صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

موافقت با تخصیص اعتبار پروژه محوطه‌سازی معابر اطراف نارین قلعه

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در پنجاه و سومین جلسه این شورا، با تخصیص اعتبار پروژه محوطه‌سازی معابر اطراف نارین قلعه تا سقف مبلغ هفتصد میلیون ریال موافقت شد.

تصویب دو پروژه درخصوص آسفالت معابر سطح شهر میبد

همچنین با موضوع عملیات زیرسازی و آسفالت کوچه‌های شهرک بسیجیان و کوچه‌های نیلوفر 55 و 45 موافقت شد تا سقف مبلغ دو میلیارد ریال به شرکت اردکان سازش واگذارگردد.

مزایده تبلیغات ایستگاه‌های اتوبوس سطح شهر میبد برگزار خواهد شد

بنا به پیشنهاد سازمان حمل و نقل همگانی شهر میبد و حومه، با موضوع برگزاری مزایده تبلیغات ایستگاه‌های اتوبوس در سطح شهر میبد موافقت گردید.

تأکید بر احداث جایگاه‌های جدید برداشت آب شرب در سطح شهرستان میبد

در این جلسه، بر ضرورت احداث جایگاه‌های برداشت آب شرب انتقالی در چند نقطه از شهر تأکید و ارائه طرح‌های پیشنهادی، برآورد هزینه و تأمین اعتبار اجرای این طرح به جلسه بعدی با حضور سایر ارگان‌های ذی‌ربط موکول گردید.

جشن با شکوه میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع) در میبد + تصاویر

با همکاری و مساعدت شورای اسلامی شهر میبد، مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) توسط مجمع عاشقان بقیع شهرستان میبد در سالن آمفی تئاترهلال احمر برگزار گردید.

پیام اعضای شورای اسلامی شهر میبد به مناسبت ولادت پیامبر اعظم(ص) و امام جعفرصادق(ع)

اعضای شورای اسلامی شهر میبد به مناسبت فرا رسیدن هفدهم ربیع‌الاول، سالروز ولادت پیامبر اعظم(ص) و امام جعفرصادق(ع)، در پیامی این روز بزرگ را به مردم شریف میبد تبریک گفتند.