اعضای شورای اسلامی شهر میبد به مناسبت فرا رسیدن هفدهم ربیع‌الاول، سالروز ولادت پیامبر اعظم(ص) و امام جعفرصادق(ع)، در پیامی این روز بزرگ را به مردم شریف میبد تبریک گفتند:

"

بسمه تعالی

میلاد رسول رحمت و مهربانی، خاتم و نگین پیامبران الهی، محمد مصطفی(صلوات الله علیه)، نشان از لطف و کرامت خداوند بر جمیع خلایق است و عنایت حق بر بندگانش تا باران رحمت و هدایت الهی به واسطه فیض اشرف مخلوقات و برترین موجودات، باریدن بگیرد.

هفدهم ربیع‌الاول، بهار قلوب مسلمین، سالروز ولادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص)  و میلاد مسعود و فرخنده ششمین ستاره درخشان آسمان امامت، صادق آل محمد(ع)، عید بزرگ وحدت و یکدلی مسلمین جهان، بر تمامی پویندگان راه حق تبریک و تهنیت باد.

به امید وحدت یکایک مسلمین جهان و پیروزی پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان‌ساز اسلام و فراگیر شدن صلح و دوستی در سراسر عالم هستی

شورای اسلامی شهر میبد

 

"

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، با خرید وسایل بازی کودکان از جنس پلی اتیلن و به ارزش 83میلیون تومان موافقت گردید.

در چهل و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد که روز چهارشنبه مورخ 26/9/93 با حضور اکثریت اعضاء تشکیل شد، موضوع خرید وسایل بازی کودکان به تعداد 3 دستگاه پلی اتیلن و 8 عدد تاب 2 نفره پلی اتیلن همراه با زنجیر، به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، اعضای این شورا در پیامی، سالروز حماسه 9 دی را گرامی داشتند.

در متن این پیام آمده است:

«

بسمه تعالی

" حماسه 9 دی تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است." مقام معظم رهبری(دامت عزه)

حماسه 9 دی، یکی از صحنه‌های زیبای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی و در مسیر بالندگی نظام جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و با بیداری و هوشیاری مردم همیشه در صحنه و خداجو، فتنه 88 با راهپیمایی عظیم مردمی فروکش کرد و دشمنان اسلام و ایران یک بار دیگر، اراده پر صلابت شهروندان این مرز و بوم را در دفاع از آرمان‌های انقلاب و به ویژه در پشتیبانی از ولایت فقیه به چشم دیدند.

این رویداد باعث شد تا اهداف دشمن در براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ناکام بماند و به نمادی از بصیرت و آگاهی تبدیل شود.

ما نیز به سهم خود، حماسه بزرگ 9 دی را گرامی داشته و از درگاه خداوند متعال سربلندی و اقتدار روزافزون نظام اسلامی در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری درخواست داریم.

ومن الله توفیق

شورای اسلامی شهر میبد

 

 »

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، کارگروه عمران، معماری و شهرسازی شهر میبد به منظور تسهیل وتسریع در خدمت رسانی به شهروندان تشکیل خواهد شد. 

در چهل و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد، بنابر درخواست کمیسیون عمران این شورا، با موضوع کارگروه عمران، معماری و شهرسازی در جلسه مطرح و به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، در چهل و هفتمین جلسه این شورا، با نظر اکثریت اعضا، مؤسسه آزمون سامانه به عنوان حسابرس شهرداری و سازمان حمل و نقل همگانی شهر میبد انتخاب شد.

هزینه‌های مربوط به حسابرسی مذکور، جمعاً به مبلغ یکصد میلیون ریال خواهد بود.

اعضای شورای اسلامی شهر میبد به مناسبت حلول ماه مبارک ربیع‌الاول در پیامی فرارسیدن این ماه پر خیر و برکت را به مردم شریف میبد تبریک گفتند:

"

بسمه تعالی

السّلامُ علیک یا ربیعَ الاَنام و نضرة الایّام

سجده شکر به جا می‌آوریم که توانستیم در ماه‌های محرم و صفر در ایام حزن و اندوه اهل بیت (ع)، با خاندان نبوت همراهی کرده و ارادت خویش را به پیشگاه آل‌الله عرضه نماییم و چه باشکوه بود عزاداری شما مردم متدین و شریف میبد در این ایام و درکنار شیعیان عالم، که به خلق صحنه‌هایی پر شور و پر شعور در انظار جهانیان مبدل شد.

با آرزوی قبولی عزاداری‌های شما مردم ولایت‌مدار، حلول ماه ربیع الاول ماه جشن و سرور اهل البیت(ع) و ماه ولادت آخرین منجی بشریت حضرت محمد مصطفی(ص) و ولادت صادق آل محمد(ع) را به تمامی مسلمین جهان تبریک و تهنیت می گوییم.

آغاز ماه ربیع، مصادف است با ليله المبيت و هجرت پیامبر مکرم اسلام(ص) از مكه به مدينه و در این ماه، امامت مهدی موعود(عج) آغاز می‌شود از درگاه خداوند به یمن این ایام خجسته هدایت و توفیق بندگی را آرزو داریم.

شورای اسلامی شهر میبد

 

"

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، چهل و ششمین جلسه این شورا دو مصوبه به همراه داشت.

در ابتدا مصوب شد به منظور نصب در رفوژ میانی خیابان امام خمینی(ره) و محوطه بازی پارک بزرگ بهاران، تا سقف مبلغ ششصد و پانزده میلیون ریال، چمن مصنوعی، خریداری و مورد استفاده قرار گیرد. 

همچنین با موضوع پرداخت هزینه شن‌ریزی خیابان منتهی به پارک غدیر تا سقف مبلغ دویست میلیون ریال از محل ساماندهی معابر موافقت به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد، چهار جلد عملکرد درآمد و هزینه مقایسه ای شش ماهه اول سال 93 شهرداری میبد در چهل و پنجمین جلسه این شورا قرائت و پس از بررسی به تصویب رسید.

در چهل و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر میبد، بر اساس رأی‌گیری انجام شده، اعضای کمیسیونهای این شورا انتخاب و معرفی شدند.

در کمیسیون فرهنگی اجتماعی، حجت‌الاسلام شیخ مهدی اکبرزاده به عنوان رئیس کمیسیون، سیدابوالفضل دهقانی به عنوان نایب رئیس کمیسیون، داود دهقانی به عنوان منشی کمیسیون و حجت‌الاسلام شیخ حسین ملااحمدی و سیدحسین آتشی به عنوان دیگر اعضای کمیسیون انتخاب شدند.

در کمیسیون عمران و فنی، مجید بهارستانی به عنوان رئیس کمیسیون، عزیزالله داورپور به عنوان نایب رئیس کمیسیون، سیدعلی‌محمد میرحسینی، سیدعلی‌محمد جوادیان و سیدحسین آتشی به عنوان اعضای این کمیسیون برگزیده شدند.

چهل وسومین جلسه شورای اسلامی شهر میبد، در تاریخ 8/9/93 با حضور کلیه اعضاء تشکیل و مطالب زیر مورد بررسی قرار گرفت.

در ابتدا با درخواست پرداخت هزینه پذیرایی همایش شهر خلاق، به مبلغ سه میلیون ریال از محل ماده 16 موافقت گردید.

در ادامه نیز با نظر موافق اکثر اعضا، مساعدت به تیم فوتبال شهرداری با سقف مبلغ چهل و یک میلیون ریال از محل ماده 17 به تصویب رسید.