مراسم تکریم مهندس نقیبی‌زاده و معارفه مهندس بهارستانی به عنوان شهردار جدید میبد در محل فرمانداری میبد برگزار شد.

طی این مراسم حکم استاندار یزد توسط مهندس شاکری شمسی مدیرکل امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری یزد قرائی شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، مهندس مجید بهارستانی به عنوان شهردار میبد انتخاب شد.

اعضای شورای اسلامی شهر میبد، در جلسه یکشنبه شب، از میان گزینه‌های پیشنهادی با اکثریت آرا مهندس بهارستانی از اعضای این شورا را برای تصدی سمت شهردار میبد برگزیدند.

مهندس بهارستانی پس از تأیید مراجع ذی‌صلاح، به طور رسمی کار خود را به عنوان شهردار میبد آغاز خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، با اکثریت آرای اعضای این شورا، مهندس محمدرضا زارعی به عنوان سرپرست شهرداری میبد انتخاب شد.

داوو دهقانی سخنگوی شورای اسلامی شهر میبد عنوان کرد با عنایت به استعفای مهندس سیدعلی نقیبی‌زاده از سمت شهردار میبد به دلیل قانون ممنوعیت استفاده از بازنشستگان و پذیرش آن از سوی شورا، مهندس زارعی معاون فنی مهندسی شهرداری به عنوان سرپرست برگزیده شد.

 سیدحسین آتشی رییس شورای شهر میبد با صدور پیامی فرارسیدن عید غدیر خم و دهه ولایت و امامت را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

«

بسمه تعالی

عید غدیرخم، عید پیمان و میثاق و عهد با ولایت و امامت است و انسانیت و کمال، در این روز تجلی پیدا می‌کند. اینجانب این روز مبارک را به محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و همه عاشقان ولایت و امامت به ویژه مردمان خوب و نجیب شهرستان میبد تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و موفقیت و سعادت همگان را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم. امید است خداوند متعال ما را از متمسکین راستین به ولایت مولی‌الموحدین حضرت امیرالمؤمنین علی(علیه‌السلام) محسوب فرماید.

سیدحسین آتشی - رئیس شورای اسلامی شهر میبد

»

سیدحسین آتشی رئیس شورای اسلامی شهر میبد طی پیامی ضمن تبریک ازدواج آسمانی حضرت امام علی(ع) و فاطمه(س)، بر ضرورت تسهیل ازدواج جوانان تأکید نمود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در متن این پیام آمده است:

«

بسمه تعالی

اول ذی‌الحجه سالروز برترین پیوند آسمانی در تاریخ بشریت یعنی ازدواج حضرت امیرالمؤمنین علی(ع) و بانوی دو عالم حضرت فاطمه مرضیه(س) می‌باشد این روز را به عموم مردم شریف میبد و شیعیان علوی تبریک و شادباش می‌گویم.

این روز که در تقویم جمهوری اسلامی ایران به نام روز ازدواج نامیده شده، فرصتی است برای هم‌اندیشی و بازنگری در امر مهم و تأثیرگذار ازدواج در رشد و تعالی جامعه و شایسته است شوراهای محلی و فعالین عرصه ازدواج با همگرایی و همدلی زمینه‌ تسهیل ازدواج آسان را برای جوانان فراهم آورند و با حمایت ارگان‌های ذی‌ربط، پیشنهادهای عملی ارائه و اقدامات هدفمند به کار گرفته شود.

امید است با عنایت خداوند سبحان و در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج)، عطر و بوی زندگی اسلامی به تبعیت از زندگی ائمه معصومین(ع) و همخوان با هنجارهای شایسته کشور عزیزمان ایران در شهر و جامعه ما بپیچد.

سیدحسین آتشی – رئیس شورای اسلامی شهر میبد

»

صبح امروز با رأی‌گیری انجام شده، آقایان سید حسین آتشی به عنوان رئیس جدید شورای اسلامی شهر میبد و سیدعلی محمد جوادیان به عنوان نائب رئیس این شورا انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، آقایان داوود دهقانی فیروزآبادی به عنوان سخنگوی شورا و سید علی‌محمد میرحسینی به عنوان خزانه‌دار و سید ابوالفضل دهقانی فیروزآبادی به عنوان منشی دیگر اعضای هیأت رئیسه را در آخرین سال کاری دوره چهارم شورای شهر تشکیل می‌دهند.

همچنین آقایان مجید بهارستانی به عنوان نماینده شورا در کمیسیون بدوی ماده 100 و سید ابوالفضل دهقانی به عنوان نماینده شورا در کمیسیون تجدید نظر ماده 100 ابقا شدند.

نتایج آرا به شرح ذیل می‌باشد:

  • آقای سیدحسین آتشی 5 رأی رئیس شورا
  • آقای سیدعلی‌محمد جوادیان 6 رأی  نائب رئیس
  • آقای داوود دهقانی 6 رأی سخنگو
  • آقای سیدعلی‌محمد میرحسینی 6 رأی  خزانه‌دار
  • آقای سید ابوالفضل دهقانی 9 رأی منشی اول
  • آقای مهدی اکبرزاده 9 رأی منشی دوم
  • مجید بهارستانی 5 رأی نماینده شورا در کمیسیون ماده 100
  • ابوالفضل دهقانی 6 رأی نماینده شورا در کمیسیون تجدید نظر

رئیس شورای اسلامی شهر میبد، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان گرانقدر رجائی و باهنر، آغاز هفته دولت را تبریک گفت:

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در متن پیام سیدحسین آتشی آمده است:

«

بسمه تعالی

هفته دولت را می‌توان فرصتی برای تجدید میثاق دولتمردان و کارکنان دولت با مردم شریف ایران و نیز آرمان‌های امام راحل(ره) در تحقق دولتی خدمتگزار و مردم‌سالار دانست که ثمره یک سال، مجاهدت و مدیریت دولتی جهت افراشتن بیرق عدالت، توسعه اقتصادی و تأمین رفاه شهروندان در عرصه جهانی است.

 هفته دولت یادآور این نکته می‌باشد که هرکس در نظام جمهوری اسلامی جامه خدمت به تن نمود می‌بایست فرصت خدمتگزاری را قدر دانسته و با الگوپذیری از شهید محمدعلی رجائی و شهید حجت‌الاسلام و المسلمین محمدجواد باهنر، با عملگرایی در میدان همت و تلاش، راه تعالی جمهوری اسلامی و تحقق فرامین مقام معظم رهبری به ویژه تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل را هموار سازد و هر گامی که موجب شوق‌آفرینی و افزایش روحیه امید به نظام مقدس جمهوری اسلامی شود ارزشمند و ستودنی است.

اینجانب به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی شهر میبد، شهادت شهیدان گرانقدر رجائی و باهنر را گرامی داشته و آغاز هفته دولت را به همه دولتمردان به ویژه کارمندان شایسته میبدی، خانواده شهدای کارمند و کارگزاران دولت تبریک و تهنیت می‌گویم.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با رهبری آگاهانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله‌العالی)، نظام جمهوری اسلامی ایران پابرجا و پرافتخار به حکومت عدل مهدوی بپیوندد.

سیدحسین آتشی – رئیس شورای اسلامی شهر میبد

»

شورای اسلامی شهر میبد، طی پیامی سالروز ورود آزادگان سرافراز را به میهن گرامی داشتند:

«

بسمه تعالی

دوام و قوام نظام جمهوری اسلامی ایران، مرهون استقامت و پایداری کسانی است که با سربلندی و عزت، آیه آیه صبر و بردباری را در مقابل نظام سلطه و استکبار و نیز حکومت متخاصم صدام، در عمل تفسیر نمودند.

اگر امروز، مسئولین کشور می‌توانند با عزت و اقتدار در حوزه بین‌الملل با دیگر کشورها مراوده و مذاکره داشته باشند ثمره خون شهدا و ایستادگی آزادگان عزیز می‌باشد و می‌بایست همه سعی و تلاشمان بر این باشد تا با تدبیر درست و خدمتگزاری صادقانه، از این برگ زرین در تاریخ معاصر ایران حفظ و صیانت بنماییم.

شورای اسلامی شهر میبد سالروز ورود پر افتخار و غرور آفرین آزادگان سرافراز را به میهن اسلامی ایران به این عزیزان و خانواده‌های صبور و شریفشان تبریک و تهنیت گفته و این روز مهم را گرامی می‌دارد و از درگاه خداوند سبحان، برای جامعه بزرگ ایثارگران کشور، آرزوی سربلندی و توفیق روزافزون را دارد.

شورای اسلامی شهر میبد

»

سیدحسین آتشی رئیس شورای اسلامی شهر میبد، طی پیامی کسب عنوان رئیس برتر مناطق آموزش و پرورش کشور را به ریاست آموزش و پرورش شهرستان میبد تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در متن این پیام آمده است:

«

بسمه تعالی

جناب آقای موحدی‌فرد

ریاست محترم آموزش و پروش شهرستان میبد

با سلام

آنچه که برای پویایی و پیشرفت هر جامعه‌ای لازم و ضروری است بسترسازی جهت توسعه کمی و کیفی امر آموزش و تربیت در میان اقشار مختلف می‌باشد و امروز، این مهم در آموزش و پروش میبد با جدیت و پشتکار معلمین و کارکنان آن و نیز مدیریت توانمند، خلاق و نوآور محقق شده است و ثمره آن را در کسب عناوین و افتخارات متعدد چه در زمینه علمی و چه در زمینه امور فرهنگی شاهد هستیم.

شایسته است به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی شهر میبد کسب عنوان رئیس برتر مناطق آموزش و پرورش در سی و سومین اجلاس مدیران آموزش و پرورش سراسر کشور را که به پشتوانه تلاش پیگیرانه و همت بلند و نیز مدیریت موفق و خدمات درخور و ارزشمندتان حاصل شده است را به جنابعالی تبریک و تهنیت عرض نموده و برای توفیق روزافزون جنابعالی و جامعه بزرگ فرهنگیان شهرستان میبد از درگاه خداوند سبحان، آرزوی سربلندی و سرافرازی و همچنین کسب افتخار برای مردم شریف این دیار را دارم.

سیدحسین آتشی – رئیس شورای اسلامی شهر میبد

»

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، سیدحسین آتشی رئیس شورای اسلامی شهر میبد، طی پیامی هفدهم مردادماه روز خبرنگار را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

«

به نام خداوند لوح و قلم

قلم سرمنشأ اشاعه اندیشه و خلق آثاری ماندگار است و ارزش و قداست آن تا به اندازه‌ای است که خداوند سبحان به قلم و سطوری که با آن به نگارش درمی‌آید سوگند یاد می‌کند.

هفدهم مردادماه، فرصتی برای نکوداشت زحمات کسانی می‌باشد که دغدغه آن‌ها رشد و تعالی جامعه‌ای است که در آن زندگی بهتر و آبادانی و پویایی آن را مطالبه می‌کنند؛ این روز بزرگ، به یاد شهید والامقام محمود صارمی روز خبرنگار نامگذاری شده و شایسته است در این روز یاد کنیم از همه شهدای خبرنگار که با ایثار جان و به خطر انداختن زندگی خود موجب شده‌اند تا خبرنگاری جایگاهی مهم و اثرگذار در دنیای امروز داشته باشد.

خبرنگار واژه‌ای است که امانت‌داری، دلسوزی، حس مسئولیت  و تعهد، تلاش و پشتکار و نیز سرعت و دقت را با خود به همراه دارد و رسیدن به حقیقت و افشای آن، ثمره‌ای است که خبرنگاران عزیز به دنبال آن، از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند.

دانایی حق مردم است و آنچه که وظیفه خبرنگاران محترم در ادای دین به این واجب است صداقت، امانت‌داری، تحلیل دقیق و نقد سازنده بوده و اجتناب از جانبداری، تعصب و گمانه‌زنی‌هایی است که جامعه را به سمت و سوی جدل‌ و  تلافی‌جویی سوق ‌می‌دهد.

به نیابت از اعضای محترم شورای اسلامی شهر میبد، این روز مهم را به همه تلاشگران عرصه خبر و اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران گرانقدر تبریک گفته و توفیق روزافزونشان را در اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی به شهروندان محترم در نیل به ارتقای فرهنگی و فکری جامعه از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

سیدحسین آتشی - رئیس شورای اسلامی شهر میبد

»