صفحه اصلی - شورای اسلامی شهر میبد

محمدکاظم خالقیه به عضویت هیأت عالی سرمایه‌گذاری شهرداری میبد درآمد

در چهل و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد، به استناد بند 6 ماده 5 شیوه نامه امور سرمایه‌گذاری و مشارکت شهرداری‌ها، آقای محمدکاظم خالقیه به عنوان عضو هیات عالی سرمایه‌گذاری و کارشناس خبره در این هیأت معرفی گردید.

از همکاری اعضای شورای اسلامی شهر در برگزاری همایش‌های علمی دانشگاه آزاد میبد تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد از همکاری اعضای این شورا در راستای برگزاری همایش‌های علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد در اسفند ماه سال گذشته قدردانی شد.

پیامک تبریک به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س)

سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) از اعیاد بزرگ جهان اسلام و به ویژه شیعیان می‌باشد این عید بزرگ و روز خجسته را به تمامی شهروندان عزیز تبریک و تهینیت عرض می‌نمائیم و شایسته است که در این روز بزرگ، یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) را گرامی بداریم.

تجلیل از قهرمانان یزدی در دستور کار شورای اسلامی استان قرار گرفت

عزیزالله داورپور عضو شورای اسلامی استان یزد با بیان این خبر افزود برگزاری مراسم تجلیل از نخبگان و قهرمانان استان در عرصه‌های مختلف علمی و فرهنگی موجب افزایش شور و نشاط اجتماعی و زمینه‌ای برای توسعه استان خواهد بود.

بررسی آسیبهای اجتماعی شهرستان میبد/ فعال شدن پایگاههای محلات؛ راهکاری مؤثر جهت مشکلات اجتماعی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در جلسه‌ای با حضور سرهنگ زارع فرمانده سپاه ناحیه میبد، مهمترین آسیبهای اجتماعی از جمله مشکلات مربوط به اعتیاد، سرقت، آمار بالای حضور افاغنه و ساکنین غیربومی شهرستان و دیگر مسائل پیش آمده در سال گذشته مطرح و بررسی شد.

پیام تبریک به حاج شیخ ابوالقاسم غفوری امام جمعه محترم شهرستان تفت

اعضای شورای اسلامی شهر میبد ضمن پیامی انتصاب حجت‌الاسلام حاج شیخ ابوالقاسم غفوری به عنوان امام جمعه جدید شهرستان تفت از سوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور را تبریک گفتند.