صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

آخرین هیأت رئیسه دوره چهارم شورای اسلامی شهر میبد انتخاب شد / آتشی در سمت ریاست شورا ابقا شد

صبح امروز با رأی‌گیری انجام شده، سید حسین آتشی به عنوان رئیس جدید شورای اسلامی شهر میبد و سیدعلی محمد جوادیان به عنوان نائب رئیس این شورا انتخاب شدند.

پیام رئیس شورای اسلامی شهر میبد به مناسبت آغاز هفته دولت

هفته دولت را می‌توان فرصتی برای تجدید میثاق دولتمردان و کارکنان دولت با مردم شریف ایران و نیز آرمان‌های امام راحل(ره) در تحقق دولتی خدمتگزار و مردم‌سالار دانست که ثمره یک سال، مجاهدت و مدیریت دولتی جهت افراشتن بیرق عدالت، توسعه اقتصادی و تأمین رفاه شهروندان در عرصه جهانی است.

پیام شورای اسلامی شهر میبد به مناسبت گرامیداشت سالروز ورود آزادگان

شورای اسلامی شهر میبد سالروز ورود پر افتخار و غرور آفرین آزادگان سرافراز را به میهن اسلامی ایران به این عزیزان و خانواده‌های صبور و شریفشان تبریک و تهنیت گفته و این روز مهم را گرامی می‌دارد

از محیط‌بانان میبدی تجلیل شد

به مناسبت روز محیط زیست و همزمان با میلاد حضرت امام رضا(ع)، مراسم تجلیل از محیط‌بانان میبدی با اهدای لوح تقدیر و تقدیم هدایا در محل پاسگاه محیط‌‌‌بانی اردوگاه بنستان برگزار شد.

پیام تبریک به رئیس آموزش و پرورش میبد

سیدحسین آتشی رئیس شورای اسلامی شهر میبد، طی پیامی کسب عنوان رئیس برتر مناطق آموزش و پرورش کشور را به ریاست آموزش و پرورش شهرستان میبد تبریک گفت.

امور حریم شهر به شرکت تعاونی دهیاریهای میبد واگذار خواهد شد

با نظر موافق اعضای این شورا، موضوع واگذاری امور مربوط به ساخت و ساز در محدوده حریم شهر میبد به شرکت تعاونی دهیاریهای شهرستان میبد به تصویب رسید.