صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

مردم میبد تحت هیچ شرایطی قبول نمی کنند که با شهرهای یزد یا اردکان حوزه انتخابیه مشترک داشته باشند

رییس شورای شهر میبد گفت: اقدامات اخیر در تغییرات حوزه انتخابیه میبد مورد تایید مردم این شهر نیست و مردم میبد تحت هیچ شرایطی قبول نمی کنند که با شهرهای یزد یا اردکان حوزه انتخابیه مشترک داشته باشند.

بودجه سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری میبد به تصویب رسید / آغاز فعالیت‌های شهرداری میبد در بافت تاریخی شهر

در هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد، بودجه اختصاصی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری میبد با توجه به تمدید اساسنامه این سازمان با دستور وزیر محترم کشور و موافقت مدیر کل محترم امور شهری و شوراها استانداری یزد به تصویب رسید.

پیام تسلیت شورای اسلامی شهر میبد در پی ارتحال عالم ربانی آیت‌الله حاج سید جواد حیدری

در پی درگذشت عالم ربانی آیت‌الله حاج سید جواد حیدری اعضای شورای اسلامی شهر میبد در پیامی با عموم مردم شریف استان یزد و دلدادگان ایشان ابراز همدردی نمودند.

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر میبد از مرکز توانبخشی اعصاب و روان حضرت ابوالفضل (ع) / گلایه از وضعیت نامناسب این مرکز

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، اعضای این شورا در طی بازدید از مرکز توانبخشی اعصاب و روان حضرت ابوالفضل (ع) میبد از نزدیک با مشکلات این مرکز آشنا شدند.

موافقت با برگزاری مناقصه اجرای سرعت‌کاه‌های ترافیکی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، با نظر مساعد اکثریت اعضای شورا مقرر گردید مناقصه پروژه اجرای سرعت‌کاه‌های ترافیکی در سطح شهر میبد تا سقف مبلغ دو میلیارد ریال انجام پذیرد.

برگزاری سه مناقصه عمرانی به ارزش 4 میلیارد ریال

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد در ششمین جلسه این شورا در سال 93 با برگزاری سه مناقصه عمرانی با موضوع جدول‌گذاری معابر اصلی سطح شهر موافقت به عمل آمد.