صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

مراسم تکریم و معارفه شهردار میبد برگزار شد

صبح امروز آیین تکریم علیرضا نقوی و معارفه مجید بهارستانی با حضور مسئولین استانی، شهرستانی، اعضای شورای اسلامی شهر میبد و پرسنل این شهرداری برگزار شد.

افتتاح مرکز تامین و پشتیبانی خوشه زیلو و انجمن صنفی بافندگان زیلو

همزمان با 17 مهرماه روز زیلو در تقویم میبد با حضور شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر میبد و سایر مسئولین استان و شهرستان، مرکز تامین و پشتیبانی خوشه زیلو و انجمن صنفی بافندگان زیلو افتتاح شد.

دیدار رئیس اداره اوقاف میبد با اعضای شورای اسلامی شهر

در این دیدار پیرامون موضوعات و راهکارهای تعامل بین شهرداری، شورا و اوقاف به منظور تسهیل در امور مردم و استفاده بهینه از اراضی وقفی مطرح شد.

مراسم معارفه داخلی مجید بهارستانی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر میبد

صبح امروز مراسم معارفه داخلی مجید بهارستانی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر میبد، علیرضا نقوی شهردار سابق و پرسنل شهرداری به عنوان بیست و دومین شهردار میبد در سالن جلسات این شهرداری برگزار شد.

دیدار مدیران شهری با فعالین حوزه گردشگری در شهرستان

به مناسبت گرامیداشت هفته گردشگری، دیدار دوستانه ای علیرضا نقوی شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر میبد و ذوالفقاری مسئول میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان با فعالین حوزه گردشگری در شاه عباسی برگزار شد.

تقدیر و تشکر شهردار و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر میبد از مدیر عامل و پرسنل آتش نشانی

به مناسبت فرارسیدن 7 مهر روز آتش نشانی و خدمات ایمنی، شهردار و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر میبد از زحمات و تلاش های مدیرعامل و پرسنل آتش نشانی این شهرداری تقدیر و تشکر کردند.