به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، با نظر اعضای این شورا، مهندس سیدعلی‌محمد جوادیان به عنوان نماینده جهت عضویت در کارگروه فاضلاب شهر میبد انتخاب و معرفی گردید.

این کارگروه با هدف تسریع در اجرای پروژه بزرگ فاضلاب شهری در سال جاری، در فرمانداری شهرستان میبد، تشکیل گردیده است.

ریاست شورای اسلامی شهر میبد به نمایندگی از اعضای این شورا، طی نامه‌ای  از زحمات و خدمات سیدعلی نقیبی‌زاده شهردار میبد، در رابطه با عملکرد سال 94 و خدمات سفر در نوروز 95 قدردانی نمود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در بخشی از این نامه آمده است:

"

جناب آقای مهندس سیدعلی نقیبی‌زاده میبدی

شهردار محترم میبد

با سلام و عرض ادب

با صلوات بر محمد و آل محمد(صلی‌الله علیه و آله)، ذات کبریائی حضرت حق را سپاسگزاریم در سالی که به فرمایش مقام معظم رهبری(دام عزه) به نام "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" نامگذاری شده است شاهد تلاش و کوشش و همکاری جنابعالی و همکاران محترم در زمینه توسعه و آبادانی شهر بوده‌ایم؛ لذا در این راستا و به مصداق عبارت "من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" مراتب تقدیر و تشکر این شورا را از خدمات ارزنده انجام شده و ارائه عملکرد آن شهرداری در سال گذشته به ویژه در ایام نوروزی اعلام نموده، توفیق روزافزون توأم با سلامت و مسرت و سلامتی برای تمامی خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد منان خواستاریم.

سیدحسین آتشی – رئیس شورای اسلامی شهر میبد

"

همچنین لازم به ذکر است طی نامه جداگانه‌ای از جدیت، پیگیری و پشتکار مهندس نقیبی‌زاده و همکاران ایشان در خصوص عقد قرارداد واگذاری زمین جهت احداث ساختمان اداری شهرداری، تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، به منظور اجرای بند 31 ماده 71 قانون تشکیلات، وظایف و انتخاب شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، صورت بودجه و هزینه این شورا در سال 94 به شرح ذیل می‌باشد.

 

در پی درگذشت خواهر همسر امام جمعه شهرستان میبد و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، آیت‌الله علیرضا اعرافی(دام عزه)، رئیس شورای اسلامی شهر میبد به نمایندگی از اعضای این شورا طی پیامی، این مصیبت را خدمت ایشان تسلیت و تعزیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در متن این پیام آمده است:

«

بسمه تعالی

انالله و انا الیه راجعون

حضرت آیت‌الله اعرافی(مدعزه) - امام جمعه محترم میبد

اندوه و مصیبت وارده به حضرتعالی را که موجب تألم و تأثر خانواده محترم گردیده است را تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند سبحان آرزوی صبر و بردباری برای بازماندگان و علو درجات برای آن بانوی مکرمه خواهانیم.

ان‌شاءالله که روح پاک آن مرحومه مغفوره با حضرت صدیقه طاهره، فاطمه زهرا(س ) محشور و هم‌نشین گردد.

سیدحسین آتشی – رئیس شورای اسلامی شهر میبد

»

امسال، فصل بهار و عید نوروز باستانی با ولادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه مرضیه(سلام الله علیها) همراه و عجین شده و این نوید دهنده سالی پر از خیر و برکت برای سرزمین ایران اسلامی خواهد بود و از این رو به شهروندان عزیز و بانوان پرافتخار شهر میبد، شادباش و تبریک می‌گویم و از خداوند سبحان، تجلی و ظهور و بروز استعدادها و توانایی‌های کم‌نظیر زنان پرتلاش این دیار در تمامی عرصه‌ها را در سالی که در پیش رو داریم مسئلت دارم.

سیدحسین آتشی – رئیس شورای اسلامی شهرمیبد

سیدحسین آتشی رئیس شورای اسلامی شهر میبد، در پیامی ضمن تبریک سال نو و ایام نوروز، سال 95 را سال سربلندی، افتخار و پر از خیر و برکت برای شهروندان میبدی آرزو کرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در متن این پیام آمده است:

"

یا مقلب القلوب و الابصار

فرا رسیدن بهار پرطراوت و آغاز سال نو که نشان از قدرت بیکران الهی و حیات دوباره طبیعت است را به نمایندگی از اعضای محترم شورای اسلامی شهر، به شهروندان عزیز میبدی تبریک و تهینت عرض می‌نمایم و سالی سرشار سرافرازی و شادکامی و عزت و کامیابی آرزو دارم.

سالی که گذشت برگی دیگر از مدیریت شهری ورق خورد و مردم سخت کوش و پرتلاش میبد، مجموعه‌ای از افتخارات و دستاوردها را رقم زدند که از آن جمله می‌توان به حضور پرشور در عرصه انتخابات و راهپیمایی یوم‌ا... 22 بهمن ماه و همچنین کسب افتخار مجدد در کنکور سراسری اشاره نمود.

 امید است سال 95 سال سربلندی، افتخار و همراه با خیر و برکت برای شهروندان میبدی و میهن عزیزمان ایران باشد و بتوانیم با همدلی، همفکری و همراهی بهتر و صمیمی‌تر، اقدامات خوبی را در سالی که در پیش رو داریم مصوب و به سرانجام برسانیم.

از آنجایی که سال جدید، از سوی مقام معظم رهبری(مد ظله) مسمی به نام «سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» شده است همه سعی و تلاش خود را در راستای تحقق این شعار، معطوف داریم.

سیدحسین آتشی – رئیس شورای اسلامی شهر میبد

"

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در هفتاد و نهمین جلسه این شورا، جهت آزادسازی سه نقطه از شهر که در مسیر خیابان قرار گرفته، مبلغی نزدیک به دو میلیارد و نهصد میلیون ریال درنظر گرفته شد.

اراضی تملک یافته شامل 65 مترمربع از پلاک ثبتی در مسیر خیابان آزادگان، 23 مترمربع از پلاک ثبتی در مسیر میدان ابوالفضلی(ع) مهرجرد و 480 مترمربع از پلاک ثبتی در مسیر بلوار شهید مطهری(ره) می‌باشد که به ازای آن خدمات شامل حق تشرف، تغییر کاربری و مجوز ساخت تعلق خواهد گرفت.

سید حسین آتشی رئیس شورای شهر میبد با صدور پیامی‌افتخار خدمتگزاری به مردم میبد وتفت رابه دکتر کمال دهقانی تبریک گفت و از زحمات عوامل اجرایی تمامی‌دستگاه‌ها در برگزاری همایش ملی حضور مردم فهیم در پای صندوق‌های رای تشکر کرد

متن  پیام بشرح ذیل می‌باشد.

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی منتخب مردم حوزه انتخابیه تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی

انتخاب جنابعالی را توسط مردم شریف شهرهای تفت و میبد را به جنابعالی و مردم فهیم این دو شهر تبریک عرض نموده و بی شک حضور آگاهانه ملت ؛ در پاسخ به ندای رهبر معظم انقلاب ، پشتوانه محکمی‌برای مسئولین نظام و منتخبین ملت و مایه یاس و نا امیدی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی‌و نظام جمهوری اسلامی‌ایران خواهد بود.

بدینوسیله خداوند را شاکریم که توفیق خدمت به نظام ، انقلاب و مردم سخت کوش ، افتخار آفرین و نجیب این حوزه را پیدا کردید و بنده از طرف کلیه اعضای محترم شورای شهر میبد از حضور و مشارکت ۸۰ درصدی مردم و همچنین عوامل اجرایی، نظامی‌و انتظامی‌و تمامی‌نامزدهای این دوره از انتخابات که بیشترین تلاش را در فراهم کردن حضور حماسی مردم رقم زدند قدردانی می‌کنم.

رئیس شورای شهر میبد

سید حسین آتشی

سیدحسین آتشی رئیس شورای اسلامی شهر میبد در پیامی از شهروندان محترم میبدی خواست تا با حضور منسجم پای صندوق‌های رأی، اقتدار، وحدت و مشارکت سیاسی خود را به نمایش بگذارند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در متن این پیام آمده است:

"

بسمه تعالی

عرصه انتخابات، یکی از نشانه‌های بارز مردم‌سالاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و با برگزاری نزدیک به چهل انتخابات سالم و همراه با امنیت و مشارکت بالای مردمی بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی، کشور ایران را به یکی از کشورهای الگو و پیشتاز با شاخصه مردم‌سالاری دینی بدل ساخته است.

در اوضاع کنونی جهان و خاورمیانه و به دلیل تأثیرگذاری ایران در مسائل منطقه و همچنین بدخواهی و دشمنی استکبار و کشورهای مرتجع منطقه، مهمترین عنصر برای عزت و سربلندی کشور، حضور و مشارکت بالای مردم در انتخابات می‌باشد و در وهله دوم، رأی به نامزد اصلح و کارآمد که بتواند با پشتوانه آرای مردم، به پیشرفت و آبادانی کشور به ویژه شهر میبد کمک نماید.

اینجانب به نمایندگی از اعضای محترم شورای اسلامی شهر میبد از شهروندان شریف و گرانقدر دعوت می‌نمایم بعد از افتخارآفرینی در حماسه راهپیمایی 22 بهمن، حماسه‌ای دیگر خلق کنند و ان‌شاءالله ما نیز همراه و همدل با شما در عرصه انتخابات حضور خواهیم یافت و فردایی بهتر برای شهر و کشور عزیزمان رقم خواهیم زد.

سید حسین آتشی – رئیس شورای اسلامی شهر میبد

"

سیدحسین آتشی رئیس شورای اسلامی شهر میبد، طی پیامی ضمن قدردانی از مجاهدت و ایستادگی ملت بزرگ ایران در به ثمر رساندن انقلاب شکوهمند اسلامی و پاسداری از آن در سالهای پس از انقلاب، از مردم شریف میبد دعوت کرد تا با حضور منسجم خود در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن یکبار دیگر خلق حماسه و افتخارآفرینی کنند.

در متن پیام رئیس شورای اسلامی شهر میبد آمده است:

"

بسمه تعالی

ان الله لایغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بأنفسهم

مردم شریف و بزرگوار میبد

اینجانب در آستانه روز تاریخی و سرنوشت‌ساز 22 بهمن ماه بر خود لازم و واجب دانستم به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی شهر، از بیش از سه دهه مقاومت و ایستادگی‌تان در برابر توطئه و دسیسه‌چینی‌های دشمنان این آب و خاک، سپاسگزاری و قدردانی نمایم و بدون شک آنچه که باعث بالندگی و تعالی انقلاب اسلامی و تنومند شدن درخت انقلاب شده است مرهون رهبری حضرت امام خمینی(ره) و خون شهیدانی است که با ایثار و فداکاری مانع از این شدند که حتی وجبی از خاک ایران اسلامی در چنگال دشمن بیفتد و پس از آن، رهبری شایسته و هوشمندانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و پاسداری مردم همیشه در صحنه از دستاوردهای انقلاب می‌باشد و پشتکار و عزم جوانان این مرز و بوم، جهموری اسلامی ایران را در بسیاری از جهات در قله‌های رفیع افتخار و سربلندی جای داده است.

و اکنون به پاس این همه تلاش و به منظور به جای آوردن شکر نعمت بزرگ انقلاب اسلامی و حضور در جشن بزرگ انقلاب، شایسته است تا دوشادوش هم در روزی که چشم جهانیان به ایران اسلامی دوخته شده متحد و یکپارچه در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنیم و در سیل خروشان و پر جنب و جوش مردمی همراه و همداستان شویم و امید است که این جنبش و خیزش بزرگ تداوم توفیقات روز افزون نظام باشد و قیام مردم ایران در سال 57 به نهضت عدالت‌خواهانه منجی عالم بشریت حضرت ولی‌عصر(عج) پیوند بخورد.

سیدحسین آتشی - ریاست شورای اسلامی شهر میبد

"