صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

برگزاری جلسه هماهنگی ساخت و ساز در حریم شهر میبد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، جلسه‌ای به منظور هماهنگی ساخت و ساز در حریم شهر میبد با حضور فرماندار، شهردار، بخشدار مرکزی و اعضای شورای اسلامی شهر میبد در محل این شورا...

جلسه صمیمانه اعضای شورای اسلامی شهر میبد با شهردار

شهردار میبد، مهمان ویژه جلسه این هفته شورای اسلامی شهر میبد بود و طی این جلسه صمیمانه، در مورد موضوعات مختلف در حوزه کار شهرداری، بحث و بررسی شد.

جلسه ساماندهی تمثال‌ شهدای میبد برگزار شد

به منظور ساماندهی و بهسازی تمثال‌های شهدای میبد در سطح شهر، جلسه‌ای با حضور نمایندگانی از سپاه پاسداران ناحیه مقاومت بسیج میبد، بنیاد شهید و امور ایثارگران، شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر میبد، در محل این شورا برگزار گردید.

تأکید بر ضرورت بازنگری و تغییر در حریم شهر میبد

به منظور بررسی مشکلات مربوط به حریم شهری، جلسه‌ای با همین موضوع در محل شورای اسلامی شهر با حضور بخشدار مرکزی، کارشناسان فرمانداری و اعضای شورا تشکیل گردید.

پیام تسلیت اعضای شورای اسلامی شهر میبد به رئیس شورا

بدین وسیله مصیبت وارده را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت عرض می‌نماییم و از خداوند سبحان برای آن مرحومه مغفوره طلب غفران و بخشش و برای بازماندگان طلب صبر و شکیبایی داریم.

جلسه مشترک اعضای شورای اسلامی شهر با فرماندار و شهردار میبد

جلسه‌ای با حضور فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد به منظور بررسی و ارائه راهکار درخصوص موضوعات مهم شهری در محل شورا برگزار گردید.