عوارض شهر میبد، گزارشی سراسر دروغ

بهتر و بایسته است فعالین عرصه رسانه و خبر مطالبی را نشر دهند که همراه با اسناد و مدارک معتبر باشد و حداقل قبل از انتشار از مقام مسئول در آن حوزه کاری، در رابطه با صحت و سقم آن توضیح بخواهند و در صورتی که اقناع نشده و مطالب را با واقعیت مغایر دانستند اقدام به نشر آن موضوع نمایند تا شهروندان نیز مطلع و آگاه شوند. بدیهی است پس از انتشار یک خبر و یا گزارش دروغ، تبعاتی به دنبال خواهد داشت که جبران آن شاید امکان‌پذیر نباشد.

جلسه هم‌اندیشی کارشناسان فضای سبز با اعضای شورای شهر

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، جلسه هم‌اندیشی ارتقای فضای سبز شهر میبد با حضور اعضای این شورا، کارشناسان فضای سبز میبد و اردکان برگزار شد. در این جلسه که پیمانکار...

پیام تبریک ایام الله دهه فجر و دعوت از آحاد مردم شریف میبد جهت حضور در حماسه 22 بهمن

رئیس شورای اسلامی شهر میبد، طی پیامی ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر و به ویژه روز غرورآفرین بیست و دوم بهمن، از آحاد مردم گرانقدر میبد دعوت کرد تا با حضور در راهپیمایی این روز بزرگ، نمایشی از عظمت ملت ایران به نمایش بگذارند.

مصاحبه سخنگوی شورای اسلامی شهر میبد با صدای میبد / بخش اول

داوود دهقانی سخنگوی شورای اسلامی شهر میبد در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی صدای میبد، پاسخگوی سوالات خبرنگار این سایت بوده است. در ابتدای این نشست، داوود دهقانی ضمن تبریک ایام الله...