پنجاه و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 18 یکشنبه مورخ 10دی‌ماه96 آغاز گردید.

در ابتدای جلسه کارپرداز شهرداری وآقایی کارشناس فضای سبز به اتفاق تعدادی از فروشندگان کالا به شهرداری در جلسه حضور یافتند و در رابطه با اوراق مشارکتی واگذاری شده به شهرداری توضیحاتی دادند و مقرر گردید در جلسه کمیته بودجه شهرداری در روز چهارشنبه با حضور نماینده شورا تصمیم‌گیری شود.

در ادامه آقای دکتر پاک‌گوهر به ارائه گزارش پروژه پایش و پروژه فاز 2 پرداخت که شورا در جریان این پروژه باشد و مقرر گردید طرح مذکور به صورت کارشناسی در جلسه کمیسیون عمران بررسی گردد.

با حضور شورایار محله علی‌آباد مقرر گردید که اعضای شورا در روز پنجشنبه 14دی1396 از محله علی‌آباد بازدید به عمل آورند.

در ادامه جلسه مقرر گردید جلسه‌ای فوق العاده در روز چهارشنبه 13دی1396 با حضور رؤسای ادارات گاز، آب ، برق و مخابرات شهرستان تشکیل و پیرامون احداث کوچه خلاق (نیلوفر35) برنامه‌ریزی و تصمیماتی اتخاذ گردد و در پایان جلسه با کلیه اعضا از محل بازدید به عمل آید.

مصوبه:

1-درخواست مجوز شهرداری به شماره 8027 /2796 /ص مورخ 15آبان1396 در خصوص تفویض اختیار به شهردار در جلسه قرائت و بند 3 (استرداد وجوه متقاضیان پس از عدم موافقت کمیسیون ماده 5 و وجوه اضافه پرداختی حاصل از عوارض درآمد تا مبلغ پانصد میلیون ریال) به شهردار محترم تفویض اختیار گردید.

جلسه رأس ساعت21 خاتمه یافت.

1-علیرضا آقائی 2-انسیه فلاح 3–محمدرضا هدایی 4-مجید زارعی  5-علیرضا آزادمنش  6-حسینعلی فلاح  7-صفرعلی دهقانی

رونوشت برابراصل است.

پنجاه و سومین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 6 صبح پنجشنبه  مورخ 7دی96 آغاز گردید.

در ابتدای جلسه آقای آزادمنش رئیس کمیسیون فرهنگی گزارشی از فعالیت و پیشنهادات و راهکارهای ویژه این کمیسیون ارائه دادند از جمله ساماندهی بیلبوردها و تبلیغات ویژه ستاد اسکان مسافران نوروزی از عمده مباحث مطرح شده بود و ضمن مباحثی پیرامون آثار بافت تاریخی و قلعه بارجین، زمین‌های روبروی کتابخانه مرکزی، زمین جنب شاه عباسی، حمایت از نویسندگان و مساعدت به تیم‌های ورزشی در رشته‌های مختلف، موضوع اپلیکیشن موبایل برای شناسایی شهر و حمایت شهرداری از آن، موضوع فضای سبز و پارک عشرت آباد، احداث پارک خانواده در محلات مختلف، احداث کارگاه‌های سنتی در موضوعاتی چون زیلو و سفال که برند میبد است، فعال نمودن کمیته‌ای تحت عنوان کمیته محتوا و برنامه‌ریزی در موضوعات فرهنگی و انتخاب خط سیر فرهنگی با محتوای فرهنگی و ... و تشکیل کمیته‌های مختلف در کنار فعالیت‌های شورا.

انتخاب یک نفر از شورایارها و معرفی آنان تا یکشنبه 10دی‌ماه96 به شورا جهت تشکیل جلسه توجیهی با آنان و انتخاب تیم‌های با مساعدت آنان.

تهیه کانکس‌های ویژه ستاد نوروز و استفاده از هیئت‌های مذهبی در پذیرایی از مهمانان نوروزی

در ادامه جلسه مسئولین شبکه بهداشت در جهت سلامت جامعه و شهروندان به بیان معضلات و مشکلاتی که در شهر وجود دارد پرداخته و راهکارهایی را در این موارد ارائه نمودند.

از جمله مباحث مطرح شده: 1-افزایش سگ‌های ولگرد و تأکید بر کنترل آن‌ها به هر نحو ممکن 2-دفن مناسب زباله‌های شهری و موضوع پسماند و نفکیک زباله‌های عفونی 3-دفع مناسب فاضلاب کشتارگاه و همچنین رفع موضوع فاضلاب و قنات‌های کشاورزی 4-نظارت وکنترل بازار روز شهرستان و نیسان فروش‌ها 5-ساماندهی و رسیدگی به روضه رضوان مرکزی شهر 6-تأکید بر ممنوعیت استعمال دخانیات در اماکن عمومی 7-کارگاه‌های مزاحم شهری و جمع‌آوری منابع پلیمری آب آشامیدنی 8-همکاری جهت ساماندهی و رسیدگی نقاط حادثه‌خیز ترافیکی شهر 9-همکاری در جهت فعالیت‌های کمیته جامعه ایمن 10-درخواست نصب بنر و بیلبوردهای کوچک برای ورودی مراکز بهداشتی درمانی شبکه بهداشت در راستای ترویج فرهنگ سلامت و بهداشت شهروندان 11-نظارت بر آلایندگی کارخانه‌های صنعتی و بررسی آن 12-افزایش دست‌فروش‌ها و ایجاد مشکل سد معبر نمودن آن‌ها و ایجاد مزاحمت برای مردم و ایجاد آلودگی از طرف این دست‌فروش‌ها 13-آلودگی هوای شهر به ویژه زمان تردد سرویس‌های ایاب و ذهاب کارخانجات که مشکل عمده‌ای را ایجاد نموده‌اند. 14-عدم مرغوبیت و کیفیت آرد مورد استفاده در نانوایی‌های سطح شهر 15-مشکل زنده‌فروشی پرندگان در چند نقطه از شهر و معضل بیماری ویژه پرندگان که واگیردار است. 16-بروز بیماری‌های جدید و حتی آداب‌های ویژه از ناحیه مهاجرانی که وارد شهر می‌شوند. 17-توجه به ایجاد فضاهایی که منجر به سلامت روحی و روانی افراد می‌شود و ایجاد فضاهای ورزشی مناسب جهت تحرک بانوان و توجه به وضعیت جسمی آن‌ها مخصوصاً در سنین رشد آن‌ها 18-ایجاد کارگاه‌های آموزشی خود مراقبتی و رعایت نکات کاربردی در موضوعاتی چون تغذیه و غیره و در کل نگرش مردم را در مورد سلامت روانی تغییر دهیم.

در پایان جلسه جناب آقای فاتحی مسئول درآمد شهرداری به اتفاق آقای خاکزار از شرکت تعاونی دهیاری‌ها توضیحاتی در رابطه با نحوه صدور پروانه در شهرک مزاحم شهری تلاشگران ارائه نمودند که مقرر گردید پس از بررسی‌های کارشناسی در جلسه آینده تصمیم نهایی اخذ گردد.

جلسه رأس ساعت 9 صبح خاتمه یافت.

1-علیرضا آقائی 2-انسیه فلاح 3–محمدرضا هدایی 4-مجید زارعی 5-علیرضا آزادمنش 6-حسینعلی فلاح  7-صفرعلی دهقانی

رونوشت برابراصل است.

 

پنجاه و دومین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 18 روز یکشنبه مورخ 3دی96 با تلاوتی آیاتی چند از کلام‌الله مجید به صورت فوق‌العاده تشکیل و مطالب زیر بررسی و تصمیم‌گیری گردید.

1-در ابتدای جلسه آقایان مطلق و میرممتاز از بخش خصوصی در ارتباط با نوسازی ناوگان حمل ونقل شهری، احداث مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری، اشتغال جوانان و غیره بحث و گفتگو کردند و مقرر شد شهرداری با نامبردگان جلسات بیشتری تشکیل دهد و زمینه‌های همکاری شهرداری و بخش خصوصی بررسی گردد.

2-درخواست مجوز شهرداری به شماره 8809 /2796 /ص مورخ 14آذرماه1396 در خصوص اصلاح حد پلاک ثبتی 8549 اصلی بخش 21 یزد واقع در امیرآباد در جلسه قرائت و با توجه به تأیید کمیسیون عمران به تصویب رسیدکه بدون پرداخت هزینه اصلاح اقدام گردد چون اشتباه از ناحیه دستگاه‌های دولتی در صدور سند مالکیت بوده است.

3-درخواست مجوز شهرداری به شماره 9010 /2796 /ص مورخ 21آذر1396 در خصوص تقسیط بدهی آقای محسن مرادی مالک ساختمان به پلاک ثبتی 38/ 47 بخش 24 یزد در جلسه قرائت و مصوب گردید بدهی نامبرده در 36 قسط 45 روزه دریافت گردد.

4-درخواست مجوز شهرداری به شماره 8657 /2796 /ص مورخ 9آذر1396 در خصوص تجهیز شهرداری به اتوماسیون محرمانه در جلسه قرائت و باتوجه به نامه شماره 42/ 4877 /م مورخ 20آبان1396 مدیرکل امور شهری و شوراها استانداری یزد مصوب گردید مبلغ 85میلیون ریال از محل سایر خدمات قراردادی (ردیف551202050011) پرداخت گردد.

جلسه رأس ساعت21:30 خاتمه یافت.

علیرضا آقائی 2-انسیه فلاح 3–محمدرضا هدایی 4-مجید زارعی  5-علیرضا آزادمنش 6-حسینعلی فلاح  7-صفرعلی دهقانی

رونوشت برابراصل است.

پنجاه و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 6 صبح پنجشنبه مورخ 30آذر96 تشکیل گردید.

1-در ابتدای جلسه گزارشی از پروژه‌های اجرایی تعریف شده با اعتبارات مورد نیاز آن‌ها جهت طرح تأمین بودجه برای بازآفرینی شهر میبد در محلات جامعه هدف (شهیدیه، میبد در دو منطقه بالا و پایین و قسمتی از بافت تاریخی فیروزآباد) توسط آقای مجید زارعی و آقای صفرعلی دهقانی ارائه و به تصویب اعضای شورا رسید.

2-درخواست مجوز شهرداری به شماره 9136 /2796 /ص مورخ 25آذر1396 در خصوص تأمین کانکس جهت زلزله‌زدگان مصوب گردید که مبلغ 76میلیون ریال  از محل ماده 17 پرداخت گردد.

جلسه رأس ساعت8:30 خاتمه یافت.

1-علیرضا آقائی 2-انسیه فلاح 3–محمدرضا هدایی 4-مجید زارعی 5-علیرضا آزادمنش 6-حسینعلی فلاح  7-صفرعلی دهقانی

رونوشت برابر اصل است.

پنجاهمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد به صورت فوق‌العاده ساعت 18 یکشنبه مورخ 26آذرماه96 با تلاوتی چند از کلام‌الله مجید و با حضور اکثریت اعضای شورا تشکیل و مسائل زیر مورد بررسی قرار گرفت.

1-در ابتدای جلسه آقای فلاح ریاست محترم اداره بهزیستی میبد مطالبی در خصوص فعالیت‌های بهزیستی از جمله آزمایشگاه ژنتیک و نمونه‌گیری‌های انجام شده، دستگاه‌های مدرن مرکز ژنتیک، معلولیت‌ها و مشکلات آن‌ها، اشتغال معلولین، اشتغال زنان سرپرست خانوار، پیاده‌روهای عبور معلولین، حوزه اورژانس اجتماعی و فعالیت‌های آن، مشکلات اجتماعی خانواده‌ها، موضوع طلاق و مشاوره زوجین، آسیب‌های اجتماعی محلات شهر، آسیب‌های اجتماعی خانواده‌های معتاد، موضوع فرزندان بی‌سرپرست و بدسرپرست و نحوه نگهداری و تحصیل و مسکن آنها، موضوع خانواده‌های          بی‌فرزند، تحقیقات ژنتیک در میبد، نحوه فعالیت خیرین در مؤسسه ژنتیک میبد، آموزش زوجین، دانشنامه ازدواج، موضوع طلاق در میبد، (بومی و غیربومی) و ... بحث کرد و درخواست‌هایی از شورا داشت که مقرر شد نیازهای بهزیستی طی نامه‌ای  به شورا ارسال تا تصمیم‌گیری شود.

2-بحث تجمیع گورستان‌های سطح شهر یکی دیگر از مطالب آقای فلاح بود که ایشان بحث‌های روحی وروانی ساکنان اطراف گورستان‌ها را ارائه کرد و خواهان تشکیل جلساتی برای اجرای طرح یکپارچه‌سازی گورستان‌های سطح شهر شد.

3-نامه شهرداری به شماره 9076 /2796 /ص مورخ 23آذرماه1396 با موضوع تفویض اختیار شهردار محترم به آقایان محمدرضا نصیری‌پور و علیرضا فاتحی (صدور دستور کلیه مکاتبات وارده به جز اسناد مالی تعهدآور) در جلسه قرائت و ضمن تصویب، مقرر شد ضوابط و مقررات شهرداری توسط نامبردگان رعایت شود.

در پایان جلسه با حضور مسئول فضای سبز شهرداری و کارشناسان زیربط موضوع نگهداری و حفظ فضای سبز محدوده شهر و حریم شهر میبد بررسی و هماهنگی های لازم به عمل آمد.

جلسه رأس ساعت22 خاتمه یافت.

1-علیرضا آقائی  2-انسیه فلاح 3–محمدرضا هدایی 4-مجید زارعی 5-علیرضا آزادمنش 6-حسینعلی فلاح

رونوشت برابر اصل است.

چهل و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 6 صبح پنجشنبه مورخ 23آذرماه96 و با حضور کلیه اعضا شورا تشکیل گردید.

در ابتدای جلسه توسط رؤسای کمیسیون عمران، فرهنگی و بودجه گزارشی از مباحث مطرح شده در جلسه و تصمیمات اتخاذ گردیده ارائه شد و کلیه اعضا از روند فعالیت‌های کمیسیون‌ها آگاه شدند و مقرر گردید گروه‌هایی که در زمینه‌های فرهنگی پتانسیل خوبی دارند، برای همکاری با شهرداری و شورا در بودجه‌بندی سال آینده ردیف‌هایی جهت این گروه‌های فعال در نظر گرفته شود.

در خصوص برگزاری جشن‌ها به ویژه جشن تعطیلات نوروزی با همکاری تیم آقای جلیلیان و شورا تعامل لازم برقرار گردد؛ البته با در نظر گرفتن ضوابط و قوانین اخلاق دینی و مذهبی و رعایت شئونات اسلامی که در اجرای برنامه‌های جشن باید مد نظر قرار گیرد.

در مورد بودجه سال آینده منطقه ورودی شهر میبد که محدوده بازار کاشی و سرامیک ویژه میبد می‌باشد جهت دریافت عوارض از آنان که این موضوع راه‌های جذب بودجه و درآمدزایی خوبی برای شهرداری می‌توان لحاظ گردد.

بودجه سال آینده را مبنی بر 15% گذاشته که بین 38 تا 40 میلیارد تومان در نظر بگیریم ولی روش جذب بودجه را باید تغییر دهیم و برای آن پیوست در نظر بگیریم. البته با رعایت عدالت در همه محلات که در تدوین بودجه سالانه باید مدنظر باشد.

مباحث مطرح شده در کمیسیون عمران شامل دو بخش بود که یکی طرح ترافیک در محلات مختلف ارائه گردید و بخش دیگر مباحث پیرامون فضای سبز و اینکه هزینه حق‌الزحمه پروژه‌های فضای سبز و بودجه در این واحد شهرداری به صورت حجمی بسته شود.

پیشنهاد گردید که برای موفقیت و پیشبرد اهداف شورا در طول یکسال نیاز است که برنامه‌ای جامع تدوین شود تا بتوانیم در راستای این برنامه به اهداف عالیه که رضایت مردم می‌باشد در مسیر مدیریت شهری قدم برداریم و در ضمن یک جلسه با رسانه‌ها جهت ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده توسط شورای پنجم نشستی داشته باشیم.

برای ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده  شورا و شهرداری مکاتبه‌ای با صدا و سیمای یزد انجام شود تا گزارشاتی از شهرستان‌ها در صدا و سیما پخش گردد که در این مورد مقرر شد که در جلسه‌ای از رئیس سازمان صدا وسیمای یزد دعوت به عمل آید و تعاملات لازم بین این سازمان و شورا برگزار گردد.

1-مقرر شد با اداره راه جهت نصب تابلوهای ورودی میبد از طرف شمال هماهنگی‌های لازم صورت گیرد و خواهر خواندگی با شهرستان نائین به ویژه در جهت جذب گردشگری و توریست برقرار شود.

2-مقرر شد شهرداری زمینی که جهت احداث ساختمان جدید شهرداری در نظر گرفته شده است برای تکمیل ساختمان اقدامات لازم را پیگیری و انجام دهند.

3-درخواست مجوز شهرداری به شماره 9077 /2796 /ص مورخ 23آذرماه1396 مبنی بر آسفالت معابر سطح شهر میبد به مبلغ 20میلیارد ریال در جلسه مطرح و به تصویب رسید. ضمناً هزینه مربوطه از محل طرح زیرسازی، جدولگذاری و آسفالت معابر (ردیف55233001) تأمین و مابه‌التفاوت اعتبار در متمم بودجه پادار خواهد شد.

4-درخواست مجوز شهرداری به شماره 7969 /2796 /ص مورخ 14آبان1396در جلسه مطرح و مقرر گردید که موضوع از طریق کمیسیون ماده 77 پیگیری و نتیجه را اعلام نمایند.

5-درخواست مجوز شهرداری به شماره 9035 /2796 /ص مورخ 21آذرماه1396 با موضوع تأمین اعتبار به مبلغ تقریبی 18 میلیارد ریال برای پارک کمربندی به مساحت حدود (5.6 هکتار واقع در حریم شهر میبد) در جلسه مطرح و مورد تصویب قرار گرفت.

جلسه رأس ساعت9صبح خاتمه یافت.

1-علیرضا آقائی 2-انسیه فلاح 3–محمدرضا هدایی  4-مجید زارعی  5-صفرعلی دهقانی 6-علیرضا آزادمنش 7-حسینعلی فلاح

رونوشت برابر اصل است.

چهل و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 18 روز یکشنبه مورخ 19آذرماه96 و با حضور شهردار محترم و کلیه اعضای شورا تشکیل و در مورد بازدید مدیرعامل شرکت بهسازی و نوسازی بافت‌های تاریخی و فرسوده آقای روستا و همراهان ایشان، گزارشی توسط مجید زارعی ارائه گردید.

در ادامه جلسه آقای اسدزاده گزارشی از عملکرد خود در مدیریت شهرداری و نیروی انسانی ارائه نمود و در مورد روابط عمومی و واحد حقوقی شهرداری نیز از شورا درخواست پیشنهاداتی کرد.

در مورد ارائه تسهیلات و خدمات به افرادی که به شهرک تلاشگران جهت احداث کارگاه‌های خود مراجعه نمودند بحث و تبادل نظر گردید و گزارشی توسط دهقانی مدیرعامل محترم شهرک تلاشگران بیان گردید و از مطالبات جامعه صنف صنعتگران ساکن شهرک تلاشگران این بود که شورا و مسئولین شهر همت و یاری کنند تا برای این قشر تلاشگر که توانایی مالی چندان هم ندارند هزینه‌های سنگینی در نظر گرفته نشود.

زمین 3000 هکتار زمین است و پتانسیل 440 واحد صنعتی آلاینده را دارد که مقرر گردید اسناد و مدارک مورد نیاز را آماده و در جلسه کمیسیون عمران ارائه و دستور نهایی مصوب گردد.

-درخواست مجوز شهرداری به شماره 8941 /2796 /ص مورخ 19آذرماه1396 در زمینه اخذ خسارت از آقای حاجی مقرر گردید که در کمیسیون ماده 77 مطرح و تصمیمات نهایی اتخاذ و مصوب گردد.

جلسه رأس ساعت21:30 خاتمه یافت.

1-علیرضا آقائی  2-انسیه فلاح  3–محمدرضاهدایی  4-مجید  زارعی  5-صفرعلی دهقانی  6-علیرضا آزادمنش  7-حسینعلی فلاح

رونوشت برابر اصل است.

چهل و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 19 روز جمعه مورخ 17آذر96 و با حضور شهردار محترم و کلیه اعضا برگزار گردید.

از کارشناسان بافت تاریخی در این جلسه حضور داشتند.

آقایان: سیدحبیب دهقانی، محمود علیزاده، فاضلی و خانم حشمت

دستور کار جلسه

1-بحث و بررسی پیرامون بافت تاریخی میبد.

2-اولویت‌بندی محلاتی از میبد که در بافت تاریخی قرار دارد جهت بازدید مدیرکل بازسازی کشور آقای روستا و تیم همراهان.

در این جلسه ابتدا سیدحبیب دهقانی کارشناس بافت تاریخی پاورپونیت‌هایی از محلات مختلف میبد که دارای پتانسیل بافت تاریخی است تهیه و در جلسه توضیحات کارشناسی ارائه داد و دیگر اعضای کارشناس نیز هر کدام نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون برنامه بازدید مسئولین کارشناس اعزامی از وزارت کشور به میبد ارائه دادند. در پایان جلسه مقرر گردید که تیم بازرس ابتدا در تمامی محلاتی که بافت تاریخی دارند بازدید کنند و بعد در محلاتی چون شارستان، بیده، فیروزآباد، شهیدیه و مهرجرد به گونه‌ای که اولویت‌بندی شود جهت اجرای طرح مرمت بافت تاریخی این نواحی اجرا گردد.

جلسه رأس ساعت20:30 خاتمه یافت.

1-علیرضا آقائی  2-انسیه فلاح  3–محمدرضاهدایی  4-مجید زارعی   5-صفرعلی دهقانی  6-علیرضا آزادمنش  7-حسینعلی فلاح

رونوشت برابر اصل است.

چهل و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 6 صبح روز پنج‌شنبه مورخ 16آذر96 و با حضور شهردار محترم و کلیه اعضا برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا اعضای کمیسیون عمران و برنامه بودجه و کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و ورزشی گزارش عملکرد و فعالیت‌های انجام شده در طول یک ماه ارائه دادند و نظرات و هماهنگی‌ها و پیشنهاداتی در این مورد ارائه شده بیان گردید  و تصمیمات و مصوباتی اتخاذ گردید.

1-نامه شهرداری به شماره 8326 /2796 /ص مورخ 27آبان1396 در خصوص معرفی نماینده شورا در جلسات آزادسازی و تملک اراضی که به صورت هفتگی در روزهای دوشنبه در ساعت 12:30 در محل شهرداری برگزار می‌گردد. مقرر گردید آقایان دکتر مجید زارعی و دکتر صفرعلی دهقانی به عنوان نمایندگان شورا در این جلسه معرفی شوند.

2-نامه شهرداری شماره 8681 /2796 /ص مورخ 11آذر96 در خصوص پرداخت خسارت به آقای سیدباقر خورشید بابت پلاک در مسیر خیابان شهید باهنر به شماره پلاک 8161 بخش 21 یزد از (ردیف552310020001) تملک زمین و املاک واقع در مسیر  مصوب گردید با توجه به توافقنامه پیوست و نظر کارشناسی مربوطه پرداخت گردد.

3-با توجه به درخواست ضیاء وهابی مالک زمین پلاک ثبتی 0/ 12001 واقع در بلوار سنتو نبش میدان امام خامنه‌ای، کلیات درخواست مصوب گردید و مقرر شد که جهت اخذ مجوز شهرداری از شورا به سازمان شهرداری ارجاع گردد.

جلسه رأس ساعت8:30 خاتمه یافت.

1-علیرضا آقائی  2-انسیه فلاح  3–محمدرضا هدایی  4-مجید زارعی  5-صفرعلی دهقانی 6-علیرضا آزادمنش  7-حسینعلی فلاح

رونوشت برابراصل است.

چهل و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 18:30 روز یکشنبه مورخ 12آذرماه96 و با حضور شهردار محترم و اکثریت اعضا پیرامون مجوزهایی که در دستور کار شورا قرار داشت بحث وتصمیماتی اتخاذ گردید.

1-ساماندهی نیروهای انسانی در شهرداری که شهردار محترم توضیحاتی در این باب دادند که این مهم در حال انجام است.

2-ساختار و عناوین موجود در شهرداری که جناب شهردار توضیحاتی در مورد عناوین غیر ضابطه‌مند ارائه دادند که در حال ساماندهی می‌باشد.

3-در مورد برگزاری مسابقات فوتسال یادواره شهدای میبد که قرار شد شهرداری درخواست مجوز دو میلیون تومان را به شورا اعلام نماید.

4-در مورد برنامه همکاری شهرداری در زمینه‌های فرهنگی و ورزشی با محوریت استفاده از بیلبوردها

5-با توجه به مناسبت‌ها و برنامه‌ریزی هفتگی و به صورت مناسبت‌های فرهنگی مصوب گردید که در هر هفته به صورت ثابت در روزهای دوشنبه از ساعت 18 الی 20:30 جلسه کمیسیون فرهنگی برگزار گردد.

6-پیگیری ساماندهی کامل کشتارگاه با هدف تأمین شرایط به بخش خصوصی واگذار گردد و از هدر رفتن هزینه جلوگیری گردد.

7-ارائه گزارشی از قوانین و ضوابط عهد قراردادنامه‌ها توسط جناب دکتر صفرعلی دهقانی و پیگیری امور توسط ایشان

8-بررسی فرم ماهیانه هر کارگر در فضای سبز در اسل 1396 و پیگیری در جلسات بعدی

جلسه رأس ساعت21:30 خاتمه یافت.

1-حسینعلی فلاح 2-انسیه فلاح 3–محمدرضا هدایی 4-مجید زارعی 5-صفرعلی دهقانی  6-علیرضا آزادمنش

رونوشت برابر اصل است.

هیچ نتیجه‌ای یافت نشد.