حضرت علی(ع): ((ناتوانی آفت است و شکیبایی شجاعت و زهد ثروت و تقوی سپر و رضایت بهترین همنشین است.))

چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد رأس ساعت16:30 یکشنبه مورخ 5شهریور1396 با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید با حضور اکثریت اعضا تشکیل و مسائل زیر بررسی و بحث و تبادل نظر گردید.

1- آقای محمود اسدزاده نامزد تصدی پست شهردار میبد و ارائه برنامه و اهداف کاری و پاسخ به سؤالات و انتظارات اعضای شورا.

مقرر گردید برای آماده‌سازی فضاهای عزاداری مخصوص ماه محرم با کمک اداره تبلیغات اسلامی میبد از رؤسای هیأت‌های مذهبی دعوت به عمل آید تا از فضاهای حسینیه‌ها، معبرهای عزاداری توضیحاتی شنیده و تصمیماتی برای بهسازی نیازهای فیزیکی آن‌ها اتخاذ گردد.

2- مقرر گردید که روزهای یکشنبه هر هفته مخصوص پاسخ به مطالبات مردم و ملاقات عمومی شورای اسلامی شهر باشد و ساعت ملاقات عمومی از 8 صبح الی 12 ظهر می‌باشد.

3- مصوب گردید که روزهای پنجشنبه هر هفته جهت تشکیل جلسات کمیسیون‌ها از ساعت 8 الی 12 در نظر گرفته شود.

جلسه رأس ساعت 20  به پایان رسید.

1-علیرضا آقایی   2-صفرعلی دهقانی   3-مجید زارعی   4-علیرضا آزادمنش   5-انسیه فلاح   6 -حسینعلی فلاح

رونوشت برابراصل است.

                                  شعار شورا ((علم، میراث گرا نبهایی است و آداب، لباس فاخر زینتی است و فکر، آینه‌ای صاف))

سومین جلسه شورای اسلامی شهر میبد رأس ساعت 17 شنبه مورخ 4شهریور1396 با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید با حضور اکثریت اعضا تشکیل و مسائل زیر بررسی و بحث و تبادل نظر گردید.

1- آقای سیدمصطفی فاطمی نامزد شهردار به ارائه برنامه و اهداف کاری خود جهت تصدی پست شهردار پرداخت.

2- انتخاب اعضای کمیسیون  فرهنگی، اجتماعی، ورزشی:

1-علیرضا آقایی میبدی   2-علیرضا آزادمنش  3-صفرعلی دهقانی شورکی  4-محمدرضا هدایی  5-انسیه فلاح

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی: علیرضا آزادمنش

نائب‌رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی: انسیه فلاح

3- انتخاب اعضای کمیسیون عمران، گردشگری و خدمات شهری:

1-حسینعلی فلاح  2-مجید زارعی  3-محمدرضا هدایی  4-صفرعلی دهقانی  5-علیرضا آزادمنش

رئیس کمیسیون عمران، گردشگری و خدمات شهری: حسینعلی فلاح

 نائب رئیس کمیسیون عمران، گردشگری و خدمات شهری: محمدرضا هدایی

4- انتخاب اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و امور حقوقی:

1-حسینعلی فلاح  2-مجید زارعی  3- صفرعلی دهقانی 4-علیرضا آزادمنش  5-انسیه فلاح

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و امور حقوقی: مجید زارعی

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و امور حقوقی: انسیه فلاح

5- مقرر گردید جهت نظارت کامل بر رفت و روب سطح شهر و اجرای فرهنگ شهروندی و همچنین مطالعه و پژوهش در خصوص تفکیک زباله از مبدأ و همچنین اجرای کارت شهروندی و کسب درآمد شهروندان از زباله مصوب شد از کارشناسان خبره در این زمینه دعوت به عمل آید.

جلسه با ذکر صلوات به پایان رسید.

1- علیرضا آقایی   2- صفرعلی دهقانی   3- مجید زارعی  4- علیرضا آزادمنش  5- انسیه فلاح   6 - حسینعلی فلاح

رونوشت برابراصل است.

                                     شعار شورا (( پدیده ای به نام عجز در هیچ ا موری نداریم))

دومبن جلسه شورای اسلامی شهر میبد به صورت فوق‌العاده و با حضور شهردار محترم رأس ساعت 17 پنجشنبه مورخ 2شهریور1396 با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید در محل شورا تشکیل و مسائل زیر بررسی و بحث و تبادل نظر گردید.

1- هریک از اعضای شورا در مورد عملیات عمرانی، خدمات شهری، مسائل اداری و مالی شهرداری سؤالاتی مطرح نمودند و پس از سؤالات اعضای شورا، آقای بهارستانی به سؤالات مربوطه پاسخ و راهنمایی‌های لازم به ایشان به عمل آمد و مقرر گردید هرگونه پرداخت یا معامله با اشخاص حقیقی و حقوقی با اجازه شورا انجام شود. در خصوص خدمات آسفالت محلات مقرر شد نقشه کلی شهر از نظر آسفالت توسط شهرداری تهیه و در اختیار شورا قرار گیرد.

2- تکریم ارباب رجوع توسط کارمندان شهرداری، تدارک اتاق و یا یک جایگاه مشاوره در ساختمان شهرداری برای اینکه مردم بتوانند درآنجا از کارشناسان خود مشاوره بگیرند و توجیه گردند.

3- برگزاری کارگاه‌های اخلاقی حداقل دو هفته یکبار در صبح شنبه‌ها جهت کارمندان شهرداری.

4- حل مشکل پرونده‌هایی که الآن قفل شده باید با استان هماهنگ کنیم.

5- پیگیری پرونده‌هایی که در دادستانی وجود دارد.

6- نظارت بیشتر بر پروژه‌های خدماتی.

7- تجدیدنظر در مورد تغییر سانس پارک بانوان و راه‌اندازی آن در شیفت صبح.

8- تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی جهت قرارداد رفت و روب.

جلسه با ذکر صلوات به پایان رسید.

1- علیرضا آقایی   2- صفرعلی دهقانی  3- مجیدزارعی   4- علیرضا آزادمنش    5- انسیه فلاح  6 - حسینعلی فلاح

رونوشت برابراصل است.

اولین جلسه شورای اسلامی شهر میبد (دوره پنجم) روز چهارشنبه مورخ 1شهریور96 با تلاوت آیاتی چند از کلام‌ا... مجید و با حضور کلیه اعضا تشکیل و مطالب زیر مورد بررسی قرار گرفت.

1- با توجه به جلسه‌ای که در فرمانداری جهت اجرای تحلیف تشکیل گردید طی آن جلسه رئیس شورا جناب آقای شیخ علیرضا آقایی میبدی، نائب‌رئیس آقای محمدرضا هدائی، آقای صفرعلی دهقانی شورکی به سمت خزانه‌دار شورا، آقای حسینعلی فلاح به عنوان سخنگو و خانم انسیه فلاح یخدانی منشی شورا انتخاب گردیدند و آقای مجیدزارعی و آقای علیرضا آزادمنش به عنوان عضو شورا انتخاب شدند. بعد از پایان جلسه با شرکت در نماز جماعت و بعد از آن در گلزار شهدای فیروزآباد وآرامگاه حاج‌آقا یحیی‌زاده نماینده اسبق شهرستان میبد تجدید میثاق گردید و بعد از آن کلیه اعضای شورا از آرامگاه شهدای شهیدیه و حاج آقا اعرافی تجدید میثاق کردند و در ادامه برنامه اعضاء وارد ساختمان شورا شدند.

2- در مورد تعیین سرپرست جهت تصدی پست شهردار تا زمان قطعی شدن شهردار میبد و تا صدور حکم شهردار به طور قطع به شرح ذیل مصوب گردید:

با توجه به نامه شماره 29216 مورخ 29مردادماه1396 استانداری یزد و با در نظر گرفتن بند ((ب)) نحوه انتخاب  سرپرست یا شهردار مقرر گردید طبق بند ((ب)) شهردار فعلی تا زمان صدور حکم انتخاب شهردار جدید به فعالیت خود ادمه دهد که این مصوبه با هفت رأی مثبت به تصویب رسید.

3- با توجه به اینکه در 20 جلسه قبل منتخبین پنجم  شورا در خصوص انتخاب شهردار بحث و تبادل نظر گردیده بود و در نهایت 11 نفر از کاندیداهای شهردار، برنامه‌های خود را به منتخبین ارائه داده بودند مقرر گردید 3 نفر از کاندیداها که بیشتر مورد تأیید اعضای شورای پنجم بودند در جلسات شنبه 4شهریور1396 جناب آقای سیدمصطفی فاطمی فیروزآبادی، یکشنبه 5شهریور1396 جناب آقای محمود اسدزاده فیروزآبادی و دوشنبه مورخ 6شهریور1396 جناب آقای یحیی علیزاده شورکی در جلسات شورا به ارائه برنامه خود بپردازند.

3- در این جلسه مقرر گردید که جلسات اصلی شورا در عصر روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته و جلسات کمیسیون‌های شورا صبح روزهای پنجشنبه هر هفته تشکیل گردد.

 4- براساس بند یک نامه شماره 29216 مورخ 29مردادماه1396 آقای مجید زارعی به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر میبد در شورای  اسلامی شهرستان انتخاب و معرفی گردید.

 5- آقای محمدرضا هدایی به عنوان نماینده شورا در کمیسیون ماده 77 و کمیسیون تجدیدنظر ماده 100  شهرداری و آقای مجید زارعی به عنوان نماینده شورا در کمیسیون بدوی ماده 100 شهرداری انتخاب و معرفی گردیدند.

6- خانم انسیه فلاح و آقایان صفرعلی دهقانی و مجید زارعی به عنوان نمایندگان شورا در کمیسیون بند 20 ماده 55 انتخاب و معرفی گردیدند.

7- آقای محمدرضا هدایی به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر در هیأت انضباطی سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری میبد و نماینده شورای اسلامی شهر در شورای ترافیک شهرستان انتخاب و معرفی گردید.

1- صفرعلی دهقانی   2- علیرضا آقایی   3- مجید زارعی   4- محمدرضا هدایی5- علیرضا آزادمنش6- انسیه فلاح  7 - حسینعلی فلاح

جلسه ساعت 16 با ذکر صلوات خاتمه یافت.

رونوشت برابراصل است.

سی‌امین جلسه شورای اسلامی شهر میبد روز یکشنبه مورخ 22مردادماه96 با حضور اکثریت اعضا تشکیل و مسائل ذیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

1- درخواست مجوز شهرداری با موضوع پرداخت هزینه پذیرایی از مهمان‌های شهرداری و با توجه به نامه آقای کامران محمدی در خصوص پرداخت هزینه پذیرایی به مبلغ 153میلیون و 328هزار ریال در جلسه مطرح و به تصویب رسید. هزینه مربوط از محل هزینه جشن، پذیرائی، سوگواری و افطاری (ردیف551202050005) تأمین خواهد شد.

2- درخواست مجوز شهرداری مبنی بر استفاده از تسهیلات ارائه شده توسط سازمان محترم شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور جهت خرید یک دستگاه بیل مکانیکی در جلسه قرائت و به تصویب رسید.

بیست و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد به صورت فوق‌العاده روز یکشنبه مورخ 15مردادماه96 با حضور اکثریت اعضاء تشکیل و مسائل ذیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نامه‌های فرمانداری در جلسه قرائت شد و نامه مورخ 10مرداد1396 با موضوع اعتراض به بند یک صورتجلسه شورا شماره 623 مورخ 1مردادماه1396 (موضوع کشتارگاه) در جلسه قرائت شد.

1- نامه شهرداری با موضوع نامگذاری یکی از میادین در دست احداث و در مسیر بلوار نبی اکرم(ص) به نام میدان  ((شورا)) در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

2-درخواست مجوز شهرداری با موضوع پرداخت هزینه ازداواج فرزند آقای یوسفی از جانبازان در جلسه مطرح و مصوب گردید با استناد به نامه تأمین اجتماعی و تأکیدات امور شهری استانداری مبلغ 12میلیون و 880هزار ریال معادل دو برابر کمک هزینه ازدواج کارمندان در سال 91 به نامبرده پرداخت گردد. رعایت آئین‌نامه مالی و معاملاتی شهرداری لازم الاجراست.

3- درخواست مجوز شهرداری با موضوع پرداخت خسارت به آموزش و پرورش میبد جهت املاک در مسیر خیابان آیت‌الله خامنه‌ای و مدرسه عقیل در جلسه مطرح و مصوب گردید که در قبال خسارت وارد شده، آموزش و پرورش بابت پلاک‌های در مسیر جنب دبستان دخترانه فاطمیه و آموزشگاه استثنایی عقیل یکی از قطعات تفکیکی شهرک فجر به متراژ 160 مترمربع به خانم نجمه غلامی (با استناد به توافق ایشان با آموزش و پرورش میبد) واگذار گردد. رعایت آئین‌نامه مالی و معاملاتی شهرداری لازم الاجراست.

4-درخواست مجوز شهرداری با موضوع مجوز برقراری حق فوق‌العاده ایثارگری در جلسه مطرح و مصوب گردید طبق ماده 51 قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران، جهت عباس جنتی فیروزآبادی فرزند معزز شهید از (ردیف551101020006) از ابتدای سال صادر گردد. رعایت آئین‌نامه مالی و معاملاتی شهرداری لازم الاجراست.

5- نامه مورخ 15مردادماه1396 آقای داوود دهقانی از اعضای محترم این شورا با موضوع تبدیل سالن پارک بهاران به فرهنگسرای شهرداری در جلسه مطرح و با موافقت تمام اعضای حاضر در جلسه به تصویب رسید.

بیست و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد روز شنبه مورخ 14مردادماه96 با حضور اکثریت اعضا  و با حضور  اعضای منتخب شورای پنجم تشکیل و مسائل ذیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ابتدای جلسه آقای آتشی ضمن عرض خیر مقدم، در خصوص امور انجام شده از جمله بحث کارت شهروندی، پروژه ممیزی و ساماندهی بایگانی شهرداری، دوربین‌های نظارتی، سیستم مکانیزه شهرداری، سیستم هوشمند آتش‌نشانی و راه‌اندازی سامانه هوشمند 137 شهرداری مطالبی را بیان نمود؛ در بحث فعالیت‌های عمرانی انجام گرفته نیز به پارک دانش جنب کتابخانه مرکزی، پارک بانوان، تحویل گرفتن پارک غدیر از منابع طبیعی و زمین‌های تدارک داده شده جهت ایجاد پارک‌ها در آینده به مقدار تقریبی 65 هکتار، ورودی عشرت‌آباد و بلوار نبی‌اکرم حد فاصل میدان دفاع مقدس و هلال احمر اشاره داشت؛ در ادامه توجه حاضرین را به بحث آزادسازی‌های انجام گرفته در سطح شهر معطوف داشت.

- بحث مشارکت‌های شهرداری در امور شهرستان از جمله پروژه روشنایی ورودی شهرستان از سمت جنوب و موارد دیگر از جمله خیابان راه‌آهن و ... محور سخن‌های رئیس شورا بود.

- ساماندهی ورودی غرب از سمت ندوشن و پیشرفت‌های حاصله مورد دیگری بود که آقای آتشی گزارشی درباره آن به سمع حاضرین در جلسه رساند.

- موارد دیگر از جمله ساماندهی سه راه حسینی‌نسب، آسفالت ورودی تالار الماس، رفوژ خیابان امام خمینی(ره)، ساماندهی گلزار ده‌آباد، تقاطع شهید دستغیب(ره)، همکاری شهرداری جهت مرمت آسیاب آبی یخدان، مرمت و اصلاح موزه طبیعی میبد، خانه خبری میبد، معدن شن جهت نیاز شهرداری، ساماندهی کشتارگاه میبد، تملک زمین شهرداری جنب مدیریت جهاد کشاورزی میبد و ساماندهی انبار توحید شهرداری مطالبی را بیان نمود.

آقای جوادیان:

- حوزه انتخابیه میبد و مشکلات شدیدی که بود و مقرر شده بود با اشکذر و یزد هر سه شهرستان دارای دو نماینده باشند که با پیگری شورا حوزه میبد و تفت باقی ماند.

- پارک غدیر، معدن شن، آسفالت معابر پرتردد به مبلغ 19 میلیارد تومان در سطح شهر، مشخص کردن و جانمایی گود زباله، زمین ترمینال جنب خط سنتو، پارکینگ مساجد شهرستان میبد که تأمین شود، پارکینگ خیابان امام خمینی(ره) پشت بانک صادرات، ورودی شرقی نیز دارای راه دسترسی به شهر داشته باشد، بودجه شهرداری از 11 میلیارد تومان به 32 میلیارد تومان افزایش یافت.

آقای ملااحمدی:

- در مورد آزادسازی املاک و زمین‌های در مسیر خیابان‌ها در سطح شهر

آقای داوود دهقانی:

- در موردبحث ساماندهی بایگانی شهرداری، احداث دفترهای کارگزاری شهرداری، کمیسیون ماده صد، خدمت‌رسانی به اکثر محلات شهر

آقای داورپور:

-در مورد جاده ندوشن - ورزنه، آرامستان شهرستان میبد (روضه رضوان)، باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری، استفاده از بودجه شهرداری در جهت رفاه مردم

آقای دکتر بیکی:

شفاف‌سازی امورات شهرداری که باعث بسته شدن گلوگاه شهرداری شد، داشتن طرح مطالعاتی جهت درآمدزایی برای شهرداری، داشتن شهرداری مقتدر و دانشمند جهت شهر، حفظ فضای سبز شهر (باغها...)

آقای اکبرزاده:

-در مورد حفظ انسجام و همبستگی اعضا، گزارش‌دهی فعالیت‌ها به مردم، فرهنگسرای شهرداری تشکیل شود، دوری از ایجاد توقع کاذب برای شهروندان، درآمدزایی ثابت جهت شهرداری توسط نوشتن طرح مطالاتی، گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی انجام گرفته در طول چهار سال

آقای میرحسینی:

در خصوص تأسیس بانک شهر، توجه ویژه به بافت تاریخی شهر و تعامل با میراث فرهنگی

در پایان مقرر شد جلسه‌ دیگری تشکیل و به همفکری پرداخته شود تا اعضای محترم شورای پنجم بیشتر در جریان امور در حال اقدام قرار گیرند.

بیست و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد به صورت فوق‌العاده روز جمعه مورخ 13مردادماه96 با حضور اکثریت اعضا تشکیل و مسائل ذیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

1- مصوب شد جهت تهیه گزارش عملکرد شورا مبلغ یکصد میلیون ریال از (ردیف 20508) کسر و به (ردیف 20504 هزینه چاپ اوراق و دفاتر) اضافه گردد.

در این جلسه پیرامون مواردی از جمله گزارش عملکرد شورا، همایش حقوق شهروندی و دعوت از شورای پنجم مطالبی مطرح و به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

بیست و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد روز دوشنبه مورخ 9مردادماه96 با حضور شهردار و آقای بابائیان و اکثریت اعضا تشکیل و مسائل ذیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

1- درخواست مجوز شهرداری با موضوع پرداخت بن غیرنقدی به کارکنان شهرداری به مناسبت دهه کرامت در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

2- درخواست مجوز شهرداری با موضوع اجرای آسفالت رمپ ورودی کمربندی غربی پارک غدیر و با توجه به صورتجلسه مورخ 22خردادماه1396، تا سقف مبلغ 2میلیارد ریال توسط شرکت آسفالت هامون در جلسه مطرح و به تصویب رسید. ضمناً هزینه مربوط از محل تکمیل خیابان‌های نیمه‌تمام تأمین خواهد شد.

3- درخواست مجوز شهرداری با موضوع اصلاح حد شرقی پلاک واقع در بخش 23 یزد (جنب تالار قصر) واقع در محدوده حریم شهر که به جوی محدود گردیده و در محل جوی مشخص نمی‌باشد نظر به عدم وجود گذر و با توجه به تأیید واحد شهرسازی و کروکی ثبتی، نرخ کارشناسی حذف جوی آب از قرار هر مترمربع یک میلیون و 300هزار ریال در جلسه مطرح و به تصویب رسید. لذا با توجه به بررسی های به عمل آمده از طرف آقای مهندس جوادیان با اکثریت آرا موافقت گردید.

4- درخواست مجوز شهرداری با موضوع مجوز فروش بنا به درخواست مالک و تأیید شهردار مبنی بر فروش بخشی از سهم شش دانگ پلاک ثبتی واقع در بخش 22 یزد به مالکیت شهرداری میبد از قرار هر مترمربع به مبلغ 17میلیون ریال و مبلغ کل 260میلیون و 100هزار ریال توافق گردیده و خریدار  نیز هم زمان جهت پلاک جنب آن، عوارض حق تشرف بر اساس نرخ روز را پرداخت نماید در جلسه مطرح و به تصویب  رسید؛ (با توجه به ماده 19 (اصلاحی8دی‌ماه88) قانون نوسازی و عمران شهری از مجموعه قوانین و مقررات شهرداری می‌باشد.)

5- درخواست مجوز شهرداری با موضوع اجاره زمین برای نصب دکل ایرانسل با توجه به پیش‌نویس قرارداد اجاره یک قطعه زمین واقع در جنوب شرق پارک واقع در بلوار قاضی میرحسین در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

بیست و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد به صورت فوق‌العاده روز شنبه مورخ 31تیرماه96 با حضور اکثریت اعضا تشکیل و مسائل ذیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

الف: نامه‌های بخشداری بفروئیه مبنی بر درخواست واگذاری زمین جهت آزادسازی خانه‌های در مسیر جاده ابریشم و آزادسازی مسیر خیابان در دست اقدام و در خصوص اختصاص زمین جهت آزادسازی زمین درجلسه قرائت گردید.

1- درخواست مجوز شهرداری با موضوع مساعدت به هیئت فوتبال و باتوجه به درخواست شهرداری مبنی بر مساعدت به هیئت‌های ورزشی و پیرو مجوزهای پرداخت هزینه فوتبال ساحلی و پرداخت هزینه خرید دوچرخه و به پیوست نامه اداره ورزش و جوانان در خصوص مساعدت به هیئت فوتبال در جلسه مطرح و با پرداخت مبلغ 20میلیون ریال موافقت گردید. هزینه مربوط از محل سایر کمک‌ها و پرداخت‌ها به بخش عمومی پرداخت خواهد شد.

2- درخواست مجوز شهرداری با موضوع قدردانی و تشکر از زحمات یکی از کارکنان شهرداری، در جلسه مطرح و با پرداخت مبلغ 10میلیون ریال موافقت گردید.

3- درخواست مجوز شهرداری با موضوع ارسال طرح میدان آیت‌الله حائری(ره) حد فاصل ادامه خیابان شهید رجائی به خیابان باغشهر و طرح خیابان کشتارگاه شهرداری واقع در ضلع شرق و غرب پارک شکوفه در جلسه مطرح و به تصویب رسید. (صورتجلسه تصویب طرح مذکور در شورای ترافیک شهرستان پیوست می‌باشد.)

4- درخواست مجوز شهرداری با موضوع قدردانی از کارکنان کمیسیون ماده صد شهرداری به مبلغ 20میلیون ریال در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

ب- نامه آقای دکتر بیکی با موضوع اعتراض به ساخت و ساز زمین روبروی آب انبار شاه‌جهان‌آباد که قرار بود به صورت میدان درآید و درخواست توقف ساخت و ساز را دارد در جلسه قرائت و مقرر شد با شهرداری مکاتبه لازم صورت گیرد.

ج: درخواست آقای دکتر بیکی در خصوص چهارباغ کردن خیابان مزرعه کلانتر با توجه به از بین رفتن کشاورزی این منطقه به علت وجود کارخانه کاشی در جلسه قرائت گردید.

5- درخواست مجوز شهرداری با موضوع اصلاح ردیف بودجه جهت ایجاد رفوژ میانی خیابان آیت‌الله اعرافی با کمبود اعتبار ردیف روشنائی معابر کد ( 552330100002 ) به مبلغ 2میلیارد ریال، شهرداری در نظر دارد از اعتبار ردیف‌های 1- زیرسازی و آسفالت کوچه‌ها (کد 552330010008) به مبلغ 750میلیون ریال 2- تکمیل خیابان‌های نیمه‌تمام (کد552330010039) به مبلغ 750میلیون ریال کسر و به ردیف روشنائی معابر اضافه نماید با کلیات کار موافقت شد و مقرر گردید طرح فنی و کارشناسی تهیه و برای تأیید وتصویب به شورا ارسال گردد.

هیچ نتیجه‌ای یافت نشد.