صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

تخصیص اعتبار 500 میلیون ریالی جهت مرمت آسیاب یخدان

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در بیست و هشتمین جلسه این شورا با تخصیص اعتبار 500 میلیون ریال جهت مرمت آسیاب یخدان موافقت شد.

پیام ریاست شورای اسلامی شهر میبد به مناسبت روز خبرنگار

خبرنگار واژه‌ای است که امانت‌داری، دلسوزی، حس مسئولیت و تعهد، تلاش و پشتکار و نیز سرعت و دقت را با خود به همراه دارد و رسیدن به حقیقت و افشای آن، ثمره‌ای است که خبرنگاران عزیز به دنبال آن، از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند.

موافقت با تدوین طرح توجیهی تأسیس کارخانه آسفالت شهرداری میبد

درخواست مجوز شهرداری مبنی بر تهیه و تدوین طرح توجیهی تأسیس کارخانه آسفالت شهر میبد با اختصاص هزینه‌ای بالغ بر 300 میلیون ریال در جلسه بیست و هشتم شورا به تصویب رسید.

تأکید اعضای شورای اسلامی شهر میبد بر صیانت از آثار تاریخی و فرهنگی

اعضای شورای اسلامی شهر میبد ضمن محکوم کردن اقدامات اخیر در محله خانقاه، بر حفظ و صیانت از آثار تاریخی و میراث فرهنگی و مذهبی که نشان از اصالت، هویت و فرهنگ پیشینیان و سرمایه‌ ماندگار آیندگان است تأکید نمودند.

پروژه گازرسانی به کارخانه آسفالت شهرداری تأمین مالی می‌شود

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، با نظر موافق اعضای این شورا، هزینه پروژه گازرسانی به کارخانه آسفالت شهرداری در مسیر جاده ندوشن، با تخصیص اعتبار دو میلیارد و 500میلیون ریال تأمین مالی می‌شود.

مشکلات آب و فاضلاب شهرستان میبد با حضور مسئولین استانی و شهرستانی بررسی شد

به منظور بررسی مشکلات آب و فاضلاب شهری، جلسه‌ای با حضور مدیرکل آب و فاضلاب شهری استان یزد، فرماندار، شهردار، رئیس آبفای میبد و اعضای شورای اسلامی شهر میبد در محل این شورا تشکیل گردید.