صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

جلسه مشترک اعضای شورای اسلامی شهر میبد با نماینده مجلس

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، اعضای این شورا طی نشستی با حضور دکتر دهقانی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی موضوعات مختلف در حوزه شهری را بیان و پیگیری نمودند.

پیلم تسلیت شورای اسلامی شهر میبد در پی ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، اعضای این شورا ضمن پیامی در سوگ و اندوه درگذشت یار امام و انقلاب با مردم شریف ایران ابراز همدردی نمودند.

تحلیف عضو جدید شورای اسلامی شهر میبد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، دکتر کمال بیکی ده‌آبادی با حضور در جلسه علنی و ادای مراسم تحلیف به عنوان عضو جدید این شورا رسماً مشغول به فعالیت شد.

نمایندگان جدید شورای شهر میبد در کمیسیون‌های ماده صد شهرداری و ماده پنج انتخاب شدند

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، مهندس سیدعلی‌محمد جوادیان به عنوان نماینده این شورا در کمیسیون ماده 5 شهر میبد و داوود دهقانی فیروزآبادی به عنوان نماینده شورا در کمیسیون ماده صد شهرداری میبد با اکثریت آرا انتخاب شدند.

مراسم تکریم و معارفه مهندس نقیبی زاده و مهندس بهارستانی برگزار شد

 مراسم تکریم مهندس نقیبی‌زاده و معارفه مهندس بهارستانی به عنوان شهردار جدید میبد در محل فرمانداری میبد برگزار شد. طی این مراسم حکم استاندار یزد توسط مهندس شاکری شمسی مدیرکل...

انتخاب مهندس مجید بهارستانی به عنوان شهردار میبد از سوی شورای شهر

اعضای شورای اسلامی شهر میبد، در جلسه یکشنبه شب، از میان گزینه‌های پیشنهادی با اکثریت آرا مهندس بهارستانی از اعضای این شورا را برای تصدی سمت شهردار میبد برگزیدند.