صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

روز شوراها، تجلی و عینیت یافتن مردم‌سالاری دینی در عرصه شهر و روستاست

سیدحسین آتشی، رئیس شورای اسلامی شهر میبد در پیامی نهم اردیبهشت روز شوراها را گرامی داشت و از آن به عنوان تجلی و عینیت یافتن مردم‌سالاری دینی در عرصه شهر و روستا نام برد.

موافقت با آزادسازی املاک در مسیر با اختصاص اعتبار دو میلیارد و 750 میلیون ریال

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، دومین جلسه این شورا در سال 95 سه مصوبه در خصوص آزادسازی املاک در مسیر طرح‌های خیابانی به ارزش اعتبار دو میلیارد و 750 میلیون ریال داشت.

سالن سرپوشیده پارک بهاران واگذار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، سالن سرپوشیده واقع در پارک بزرگ بهاران با هدف توسعه امور فرهنگی، هنری و ورزشی واگذار خواهد شد.

مهندس سیدعلی‌محمد جوادیان به عضویت کارگروه فاضلاب شهر میبد درآمد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، با نظر اعضای این شورا، مهندس سیدعلی‌محمد جوادیان به عنوان نماینده جهت عضویت در کارگروه فاضلاب شهر میبد انتخاب و معرفی گردید.

از عملکرد شهردار میبد قدردانی شد

ریاست شورای اسلامی شهر میبد به نمایندگی از اعضای این شورا، طی نامه‌ای از زحمات و خدمات سیدعلی نقیبی‌زاده شهردار میبد، در رابطه با عملکرد سال 94 و خدمات سفر در نوروز 95 قدردانی نمود.

جلسه بررسی طرح ممیزی شهر میبد در شورای شهر برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، جلسه‌ای با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد و همچنین کارشناسان و شرکت مجری طرح ممیزی املاک شهر میبد در محل این شورا تشکیل گردید.