چهل و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 6 صبح روز پنج‌شنبه مورخ 9آذر96 با حضور شهردار محترم و اکثریت اعضا در مورد مسائل مختلف مدیریت شهری و قراردادها و امور اجرائیات بحث و تبادل نظر گردید.

1-ارائه گزارش مختصری از نواقص و ایرادات ارسالی از سازمان بازرسی استان در محور فعالیت‌های شهرداری

2-بحث و بررسی پیرامون چارت سازمانی شهرداری وتکمیل و درخواست نیرو در ردیف‌های تعریف شده که در چارت سازمانی خالی است و جذب نیرو از طریق آزمون‌های استاندارد

3-تعریف و معرفی یک نفر جهت ارتقای کیفیت و بهره‌وری و انتصاب در این سمت در شهرداری

4-بررسی و تحلیل پیرامون علل ضعف اجرائیات در شهرداری و ارائه راهکارهای مختلف و ایجاد تحولاتی در این حوزه از شهرداری

5-مقرر شد در راستای بهینه‌سازی ارائه خدمات و افزایش رضایت‌مندی مردم یک نفر مشخص به عنوان کارشناس یا مسئول واحد بهبود کیفیت و بهره‌برداری معرفی نمایند که حداقل شرح وظیفه آن ترسیم و ارتقای فرایندها در نهایت استقرار مدیریت کیفیت جامع در مجموعه مدیریت شهری می‌باشد.

6-مقرر گردید زمین مختص شهرداری در شهرک فجر بیده که به منظور پارک در نظر گرفته شده است مطالعه و بررسی گردد تا پارک ترافیک در آنجا احداث گردد. شهرداری موظف شد تا در اسرع وقت نسبت به تهیه طرح و فراهم نمودن ساز و کار اجرایی آن اقدام نماید.

7-مقرر گردید آقای حسینعلی فلاح به عنوان نماینده و عضو ثابت شورا در جلسه ساماندهی املاک که دوشنبه هر هفته از ساعت 18 الی 20 برگزار می‌گردد شرکت نماید.

8-درخواست مجوز شهرداری به شماره 8613 /2796 /ص مورخ 8آذر1396 در خصوص حل مشکل آب کشاورزی محمودآباد و پرداخت 50میلیون ریال از محل جداسازی آب فضای سبز (ردیف552350010008) در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

9-نامه شماره 8103 /2796 /ص مورخ 17آبان1396 در خصوص آزادسازی پلاک‌ها به مالکیت آقای سالکی مصوب گردید شهردای در این مورد از شورا درخواست مجوز نماید.

جلسه رأس ساعت 9صبح خاتمه یافت.

1-حسینعلی فلاح 2-انسیه فلاح 3–محمدرضا هدایی 4-مجید زارعی 5-صفرعلی دهقانی 6-علیرضا آزادمنش

رونوشت برابر اصل است.

چهل و سومین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 18 روز یکشنبه مورخ 5آذرماه96 با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید و با حضور شهردار محترم، ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد جناب آقای دکتر اعرافی و همراهان ایشان برگزار گردید و پیرامون مباحث مختلف در محور همکاری و تعامل مشترک بین شهرداری و شورا و دانشگاه آزاد تبادل نظر و تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید و تعاملاتی در این موارد به شور گذاشته شد.

1-سالن جشن و پذیرایی و سردخانه

2-سالن آمفی تئاتر

3-مرکز سایت پرورش گل و گیاه

4-ساختمان جنب سایت گل و گیاه

5-سالن‌های ورزشی به صورت مجزا ویژه بانوان و آقایان

6-احداث پارک بانوان و پیست دوچرخه‌سواری بانوان

مقرر گردید که بعضی از اعضای شورا به اتفاق شهردار از موارد فوق بازدید و پس از ارائه گزارش بازدید به شورا در جلسات آینده اتخاذ تصمیم نهایی گردد.

درخواست مجوز شهرداری به شماره 8443 /2796 /ص مورخ 1آذر1396 مبنی بر تهیه بن کارت جهت نیروهای شهرداری به مبلغ 390میلیون ریال و پرداخت هزینه آن از محل هزینه رفاهی کارکنان (ردیف551102050016) تأمین خواهد شد.

درخواست مجوز شهرداری به شماره 8557 /2796 /ص مورخ 5آذر1396 در خصوص پرداخت خسارت به ورثه حسن اسلامی به مبلغ 101میلیون و 200هزار ریال از (ردیف 552310020001) محل تملک املاک واقع در مسیر پرداخت خواهد شد.

جلسه رأس ساعت 22 خاتمه یافت.

1-علیرضا آقائی 2-حسینعلی فلاح 3-انسیه فلاح 4–محمدرضا هدایی 5-مجید زارعی 6-صفرعلی دهقانی 7-علیرضا آزادمنش

رونوشت برابر اصل است.

چهل و دومین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 6 صبح روز پنجشنبه مورخ 2آذر96 با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید و با حضور شهردار محترم وکلیه اعضا تشکیل گردید.

 دستور کار جلسه:

1-بررسی درخواست مجوزهای صادره از شهرداری میبد و ابلاغ مصوبات تأیید شده از طرف شورا به دوایر مربوط به شهرداری

2- حضور کارشناسان طرح ممیزی و ارائه گزارشات در جلسه شورا

مصوبات:

1-درخواست مجوز شهرداری به شماره 8268 /2796 /ص مورخ 23آبان1396 مبنی بر مساعدت به آقای شعبانعلی دهقانی فیروزآبادی از کارکنان قسمت آسفالت شهرداری به مبلغ 20میلیون ریال از محل هزینه رفاهی کارکنان (ردیف551102050016) در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

2-درخواست مجوز شهرداری به شماره 8148 مورخ 20آبان1396 با موضوع اختصاص مبلغ 68میلیون و 775هزار ریال در خصوص جدولگذاری در گردان امام حسین(ع) از محل ایجاد پارکینگ‌های عمومی (ردیف552330040001) در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

نتیجه مذاکرات کارشناسان طرح ممیزی و اعضای شورا و شهردار.

در ارتباط با قرارداد ممیزی املاک و مستغلات شهر میبد با حضور مهندسین مشاور پیمانکار، شهردار و چند نفر از کارشناسان شهرداری، بحث و بررسی به عمل آمد و پس از ارائه طرح توسط پیمانکار، کلیات آن به تصویب رسید.

با توجه به مشکلاتی که بعضی فرم‌های عرصه و اعیان دارند مقرر شد نماینده پیمانکار، ناظر و نمایندگان آن در این طرح، به مدت حداقل یک سال در شهرداری حضور داشته باشند تا مشکلات فیش نوسازی (عنداللزوم) بر طرف و به روز رسانی ممیزی املاک و مستغلات سطح شهر نیز بر عهده پیمانکار باشد و آموزش‌های لازم و اطلاع رسانی توسط پیمانکار و ناظر طرح به کارشناسان ذی‌ربط شهرداری داده شود. همچنین مقرر شد جلساتی بین پیمانکار، ناظر و کارشناسان شهرداری برگزار شود تا طرح ممیزی شهرداری به طور کامل عملیاتی گردد.

جلسه رأس ساعت 11 خاتمه یافت.

1-علیرضا آقائی 2-حسینعلی فلاح3 -انسیه فلاح 4–محمدرضا هدایی 5-مجید زارعی 6-صفرعلی دهقانی 7-علیرضا آزادمنش

رونوشت برابر اصل است.

چهل و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 18 روز دوشنبه مورخ 29آبان96 با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید و با حضور شهردار محترم وکلیه اعضا تشکیل و در خصوص مسائل ذیل بحث و تبادل نظر و تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید.

1-در ارتباط با نظارت کامل بر رفت و روب شهر مقرر گردید یکی از کارکنان شهرداری به عنوان ناظر بر خدمات و پیمان شرکت وحدت گستر انتخاب و معرفی گردد و گزارش ناظر به صورت ماهیانه با حضور شهردار محترم در شورا بررسی شود. همچنین مقرر گردید نظارت بر نحوه عملکرد شرکت فضای سبز رؤیای سبز صدوق (پیمانکار فضای سبز شهرداری) به صورت کامل اجرا شود.

2- در ارتباط با ساختار نیروی انسانی شهرداری، شهردار محترم به صورت مفصل گزارش دادند و مقرر شد چارت سازمان شهرداری با نیروهای متخصص و متعهد بازبینی گردد و شهردار محترم اقدامات لازم به عمل آورد.

3- در رابطه با روابط عمومی شهرداری بحث و بررسی به عمل آمد و مقرر شد روابط عمومی شهرداری فعال شود و شهردار محترم اقدامات لازم به عمل آورد.

جلسه رأس ساعت 22 با ذکر صلوات به پایان رسید.

1-علیرضا آقائی 2-حسینعلی فلاح 3- انسیه فلاح 4–محمدرضا هدایی 5-مجید زارعی 6-صفرعلی دهقانی 7-علیرضا آزادمنش

رونوشت برابر اصل است.

چهلمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 6 صبح روز پنجشنبه مورخ 25آبان96 با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید و با حضور شهردار محترم، مدیرکل محترم شرکت آب و فاضلاب استان یزد و همراهان و رئیس اداره آبفای میبد و کلیه اعضا، تشکیل و در خصوص مسائل ذیل بحث و تبادل نظر و تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید.

1-در ابتدای جلسه با حضور جناب آقای اسلامی مدیرکل محترم شرکت آب و فاضلاب استان و جناب آقای بنا رئیس اداره آبفای میبد در مورد مفاد تبصره 3 قانون ایجاد تسهیلات برای توسعه طرح‌های فاضلاب و بازسازی شبکه‌های آب شهری و تعرفه‌های آب و خدمات دفع فاضلاب ابلاغیه 94/ 33640 /20 /100 مورخ 12مهر1394 وزارت نیرو  (مصوبات شورای محترم اقتصاد) توضیحاتی ارائه گردید و مقرر شد در جلسات آینده شورا مباحث و پیشنهادات مطرح شده از جانب شرکت مزبور مطرح و به شور گذاشته شود و تصمیمات و مصوبات نهایی اتخاذ گردد.

2-نامه شماره 7649 /2796 /ص مورخ 3آبان1396 شهرداری در خصوص معرفی نماینده شورا در کمیسیون ماده 7 (قانون حفظ و گسترش فضای سبز در شهرها) و جهت نظارت بر حسن اجرای قانون و آئین‌نامه اجرایی آن، جناب آقای حسینعلی فلاح به عنوان نماینده شورا انتخاب و معرفی شدند.

جلسه رأس ساعت 10 صبح با ذکر صلوات به پایان رسید.

1-علیرضا آقائی   2-حسینعلی فلاح   3-انسیه فلاح  4–محمدرضا هدایی  5-مجید زارعی  6-صفرعلی دهقانی 7-علیرضا آزادمنش

رونوشت برابر اصل است.

سی و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 6 صبح روز چهارشنبه مورخ 24آبان96 با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید و با حضور اکثریت اعضا، تشکیل و در خصوص مسائل ذیل بحث و تبادل نظر و تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید.

1-نامه شماره 8074 /2796 /ص مورخ 17آبان1396 شهرداری در رابطه با استرداد مبلغ یک میلیون و 524هزار و 300 ریال به آقای علی دهقانی بابت عوارض خودرو از محل مازاد بر درآمد هزینه سنواتی (ردیف33102) مطرح و مورد تصویب قرار گرفت.

2-قرارداد تنظیم شده بین شهرداری میبد و دانشگاه میبد در رابطه با رهن واجاره ساختمان دانشکده الهیات  جهت استفاده مجموعه شهرداری به مبلغ پنج میلیارد ریال رهن و ماهیانه مبلغ یک میلیون ریال اجاره در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

در ادامه جلسه جناب آقای دکتر میرزایی‌پور رئیس سابق سازمان بازرسی استان و رئیس محترم شعبه نهم دادگاه تجدیدنظر استان در جلسه حضور و در خصوص نحوه آموزش پرسنل شهرداری به منظور ارتقای سلامت اداری مجموعه شهرداری و ارائه راه‌حلی برای کاهش مراجعات ارباب رجوع محترم به شورا و شهرداری و نقش نظارتی شورا مطالبی بیان نمودند.

جلسه رأس ساعت 9 صبح با ذکر صلوات به پایان رسید.

1-علیرضا آقائی  2-حسینعلی فلاح  3-انسیه فلاح  4–محمدرضا  هدایی  5-مجید  زارعی  6-صفرعلی دهقانی

رونوشت برابر اصل است.

سی و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد به صورت فوق‌العاده ساعت 18 روز سه‌شنبه مورخ 23آبان96 با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید و با حضور اکثریت اعضا، رئیس نظام مهندسی شهرستان (آقای مهندس صباغی) تشکیل و در خصوص مسائل مربوط به نظام مهندسی و هزینه‌های نظارت و طراحی به شرح زیر مطالبی بیان شد.

1-نقدی بودن هزینه طراحی و نظارت ساختمان

2-مبلغی که از مالکان دریافت می‌شود بر چه اساسی و چه مصوبه‌ای از مراجع رسمی است.

3-شهرستان‌های استان چه مبلغی می‌گیرند.

4-برای ساختمان‌ها از نظر نوع اسکلت چه تفاوتی در نرخ نظارت و طراحی وجود دارد.

5-هزینه نظارت و طراحی به تفکیک مسکونی، تجاری، خدماتی و ... چقدر است.

6-پیگیری نظام مهندسی در ارائه گزارش مهندسین ناظر به شهرداری.

7-معرفی مهندسین احتمالی متخلف به شورای انتظامی نظام مهندسی استان.

8- چرا ناظرین پس از گذشت سه سال از صدور پروانه ساختمان، مجدداً به صورت مازاد از مالک هزینه طلب می‌کنند. این مازاد هزینه بر اساس کدام قانون است.

9-مقرر شد مسئول نظام مهندسی میبد قیمت سال‌های قبل تعرفه نظارت و طراحی (حداقل ده سال) نظام مهندسی میبد را به شورا ارسال نماید.

10-یکی از دلایل تخلف مالکین در احداث ساختمان بدون پروانه، قیمت بسیار بالای نظام مهندسی ساختمان است آیا امکان کاهش قیمت وجود دارد.

11-گروه‌های مختلف ساختمانی (الف، ب، ج، د) کدامند و نرخ هر کدام چقدر است.

12-بعضی از دفاتر نقشه‌کشی میبد احتمالاً غیرمجاز هستند چرا بررسی و پیگیری نمی‌شود (در میبد فقط 12 دفتر مجاز وجود دارد.)

13-عدم به کارگیری مهندسین که جوابگوی مردم نیستند و در شهر میبد ساکن نمی‌باشند و احساس مسئولیت نمی‌کنند و غیره، در این راستا از طرف مسئول نظام مهندسی میبد پیشنهاد گردید که چند مورد آن اجرا شده است.

14-بعضی از مهندسین که دارای نظارت خوب هستند باید تشویق شوند.

15-چرا نظارت بر ساختمان بعد از سه سال که مجدداً دو دوره تمدید می‌شود مازاد گرفته می‌شود.

16-نرخ حق‌النظاره نظام مهندسی (عوارض) به شهرداری پرداخت نمی‌شود راهکارهای پرداخت چیست.

جلسه ساعت 22 با ذکر صلوات به پایان رسید.

1-علیرضا آقائی  2-حسینعلی فلاح   3-انسیه فلاح4–محمدرضا هدایی  5- مجید زارعی  6- علیرضا آزادمنش

رونوشت برابراصل است.

سی و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 15:30 روز شنبه مورخ 20آبان96 با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید و با حضور شهردار محترم و اکثریت اعضای شورا تشکیل و در خصوص مسائل ذیل بحث و تبادل نظر و تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید.

1-مصوب گردید که پیاده‌روها و فضای سبز شهرک فجر بیده ساماندهی شود.

2-مصوب گردید پیاده‌روی خیابان پاسداران که بسیار نامناسب است ساماندهی شود.

3-پروژه نورپردازی خیابان اصلی امام خمینی(ره) به صورت ثابت اجرا گردد به طور کلی در اعیاد به صورت دائم فعال می‌باشد.

4-نامه شماره 8112 /2796 /ص مورخ 20آبان1396 شهرداری با موضوع خرید یک دستگاه تانکر آبرسانی به مبلغ 2میلیارد و 725میلیون ریال به صورت نقد و اقساط از محل خرید ماشین‌آلات عمرانی (ردیف552380110002) مصوب گردید.

5-مقرر گردید در یکی از جلسات شورا از دادستان محترم اردکان دعوت به عمل آید.

جلسه ساعت 17:30 با ذکر صلوات به پایان رسید.

1-علیرضا آقائی  2-حسینعلی فلاح  3-انسیه فلاح  4–محمدرضا  هدایی  5-مجید زارعی

       رونوشت برابراصل است.

سی و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد ساعت 6 صبح روز چهارشنبه مورخ 17آبان96 با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید و با اکثریت اعضای شورا تشکیل و در خصوص مسائل ذیل بحث و تبادل نظر و تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید.

1-در ابتدای جلسه رئیس شورا ضمن تسلیت اربعین حسینی، موضوع پیاده‌روی روز اربعین را در میبد توصیه کردند.

2-آقای فلاح در مورد مؤسسات مینی‌بوسرانی، نحوه ادامه کار مؤسسات و حمل و نقل، نقش شهرداری در هماهنگی بین آنها و عملکرد عادلانه مؤسسات حمل و نقل به چند مورد توصیه و اشاره نمودند و از شهردار محترم خواستند آئین‌نامه لازم را تهیه نماید و مقرر گردید تا تهیه آئین‌نامه جدید سازمان حمل و نقل حتی‌الامکان سرویس واحدهای صنعتی به صورت عادلانه بین چند شرکت موجود توزیع گردد.

3-درخواست مجوز شهرداری به شماره 7760 /2796 /ص مورخ 7آبان1396 در خصوص توافق با مالک آقای ابوالفضل دهقانی مبنی بر عقب‌نشینی انتهای خیابان خبرنگار (شهید مسعود دهقانی) در جلسه قرائت و مصوب گردید مالک عقب‌نشینی طبق ضوابط شهرداری انجام دهد و به ازای آن شهرداری مبلغ 50میلیون ریال خدمات به نامبرده پرداخت نماید.

4-در خصوص هماهنگی و همکاری متقابل بین شهرداری و میراث فرهنگی محترم در پیشبرد اهداف و وظایف شهرداری و اداره میراث فرهنگی و در راستای روان‌سازی ساخت و ساز در بافت‌های فرسوده و تاریخی و حل مشکلات مردم و حفظ بناهای تاریخی به پیشنهاد شهرداری مصوب گردید کارگروهی مرکب از نمایندگان اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، شهرداری، مدیرعامل سازمان عمران و باز آفرینی فضای سبز شهرداری، نماینده شورای اسلامی شهر، مسئول پایگاه پژوهشی میراث فرهنگی و نماینده فرمانداری محترم و دو نفر کارشناس باستان‌شناسی یا رشته‌های مرتبط تحصیلی که تجربه مفیدی در احیای مرمت بافت تاریخی دارند (آقای عبدالععظیم پویا و آقای حسن امامی) تشکیل شود. آئین‌نامه وظایف و اختیارات این کارگروه توسط شهرداری تهیه و به تصویب شورای اسلامی شهر می‌رسد.

5-درخواست بخشداری بفروئیه به شماره 2181 مورخ 1آبان1396 در خصوص اختصاص دو قطعه زمین از اراضی شهرک ولیعصر(عج) بیده جهت آزادسازی زمین و مغازه ساباط مسجد بزرگ در جلسه قرائت و مقررگردید شهرداری با مالک یا مالکین توافقنامه‌ای را تنظیم و جهت تصویب نهایی به شورا ارسال نماید.

6-با توجه به نامه شماره 33900 مورخ 23شهریور1396 استانداری یزد مقرر گردید که کمیته شورای سرمایه‌گذاری شهرداری در خصوص جذب سرمایه در شهرداری‌ها و با عنایت به لزوم تقویت شهرداری‌ها در راستای تأمین منابع مالی پایدار از طریق سرمایه‌گذاری و شیوه‌های نوین کسب درآمد عمومی فعال گردد.

7-نامه شماره 7529 /2796 /ص مورخ 30مهر1396 شهرداری با موضوع آئین‌نامه تقسیط عوارض و مطالبات شهرداری در جلسه قرائت و مورد تصویب قرار گرفت.

8-نامه شماره 6205 /2796 /ص مورخ 20شهریور1396 شهرداری میبد در مورد تمدید مأمور به خدمت جناب آقای منصور کارگر بیده از کارکنان قرارداد معین شهرداری میبد مورد تصویب قرار نگرفت.

9-نامه شماره 438 /100 /317 /579 /زم مورخ 7آبان1396 در خصوص مساعدت برای تکمیل ساختمان پایگاه جواد الائمه(ع) در محدوده روستای بدرآباد مورد تصویب قرار نگرفت.

10-نامه شماره 8024 /2796 /ص مورخ 15آبان1396شهرداری جهت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان در جلسه مطرح و مورد تصویب قرار گرفت.

11-نامه شماره 7953 /2796 /ص مورخ 13آبان1396 شهرداری در خصوص پرداخت هزینه چاپ گزارش عملکرد به مبلغ 30میلیون ریال از (ردیف551202050004) مورد تصویب قرار گرفت.

12- درخواست مجوز شهرداری به شماره 8042 /2796 /ص مورخ 16آبان1396 در خصوص خرید قیر از طریق شرکت پالایش نفت جیران اردکان طبق قیمت روز بورس تا سقف مبلغ یک میلیارد و 991میلیون و 953هزار و 200 ریال جهت کارخانه آسفالت و آسفالت سطح شهر از طریق ترک تشریفات مناقصه و پرداخت هزینه از محل روکش و آسفالت خیابان‌ها (ردیف552330010009) تصویب گردید.

13- نامه شهرداری به شماره 8070 /2796 /ص مورخ 16آبان1396 در خصوص پرداخت خسارت تأخیر آقایان پوربابائیان و دهقانی به مبلغ 470میلیون و 57هزار ریال برای هرکدام طبق نرخ تورم سالیانه از سوی بانک مرکزی که جمعاً 940میلیون و 114هزار ریال می‌باشد پرداخت گردد. هزینه مذکور از محل بودجه مصوب سازمان حمل و نقل تأمین خواهد شد به تصویب رسید.

14-درخوست مجوز شهرداری به شماره 7969 /2796 /ص مورخ 14آبان1396 در خصوص پرداخت غرامت به آقای حسین بیکی از منبع شهرداری با توجه به اینکه مالک نمی‌تواند مقدار مورد نظر را در مسیر به نام شهرداری انتقال نماید. مقرر گردید که جهت کارشناسی امور به کمیسیون عمران شورا ارجاع داده شود.

جلسه ساعت 8صبح با ذکر صلوات به پایان رسید.

1-علیرضا آقائی  2-حسینعلی فلاح  3-انسیه فلاح  4–محمدرضا هدایی   5-مجید زارعی

       رونوشت برابر اصل است.

سی و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد به صورت فوق‌العاده ساعت 19 روز شنبه مورخ 13آبان96 با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید و با اکثریت اعضای شورا تشکیل و در خصوص مسائل ذیل بحث و تبادل نظر و تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید.

در ابتدای جلسه رئیس شورا ضمن تشکر از نماینده محترم مردم شریف تفت و میبد و فرماندار محترم به خاطر شرکت در جلسه هماهنگی مدیران بیاناتی ارائه نمود و گفت که انشاءالله دوشنبه مورخ 15آذرماه1396 در جلسه با معاونت شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان، مسائل مربوط به کمیسیون ماده 5 مسکن و شهرسازی و طرح تفصیلی میبد مطرح خواهیم کرد.

2- درخصوص تشکیل هیئت مشاوران شهردار محترم، بحث و تبادل نظر گردید و مقرر شد شهردار محترم مشاورانی در مباحث محیط زیست و مدیریت پسماند، میراث فرهنگی، ترافیک، روحانیون، بانوان، گردشگری، طراحی شهری، عمران، اقتصادی، شهرسازی، مشاور جوان و مشاور فرهنگی با هماهنگی شورا انتخاب نماید.

3-نامه شهرداری به شماره 7960 /2796 /ص مورخ 13آبان1396 در خصوص اجرای ماده 9 لایحه قانونی خرید و تملک اراضی و املاک بر روی پلاکات آقایان حسین زارعشاهی و غیره که در منطقه خطرزای شاه‌جهان‌آباد قرار گرفته در جلسه قرائت و با توجه به طرح مصوب شورای ترافیک شهرستان به تصویب رسید.

4- پیرو مصوبه 23مهر1396 (بند4) این شورا مصوب گردید مبلغ یک میلیارد و 893میلیون و 600هزار ریال به ورثه مرحوم بمان‌جان کریمی به صورت نقدی توسط شهرداری پرداخت گردد.

5-مقرر شد کلیه قراردادهای عمرانی و غیره شهرداری، صورت وضعیت کارکرد پیمانکاران و پیشرفت فیزیکی طرح‌های عمرانی بازنگری شود و شهرداری حق ندارد هیچ گونه پرداختی تا اطلاع ثانوی داشته باشد تا تمام قراردادها کاملاً بررسی شود این مصوبه در راستای احقاق حقوق مردم می‌باشد.

6-درخواست مجوز شهرداری به شماره 7133 /2796 /ص مورخ 17مهر1396 با موضوع پرداخت مبلغ 179میلیون و 850هزار ریال بابت هزینه تولید و ارتقای ویرایش‌های جدید نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری شهرداری در جلسه مطرح و ضمن مخالفت مقرر شد شهرداری رایزنی لازم جهت کاهش قیمت با فروشنده به عمل آورد.

جلسه ساعت 21 با ذکر صلوات به پایان رسید.

1-علیرضا آقائی  2-حسینعلی فلاح   3-انسیه فلاح  4–صفرعلی دهقانی  5-محمدرضا  هدایی   6-مجید زارعی

رونوشت برابر اصل است.

هیچ نتیجه‌ای یافت نشد.