صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

تقدیر از حضور پرشور شهروندان میبدی در انتخابات

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، جلسه هشتادم این شورا که با حضور کلیه اعضا تشکیل گردید سیدحسین آتشی رئیس شورای اسلامی شهر، با اشاره به حضور گسترده و تحسین‌برانگیز مردم در انتخابات، از همه دست‌اندرکاران برگزاری این انتخابات باشکوه، تقدیر و تشکر نمود.

تصویب بودجه‌ سال 95 سازمان حمل و نقل همگانی، شهرداری و شورای اسلامی شهر میبد

در هفتاد و هفتمین جلسه این شورا، بودجه‌های پیشنهادی سازمان حمل و نقل همگانی، شهرداری و شورای اسلامی شهر میبد در سال 95 به صورت جداگانه بررسی و به تصویب رسید.

پیام تبریک رئیس شورای شهر میبد به دکتر کمال دهقانی و تقدیر از برگزار کنندگان

سید حسین آتشی رئیس شورای شهر میبد با صدور پیامی‌افتخار خدمتگزاری به مردم میبد وتفت رابه دکتر کمال دهقانی تبریک گفت و از زحمات عوامل اجرایی تمامی‌دستگاه‌ها در برگزاری همایش ملی حضور مردم فهیم در پای صندوق‌های رای تشکر کرد

حضور در انتخابات موجب سرافرازی ملت ایران خواهد بود

سیدحسین آتشی رئیس شورای اسلامی شهر میبد در پیامی از شهروندان محترم میبدی خواست تا با حضور منسجم پای صندوق‌های رأی، اقتدار، وحدت و مشارکت سیاسی خود را به نمایش بگذارند.

دعوت از آحاد مردم شریف میبد جهت حضور در حماسه 22 بهمن

رئیس شورای اسلامی شهر میبد، طی پیامی ضمن قدردانی از مجاهدت و ایستادگی ملت بزرگ ایران در به ثمر رساندن انقلاب شکوهمند اسلامی و پاسداری از آن در سالهای پس از انقلاب، از مردم شریف میبد دعوت کرد تا با حضور منسجم خود در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن یکبار دیگر خلق حماسه و افتخارآفرینی کنند.

جلسه بررسی طرح ممیزی شهر و ساماندهی بایگانی شهرداری میبد برگزار شد

جلسه هماهنگی و بررسی پیشرفت فیزیکی طرح ممیزی شهر و ساماندهی بایگانی شهرداری میبد در محل سالن جلسات شورا با حضور مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد برگزار گردید.