صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

موافقت با پرداخت عوارض اتباع افغانی

سومین جلسه شورای اسلامی شهر میبد مورخ 24/1/93 با حضور کلیه اعضاء و به دستور رئیس شورا به صورت فوق العاده تشکیل و مطالب زیر مورد بررسی قرار گرفت.

مراسم روز ملی شوراها در میبد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، به مناسبت 9 اردیبهشت همایش روز ملی شوراها در سالن اجتماعات هلال احمر میبد با حضور فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد و همچنین دست‌اندرکاران عرصه گردشگری این شهرستان برگزار گردید.

پیام اعضای شورای اسلامی شهر میبد به مناسبت روز ملی شوراها

نهم ارديبهشت ماه، سرفصلي جديد در بالابردن سطح مشاركت عمومي در اداره امور جامعه توسط مردم و نمود عینی از مردم سالاری دینی است، به حمد الله امروز شوراها با پشتوانه بیش از 15 سال تجربه‌ و با نگاهی مدبرانه و تخصصی به امور رسیدگی می‌کنند و ان‌شاءالله که در زمینه خدمت خالصانه و اتخاذ تصمیمات راهبردی با اتکا به آرای مردمی، بتوان گام‌های مؤثری را برداشت.

موافقت با خرید قیر تا سقف دو میلیارد ریال جهت اجرای پروژه‌های آسفالت

دومین جلسه شورای اسلامی شهر میبد در سال 93 با حضور کلیه اعضاء تشکیل و مطالب زیر مورد بررسی قرار گرفت.

مراسم روز ملی شوراها در میبد برگزار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد مراسم روز ملی شوراها در شهر میبد برگزار خواهد شد.

هرگونه افزایش قیمت نرخ کرایه‌های حمل و نقل در سال 93 منوط به بخشنامه جدید دولت می‌باشد

مهندس دهقانی رئیس سازمان حمل و نقل همگانی شهر میبد در جلسه‌ای که به دعوت شورای اسلامی شهر و با حضور شهردار میبد برگزار شد در خصوص افزایش قیمت نرخ کرایه‌ حمل و نقل در سال جدید عنوان داشت با توجه به بخشنامه وزارت کشور، هرگونه افزایش قیمت منوط به نظر دولت و با هماهنگی و وحدت رویه در سراسر کشور صورت می‌پذیرد.