صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر میبد ازآموزشکده فنی امام خمینی(ره)+تصویر

همزمان با هفته خوابگاه‌های دانشجویی، رئیس شورای اسلامی شهر میبد به همراه اعضای شورا، از بخش‌های مختلف آموزشکده فنی پسران امام خمینی (ره) میبد بازدید کردند.

موافقت با برگزاری مناقصه محدود به منظور شناسائی پیمانکار شرکت‌های خدماتی و فضای سبز

در چهل و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد با برگزاری مناقصه محدود با هدف شناسائی پیمانکار شرکت‌های خدماتی و فضای سبز شهرداری میبد در سال 93 موافقت به عمل آمد.

تجلیل از نخبگان اقتصادی، فرهنگی، علمی و ورزشی شهرستان میبد در آینده‌ای نزدیک

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد در ششمین جلسه این شورا در سال جاری، با اتفاق نظر اعضا مصوب شد تا در آینده‌ای نزدیک همایش بزرگ تجلیل از نخبگان میبدی در عرصه‌های مختلف برگزار گردد.

پیام امام جمعه میبد به مناسبت گرامی داشت هفته شوراها

آیت الله اعرافی امام جمعه محترم میبد طی پیامی به مناسبت هفته شوراها و تبریک آن به یكایك اعضا و روسای محترم شوراهای شهر و روستای شهرستان میبد ، بر تقویت روح همبستگی و همكاری میان اعضای شوراها و نیز میان شوراهای شهرها و روستاها تأکید کرد.

پیام شورای اسلامی شهر میبد به مناسبت گرامیداشت هفته معلم

معلم واژه‌ای پر معناست که هزاران واژه پرارزش دیگر را مثل ایثار، صداقت، پاکی و مهربانی در دل خود گنجانده است و چه زیباست که در سالروز شهادت معلم بزرگ انقلاب اسلامی و شاگرد عزیز امام بزرگوار، شهید مطهری(ره) یاد کنیم از زحمات معلمان دلسوز این مرز و بوم که بنیان پیشرفت‌های بزرگ علمی را در سال‌های اخیر در کشور پر افتخارمان ایران رقم زده اند.

پیام به مناسبت روز جهانی کارگر

روز جهانی کارگر، فرصتی برای ادای دین به قشر زحمت‌کش جامعه است، چرخ‌های صنعت به دستان پر ارزش کارگران می‌چرخد و اگر پیشرفت و توسعه در دیاری روی می‌دهد به برکت حضور افرادی از اهل قناعت و تلاش و هنر است.