هشتاد و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد (آخرین جلسه شورا در سال جاری) روز چهارشنبه مورخ 25 اسفند 95 با حضور  اکثریت اعضا تشکیل و مورد ذیل مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

ابتدا آقای آتشی ریاست محترم شورا پیشاپیش سال جدید را تبریک گفته و از حضور مؤثر و دقیق اعضا در طول سال تقدیر و تشکر کرده و برای همگان سال پربار را آرزو کرد تا مردم شریف ایران یکپارچه در انتخابات ریاست محترم جمهوری و شورای شهر شرکت کرده و بهترین‌ها را انتخاب کنند.

الف: نامه شهرداری با موضوع نامگذاری میدان با عنایت به اینکه شهرداری نسبت به احداث بلوار نبی اکرم(ص) از محل اعتبارات دولتی اقدام نموده لذا جهت نامگذاری یکی از میادین واقع در مسیر مذکور به نام میدان مالیات پیشنهاد شده در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

1-درخواست مجوز شهرداری با موضوع درخواست مساعدت برگزاری یادواره شهدای محمودآباد مبلغ 10میلیون ریال در جلسه مطرح و به تصویب رسید. هزینه مربوط از محل فعالیت فرهنگی، ورزشی شهروندان تأمین خواهد شد.

2-درخواست مجوز شهرداری با موضوع تقسیط بلندمدت عوارض پایانکار مالک ساختمان به پلاک ثبتی واقع در بخش 23 یزد به مبلغ 190میلیون ریال را دارد در جلسه مطرح و با پرداخت 18 قسط موافقت گردید.

3-درخواست مجوز شهرداری با موضوع خرید و نصب آبنمای هارمونیک ورودی پارک بهاران مبلغ 426میلیون و 120هزار از طریق ترک تشریفات مناقصه از شرکت راحت‌سازان صنعت مطابق مدارک پیوست در جلسه مطرح و به تصویب رسید. هزینه فوق در سال آینده از محل نگهداری و آبیاری و تکمیل پارک بهاران تأمین خواهد شد.

4-درخواست مجوز شهرداری با موضوع پرداخت مبلغ جهت شرکت در جلسات فنی و مشاوره شهرداری و طراحی بدنه‌سازی خیابان فیروزآباد در جلسه مطرح وبا پرداخت مبلغ10میلیون ریال به نامبرده پرداخت گردد.

5-درخواست مجوز شهرداری با موضوع اصلاح ردیف بودجه و با عنایت به نظر شهرداری با توجه به افزایش کد (درآمد حاصل از خدمات شهری 441030010015) به مبلغ 3میلیارد ریال به اعتبار ردیف ایجاد پارکینگ‌های عمومی کد(552330040001) اضافه نماید در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

6-درخواست مجوز شهرداری با موضوع پرداخت خسارت بابت پلاک ثبتی واقع در بخش 21 یزد جهت استفاده خدمات عمومی به ازای سه قطعه زمین از قطعات تفکیکی شهرک فجر طبق توافقنامه در جلسه مطرح و به تصویب رسید. هزینه قسمت نقدی 40میلیون ریال از محل تملک املاک واقع در مسیر پرداخت خواهد شد.

7-درخواست مجوز شهرداری با موضوع مساعدت به تیم فوتسال تکاور مساعدت مبلغ15میلیون ریال در جلسه مطرح و به تصویب رسید. هزینه مربوط از محل فعالیت فرهنگی، ورزشی شهروندان تأمین خواهد شد.

8-درخواست مجوز شهرداری با موضوع هزینه ایام نوروز و برای دید و بازدیدهای شهردار محترم به مبلغ 30میلیون ریال در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

9-درخواست مجوز شهرداری با موضوع پرداخت خسارت مربوط به پلاک ثبتی واقع در بخش 22 یزد 11.7 مترمربع در مسیر خیابان 166.4 مترمربع باقیمانده دارد معادل مبلغ 87میلیون و 750هزار ریال در وجه مالک کارسازی و پرداخت گردد، در جلسه مطرح و به تصویب رسید. هزینه فوق از محل تملک املاک واقع در مسیر پرداخت خواهد شد.

10-درخواست مجوز شهرداری با موضوع پرداخت خسارت پلاک ثبتی واقع در بخش 21 یزد 791.5 مترمربع در مسیر خیابان قرار گرفته و 743 مترمربع باقیمانده پلاک می‌باشد، معادل مبلغ 5میلیارد و 540میلیون و 500هزار ریال خدمات بر روی مانده پلاک طبق توافقنامه در جلسه مطرح و به تصویب رسید. هزینه مربوط از محل تملک املاک واقع در مسیر پرداخت خواهد شد.

11-درخواست مجوز شهرداری با موضوع خرید کت و شلوار جهت پرسنل شهرداری در جلسه مطرح و به تصویب نرسید.

12- درخواست مجوز شهرداری با موضوع تفویض اختیار در اجرای تبصره ذیل ماده 54 قانون شهرداری‌ها و پیرو مجوز مورخ 28آذرماه95 در جهت تسریع و ارائه خدمات بهتر به مردم، جناب آقای مهندس محمدحسین دهقانی فیروزآبادی با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد را به عنوان معاون معماری و شهرسازی انتخاب و بخشی از اختیارات خود از جمله دستور نامه های وارده مرتبط با صدور و تمدید پروانه ساختمانی و اصلاحات آن، مکاتبات صدور پایانکار، نقل و انتقال املاک و استعلام دفترخانه‌ها و استعلام بانک‌ها و اداره ثبت اسناد و املاک و رسیدگی به تقاضای شهروندان به وی واگذار نماید در جلسه مطرح و به تصویب رسید.(در ضمن حق امضاء بر عهده شهردار محترم می‌باشد.)

13- نامه شهرداری با موضوع عملکرد واحد آی تی در جلسه مطرح و با تمدید قرارداد سرکار خانم مهندس زارع به مدت شش ماه از 1فروردین1396 و با توجه به اینکه در مجموعه شهرداری میبد مشغول فعالیت می‌باشد با اشل حقوقی پرسنل شهرداری موافقت گردید.

هشتاد و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد روز دوشنبه مورخ 23 اسفند 95 با حضور اکثریت اعضا تشکیل و موارد ذیل مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

الف: ابتدا آقای درویشی راجع به پروژه ممیزی و مشکلات پیش آمده در زمان برداشت پلاک‌ها و زمان نظارت و حجم کاری که تاکنون به 73هزار افزایش یافته و طول کشیدن پروژه به همین دلیل مطالبی را بیان کرد.

پیمانکار قدرت اجرایی لازم را نداشت قرار بود تا خردادماه 95 به انجام برسد که میسر نشد. سپس قرار شد تا پایان سال 1395 قضیه فیصله یابد.

برداشت صورت گرفته ولی حدوداً 13 یا 14هزار برگشتی دارند. بخش ترسیم و دیتا دنبال هم هستند.

در صورتجلسه جدید مقرر شد که دیگر بهانه‌ای قابل قبول نباشد و تا اردیبهشت به پایان کار برسیم. حدود 20هزار فیش توزیع شده قرار شد بر فیش‌ها نظارت کنیم تا تحویل فیش‌ها تکرار شود. سعی داریم موضوع را به هر نحو که شده جمع کنیم. اما راجع به قرارداد 180 میلیون بود که قرار بود افزایش 25% مبلغ اضافه شود و مشخص شد که نیازی نبوده و 25% راجع به 45 هزار پلاک بررسی شده باشد و مجوز از شورا گرفته شود.

ب: آقای داوود دهقانی، راجع به بررسی دقیق فیش‌های تشخیص توصیه‌هایی کرد چون در برخی برداشت‌ها اشتباهاتی صورت گرفته است.

ج: آقای درویشی: برخی زمین‌ها اشکال تفکیکی دارد برخی مردم حاضر به همکاری نبودند.

د: آقای داوود دهقانی: توقع داریم این کار در اسرع وقت دقیق و جامع به پایان برسد و سعی شود بدون خطا باشد، کنترل سخت‌تر شود تا نتیجه دقیق‌تر باشد پس قبل از اتمام قرارداد سعی شود پروژه ابتر نماند.

ه :آقای منتظری: راجع به سازمان بهسازی و نوسازی (ماده 84 و 111 قانون شهرداریها) به عنوان کمک‌دهنده مجموعه شهرداری می‌باشد کل سرمایه توسط شهرداری تأمین باشد.

در سال 1381 سازمان تشکیل شده سال 1392 با مراجعه به وزارت کشور این امر احیا شده است. در ادامه نیز توضیحاتی در خصوص تعداد پروژه‌های و میزان هزینه و کارآیی آن مطالبی عنوان کرد.

و: مصوب گردید مبلغ چهل و پنج میلیون ریال به منظور پایان‌نامه کارشناسی ارشد سه تن از اعضای شورا از محل اعتبارات آموزشی شورا پرداخت گردد.

1-نامه سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری با موضوع متمم بودجه سال 1395 در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

2-درخواست مجوز شهرداری با موضوع پرداخت حق‌الجلسه و طراحی بدنه‌سازی خیابان سلمان فارسی فیروزآباد در جلسه مطرح و به تصویب نرسید.

3-درخواست مجوز شهرداری با موضوع افزایش مبلغ قرارداد مشاوره و نظارت بر ممیزی املاک با توجه به صورتجلسه  مورخ 4 اسفند 1395 شهرداری در خصوص افزایش 25% مبلغ قرارداد مشاوره و نظارت بر ممیزی املاک در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

4-درخواست مجوز شهرداری با موضوع خرید و نصب 5 عدد دوربین‌ ترافیکی به مبلغ 3میلیارد و 250میلیون ریال از طریق ترک تشریفات مناقصه از شرکت راحت سازان صنعت اقدام نماید در جلسه مطرح و به تصویب رسید. هزینه مربوط از محل اصلاح هندسی معابر و خرید تجهیزات ترافیکی تأمین خواهد شد.

 5-درخواست مجوز شهرداری با موضوع اصلاح ردیف در سال آینده و با توجه به کمبود اعتبار ردیف اصلاح هندسی معابر و خرید تجهیزات ترافیکی کد 552330100001 در سال آینده از اعتبار ردیف‌های 1- روکش آسفالت خیابان‌ها کد 552330010009 2- ساماندهی معابر کد 552330010040 جمعاً به مبلغ 4میلیارد ریال کسر و به ردیف اصلاح هندسی معابر و خرید تجهیزات ترافیکی اضافه نماید در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

6-درخواست مجوز شهرداری با موضوع قدردانی از کارگران با عنایت به درخواست شهرداری جهت تشکر و قدردانی از افرادی که در روشنایی بلوار مدرس از دانشگاه آزاد تا دور برگردان جاده مزرعه کلانتر همکاری داشتند به مبلغ 106میلیون ریال در جلسه مطرح و به تصویب رسید. هزینه مربوط از محل هزینه رفاهی کارکنان تأمین خواهد شد.

7-درخواست مجوز شهرداری با موضوع مساعدت جهت سوله ورزشی و با توجه به نامه پایگاه شهید رجایی محمودآباد مبلغ 30میلیون ریال در جلسه مطرح و مصوب گردید. هزینه مربوطه از محل فعالیت فرهنگی، ورزشی شهروندان تأمین خواهد شد.

8-درخواست مجوز شهرداری با موضوع حق‌الجلسه اعضای کمیته انطباق در جلسه مطرح و به تصویب رسید. هزینه مربوط از محل حق‌الجلسه، الوکاله، التدریس، الزحمه، ترجمه، مشاوره و ... پرداخت خواهد شد.

9-درخواست مجوز شهرداری با موضوع مجوز اصلاح حد غربی پلاک ثبتی واقع در بخش 23 یزد از جاده کشتخوانی به ملک مجاور در خیابان سعیدی کوچه جهاد دانشگاهی در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

10- مصوب گردید مبلغ200میلیون ریال از ردیف فعالیت فرهنگی، ورزشی شهروندان کد: 551202050017 طی لیست پیوست (پیشنهاد از طرف شورا) شامل برخی تیم‌های ورزشی، هیئت‌های ورزشی، برخی مراکز آموزشی و کانون‌های فرهنگی  پرداخت گردد در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

هشتاد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد روز شنبه مورخ 21 اسفند 95 با حضور اکثریت اعضا تشکیل و مورد ذیل مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

1-درخواست مجوز شهرداری با موضوع مساعدت به مبلغ 10میلیون ریال در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

2-درخواست مجوز شهرداری با موضوع فروش کوچه و ثبت کوچه بن بست احداثی از پلاک ثبتی واقع در بخش 22 یزد در خیابان رودخانه مابین خیابان‌های شهید میرباقری و آیت‌الله خامنه‌ای به متراژ 29.2 مترمربع و به مبلغ کل 40میلیون ریال در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

3-درخواست مجوز شهرداری با موضوع پرداخت خسارت مربوط به پلاک ثبتی واقع در بخش 22 یزد 359.6 مترمربع در مسیر خیابان آیت‌الله خامنه‌ای و 390مترمربع باقیمانده دارد به مبلغ کل یک میلیارد و 800 میلیون ریال خدمات بر روی باقیمانده پلاک طبق توافقنامه در جلسه مطرح و به تصویب رسید. هزینه مربوط قبلاً از محل تملک زمین و املاک واقع در مسیر  منظور گردیده است. ضمناً مالک مبلغ 30میلیون تومان به شهرداری بدهکار است.

4-درخواست مجوز شهرداری با موضوع پرداخت خسارت مربوط به پلاک ثبتی واقع در بخش 22 یزد 68.5 مترمربع از آن در مسیر خیابان قرار گرفته و 324.4 مترمربع باقیمانده پلاک می‌باشد معادل مبلغ 433میلیون و 800هزار ریال خدمات بر روی مانده پلاک طبق توافقنامه در جلسه بررسی و به تصویب رسید.

5-درخواست مجوز شهرداری با موضوع پرداخت هزینه جشن ازدواج یکی از فرزندان کارکنان شهرداری مبنی بر مساعدت به مبلغ 7میلیون ریال از محل هدایا و پرداخت‌های تشویقی در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

6-درخواست مجوز شهرداری با موضوع پرداخت هزینه جشن یکی از کارکنان شهرداری به مبلغ 7میلیون ریال در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

7- نامه استانداری با موضوع پاداش خدمت شهرداران در جلسه مطرح و با کلیات آن موافقت شد.

هشتاد و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد روز چهارشنبه مورخ 18 اسفند 95 با حضور اکثریت اعضا تشکیل و موارد ذیل مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

الف: نامه فرمانداری با موضوع اعلام وصول صورتجلسه 1 اسفند 1395 شورا در جلسه قرائت گردید.

ب: نامه فرمانداری با موضوع اعلام وصول صورتجلسه 8 اسفند 1395 شورا در جلسه قرائت گردید.

ج: نامه فرمانداری با موضوع اعلام وصول صورتجلسه 14 اسفند 1395 شورا در جلسه قرائت گردید.

د: نامه فرمانداری با موضوع اعلام وصول صورتجلسه 7 اسفند 1395 شورا در جلسه قرائت گردید.

ه: نامه فرمانداری با موضوع اعلام وصول صورتجلسه 30 بهمن1395 شورا در جلسه قرائت گردید.

و: در ادامه آقای ناصریان راجع به متمم بودجه شورای اسلامی شهر در سال 1395 توضیحاتی ارائه کرد.

ز: آقای آقایی راجع به متمم بودجه سازمان بهسازی و نوسازی در سال 1395 توضیحاتی ارائه کرد.

ح: نامه شهرداری با موضوع معرفی نماینده جهت انبارگردانی در جلسه مطرح و آقای مهندس میرحسینی خزانه‌دار محترم شورا معرفی شد.

ط: نامه سازمان حمل و نقل همگانی شهر میبد و حومه منضم به چهار جلد متمم بودجه سال 1395 آن سازمان در جلسه شورا مطرح و به تصویب رسید.

ی: نامه شهرداری منضم به چهار جلد متمم بودجه سال 1395 در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

ک: سه جلد متمم بودجه سال 1395 شورای اسلامی شهر میبد در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

1-درخواست مجوز شهرداری با موضوع تقسیط طی اقساط بلند عوارض پایانکار مالک ساختمان پلاک ثبتی واقع در بخش 21 یزد  به مبلغ 490میلیون ریال در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

2-درخواست مجوز شهرداری با موضوع پرداخت خسارت بابت پلاک ثبتی واقع در بخش 21 یزد 43.6 مترمربع از پلاک فوق در مسیر خیابان آیتالله خامنهای 117.2 مترمربع باقیمانده پلاک می‌باشد، معادل مبلغ 479.6 میلیون ریال خدمات بر روی مانده پلاک طبق توافقنامه ارائه نماید. در جلسه مطرح و به تصویب رسید. هزینه مربوط از محل تملک زمین و املاک واقع در مسیر پرداخت خواهد شد.

هشتاد و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد روز دوشنبه مورخ 16 اسفند 95 با حضور اکثریت اعضا تشکیل و مورد ذیل مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

1-درخواست مجوز شهرداری با موضوع درخواست مساعدت به تیم فوتبال وحدت شهرستان میبد در جلسه مطرح و به تصویب نرسید.

هشتاد و سومین جلسه شورای اسلامی شهر میبد روز شنبه مورخ 14 اسفند 95 با حضور اکثریت اعضا تشکیل و مسائل ذیل مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

الف: تعدادی از متقاضیان زمین در شهرک ایثارگران (مزاحم شهری) در جلسه حضور یافتند و راجع به مشکلات پیش آمده در واگذاری زمین‌های مورد بحث و نرخ زمین‌ها مطالبی را بیان کردند.

ب: حدود 15 سال پیش زمین‌هایی در شهرک تلاشگران واگذار نمودند و پروانه ساختمانی 99 مترمربع دادند تا هزینه زمین بالا نرود متأسفانه امروز شهرداری با قیمت ده برابر حساب کرده و قادر به پرداخت این هزینه نبوده و نهادی حمایت نمی‌کند.

ج: مشکل مجوز حفاری جهت آب، شهرهای دیگر ساختمان تکمیل شده به اصناف می‌دهد.

د: آقای جوادیان راجع به واگذاری زمین‌هایی به این شکل، مطالبی اشاره و راهنمایی کرد.

ه: آقای آتشی پس از خوش‌آمدگویی و تقدیر و تشکر از همه کسانی که حاضر شدند به شهرک ایثارگران بروند و قول مساعدت همه جانبه دادند.

1-درخواست مجوز شهرداری با موضوع مساعدت به همایش فرهنگی و با توجه به نامه نظام پزشکی میبد به مبلغ 20میلیون ریال در جلسه مطرح و به تصویب رسید. هزینه فوق از محل فعالیت فرهنگی، ورزشی شهروندان پرداخت خواهد شد.

2-درخواست مجوز شهرداری با موضوع مساعدت جهت همایش استانی تعزیه با عنایت به نامه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میبد به مبلغ 40میلیون ریال در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

3-درخواست مجوز شهرداری با موضوع خرید قیر جهت کارخانه آسفالت از طریق شرکت پیمانکاری الماس نمای اصفهان طبق قیمت روز بورس و تا سقف مبلغ یک میلیارد و 990میلیون ریال از طریق ترک تشریفات مناقصه در جلسه مطرح و به تصویب رسید. هزینه فوق از محل روکش و آسفالت خیابان‌ها پرداخت خواهد شد.

4-درخواست مجوز شهرداری با موضوع بن غیر نقدی  به مناسبت عید نوروز جهت خرید مایحتاج  خود از محل هزینه رفاهی کارکنان موافقت شد.

5-درخواست مجوز شهرداری با موضوع درخواست مساعدت در جلسه مطرح و به تصویب رسید. هزینه مربوطه از محل ماده 17 پرداخت خواهد شد.

6-درخواست مجوز شهرداری با موضوع حق‌الجلسه کمیسیون ماده صد و تجدیدنظر در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

7- درخواست مجوز شهرداری با موضوع مساعدت به مرکز در مانی میان مدت نوید آزادی و با عنایت به نامه مرکز مذکور در خصوص مساعدت به مبلغ 150میلیون ریال در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

8-درخواست مجوز شهرداری با موضوع تقسیط بلند مدت پایانکار عوارض مالک ساختمان به پلاک ثبتی واقع در بخش 21 یزد به مبلغ 560میلیون و جریمه کمیسیون ماده 100 در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

9- درخواست مجوز شهرداری با موضوع پرداخت خسارت مربوط به پلاک ثبتی واقع در بخش 21 یزد 265 مترمربع از آن در مسیر خیابان قرار گرفته و 370مترمربع باقیمانده پلاک می‌باشد معادل مبلغ 1میلیارد و 856میلیون ریال خدمات بر روی مانده پلاک طبق توافقنامه در جلسه مطرح و به تصویب رسید. هزینه مربوط از  محل تملک زمین و  املاک واقع در مسیر پرداخت می‌گردد.

10-درخواست مجوز شهرداری با موضوع پرداخت خسارت مربوط به پلاک ثبتی واقع در بخش 21 یزد 27 مترمربع از آن در مسیر پارکینگ جنب داروخانه شبانه‌روزی روبروی بانک انصار قرار گرفته و سند مالکیت اصلاح شده است معادل مبلغ 1307 ریال خدمات شناور طبق توافقنامه در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

هشتاد و دومین جلسه شورای اسلامی شهر میبد روز یکشنبه مورخ 8 اسفند 95 با حضور اکثریت اعضا تشکیل و مسائل ذیل مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

الف: آقای داورپور: راجع به شن‌ریزی، زیرسازی و آسفالت نقاط مختلف شهر تذکراتی داد و خواهان پیگیری و حل مشکل و مراجعات مردمی شد.

دعوت از شهردار محترم آقای بهارستانی و یادآوری قول‌ها و پایبندی به سوگند خود و به‌کارگیری نیروهای غیربومی و اعراض از به‌کارگیری جوانان تحصیل کرده شهر میبد. پیگیری المان میدان بیت‌العباس و دستور کار  ساخت و نصب آن

ب: دکتر بیکی: راجع به اصلاح هندسی کمربند غربی (ورودی میبد) با توجه به نزدیک بودن عید نوروز، احداث میدان کوچکی روبروی پایانه از ورودی جاده ندوشن به سمت زیرگذر

1-درخواست مجوز شهرداری با موضوع قدردانی از آقای شبانی جهت مسابقات تیراندازی به مبلغ 12میلیون و 500هزار ریال در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

 2- نامه شهرداری با موضوع درخواست معرفی اعضای کمیسیون بند 20 ماده 55 قانون شهرداری‌ها (که شهرداری مکلف است از ایجاد و تأسیس کلیه اماکن که به نحوی از انحاء موجب بروز مزاحمت و سر و صدا یا تولید دود و مخالف اصول بهداشت در شهر است جلوگیری نماید.) کمیسیونی مرکب از سه نفر که از طرف شورای شهر انتخاب خواهند شد رسیدگی کند؛ معاونت خدمات شهری، مسئول حقوقی شهرداری، مسئول ستاد بازرسی و اجرائیات پیشنهاد شده بود در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

3- درخواست مجوز شهرداری با توجه به نامه دبستان پسرانه یاسین در خصوص مساعدت در برگزاری نمایشگاه مبلغ 10میلیون ریال در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

4- درخواست مجوز شهرداری با موضوع خرید پلاک واقع در بخش 21 یزد جهت پارکینگ عمومی واقع در پشت بانک صادرات مرکزی به مبلغ هفت میلیارد و پانصد میلیون ریال در سه قسط در وجه مالک کارسازی و پرداخت گردد در جلسه مطرح و به تصویب رسید. هزینه مربوطه از ردیف ایجاد پارکینگ‌های عمومی که مابقی اعتبار آن در متمم بودجه پادار خواهد شد پرداخت می‌گردد.

5-درخواست مجوز شهرداری با موضوع پرداخت خسارت بابت پلاک ثبتی واقع در بخش 23 یزد که 158 مترمربع از آن در مسیر خیابان قرار گرفته و 128 مترمربع باقیمانده پلاک می‌باشد معادل مبلغ 945 میلیون و 800هزار ریال، یکی از قطعات شهرک امام جعفر صادق(ع) طبق توافقنامه در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

هشتادمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد روز یکشنبه مورخ 1 اسفند 95 با حضور اکثریت اعضا تشکیل و مسائل ذیل مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 1- درخواست مجوز شهرداری با موضوع تقسیط عوارض پایان‌کار ساختمان آقای رستگاری در جلسه قرائت و موافقت گردید حداکثر تعداد هیجده قسط از نامبرده دریافت شود.

 2-درخواست مجوز شهرداری با موضوع پرداخت خسارت بابت مسجد 12 امام(ع) محمود آباد (واقع در جنب میدان نماز) در جلسه قرائت و با توجه به توافقنامه 10.25 مترمربع از آن در مسیر خیابان قرار گرفته 19.6 مترمربع از پلاک ثبتی واقع در بخش 22 یزد به نام هیأت امنای مسجد منتقل شود در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

3-  مصوب گردید مبلغ چهل و پنج میلیون ریال از محل اعتبارات شورای اسلامی شهر میبد کارت هدیه تهیه و به مناسبت ایام الله مبارک دهه فجر به منظور کمک به مستمندان در اختیار اعضای شورا قرار گیرد.

هفتاد و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد روز شنبه مورخ 30بهمن95 با حضور اکثریت اعضا تشکیل و مسائل ذیل مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

الف: آقایان جوادیان، داورپور، راجع به باغ گودال، لکه‌گیری‌های معابر سطح شهر، بلوار خرمشهر، بلوار شهید جعفری‌نژاد، انجام صحیح آسفالت و نظارت بهتر بر فضای سبز و لکه‌گیری کوچه پشت بیت‌العباس(ع) مطالبی بیان نمودند.

ب: آقای ناصریان راجع به بودجه سال 1396 توضیحاتی داد.

ج:آقای بهارستانی شهردار محترم راجع به ممیزی توضیحاتی فرمود.

1-درخواست مجوز شهرداری با موضوع کمک بن غیرنقدی به کارمندان بازنشسته و شاغل، با توجه به بند 4 فصل سوم بخشنامه بودجه سال 1395 سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و بودجه مصوب در خصوص ردیف مربوطه، در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

2-درخواست مجوز شهرداری با موضوع انتقال طرح تفکیک زباله به انبار توحید در جلسه مطرح و مصوب گردید.

3- درخواست مجوز شهرداری با موضوع پرداخت خسارت بابت پلاک واقع در بخش 23 یزد در مسیر معبر عمومی شمس‌آباد (میدان رشید الدین به طرف زمین‌های مزروعی) به ازای یک قطعه از قطعات تفکیکی شهرک فجر بیده طبق توافقنامه در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

4- درخواست مجوز شهرداری با موضوع پروژه تطبیق کد نوسازی حدود 45000 پرونده بایگانی به مبلغ 900میلیون ریال توسط شرکت ماتریس توسعه پارس در جلسه مطرح و به تصویب رسید. هزینه مربوطه از محل سایر خدمات قراردادی تأمین خواهد شد.

5- درخواست مجوز شهرداری با موضوع اتلاف و جمع‌آوری سگ‌های ولگرد تا سقف مبلغ 200میلیون ریال توسط آقای محمود بناپور در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

6- درخواست مجوز شهرداری با موضوع اجرای کارت شهروندی و نصب دستگاه‌های پرداخت الکترونیک کرایه خطوط واحد و عقد قرارداد با بانک انصار به مبلغ یک میلیارد و 250میلیون ریال در جلسه مطرح و به تصویب رسید. هزینه مربوط از محل اعتبارات سازمان حمل و نقل پرداخت خواهد شد.

7-درخواست مجوز شهرداری با موضوع پرداخت خسارت پلاک ثبتی واقع در بخش 22 یزد در مسیر بلوار شهید نواب صفوی معادل مبلغ 558میلیون و 800هزار ریال خدمات بر روی مانده پلاک طبق توافقنامه، همچنین دو قطعه از قطعات تفکیکی شهرک فجر بیده در جلسه مطرح و به تصویب رسید. هزینه مربوط به خدمات از ردیف تملک زمین و املاک در مسیر پرداخت خواهد شد.

8- بودجه سال 1396 شورای اسلامی شهر میبد به مبلغ سه میلیارد و 100میلیون ریال در جلسه مطرح و پس از بحث و بررسی به تصویب رسید.

9- نامه سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری میبد منضم به بودجه سال 1396 سازمان مذکور در جلسه مطرح و پس از بحث و بررسی به مبلغ 8میلیارد و 700میلیون ریال به تصویب رسید.

10- نامه سازمان حمل و نقل همگانی شهر میبد و حومه منضم به بودجه سال 1396 سازمان مذکور در جلسه مطرح و پس از بحث و بررسی مبلغ 9میلیارد و 100میلیون ریال به تصویب رسید.

11-نامه شهرداری میبد منضم به بودجه سال 1396 شهرداری در جلسه مطرح و پس از بحث و بررسی به مبلغ 320میلیارد ریال به تصویب رسید.